Heeey meiden! @Nicky; Jup, 36 weken is de liggingsecho. Niks van aantrekken die VK hoor.. Fijn dat alles weer goed was! @Annadore; Ohh snap je helemaal meis.. je blijft idd gewoon een mens met gevoelens en een wens he! Hoop dat het jullie ook snel gegunt is hoor! @Cindy; jeeej, ongi geworden!! @Debby; Knuffel terug, doe maar lekker rusten! @Duchess; Ohhh hahahahahaa ze denkt; ik zal je hebben met die thermometer @Tante; Ohhhh spannend, hoop dat het door gaat zetten hoor! @Duchess; Ohh wat een lieve foto's!! @tante; sexy hoor haha @miranda; hahaha succes met schoonmaken Nou, hier weer op controle geweest. Alles was weer goed, kleine ligt CBIBI. Dus wel ingedaald, maar nog bewegelijk. Zou ook pas bij de bevalling vast kunnen gaan liggen.. we zien het wel. Hoef in ieder geval niet te gaan liggen als mn water breekt. Over de hoofdpijn vond ze nu wel zorgelijk gaan worden, maar er iets aan doen kunnen ze niet. Ze zat te denken aan een mri scan, maar dat mag niet als je zwanger bent. Dus als het door blijft gaan en ook na de bevalling niet over is krijg ik een verwijzing voor de hoofdpijndokter (ben zn naam kwijt hahaha).
maar meis, je moest toch liggen omdat je niet mocht bevallen.... zou wat rondlopen de weeen niet bevorderen? Ik zie in ieders geval geen inwendige ctg....want dan kan je niet lopen :x maar snap het niet bij jouw... Hoe komt? je ziet er echt uitgeput uit op de foto....sorry!! hoop zo dat je meisje snel komt zodat je misschien wat bij kunt komen...... Duchess, is ook goed bijgekomen toen ze ineens weer kon lopen enz hahaha.
haha miran! wat een heerlijk eigenwijs kind! mars , ja idd je ziet er echt moe uit! en dat is natuurlijk heel begrijpelijk.... hoop dat het nu snel doorzet meid!
ik kan ook gewoon lopen maar mag alleen naar t toilet, en in een rol stoel naar beneden... BAH Heb indd geen inwendig ctg THANK GOD!! lekker op de buik olh eten komt binnen tot later
ella het is nog niet helemaal doorgezet maar het word wel al iets meer als het zo blijft heerlijkkkk zo weinig hahahha @tumm idd goed in de gaten houden hoor je hoofdpijn!! maar mischien heeft weersverandering er wel mee te maken??
naja....is er een reden dat je niet mag lopen? want euhm...tegen mij werd gezegd...ga een eind wandelen...dat bevorderd de weeen......en hielp ook tegen rugpijn....
cin ja ik weet nog wel dat toen ik provera slikte er ook heeeeeeeeeel weinig ongi kwam! en daar was ik best bij om haha
tummeltje wat balen zeg dat je nog steeds zo last hebt van je hoofdpijn! fijn dat je dan wordt doorverwezen naar de pijnpoli!
hmm, zou het toch echt nog eens over hebben....want vind hoge bloeddruk ook niet zo een goede reden...of ze moeten bang zijn dat je van je stokkie valt!! Hier ook hoge bloeddruk, kindje los in bekken....en ik mocht gewoon doorlopen hoor...werd zelfs gezegd dus zoals ik al meldde dat dat de weeen op kon wekken.... Want als je te rustig bent kunnen ze wegebben...en trouwens, ben toch niet zo van de natuur dwingen in wat wij willen..oh kindje werkt niet mee...dan maar extra troep in je lijf douwen want wij willen dat......... ach ja bij jouw heeft je meisje het niet zo goed meer, dus begrijp het wel...maar wat ik ook begreep je had al ontsluiting dus het was al begonnen.......en ik vermoed dat door het liggen je het zelf ook tegen houdt onbewust...want kan jij je nog lekker ontspannen nu?? ik denk van niet!! Zou toch echt ff overleggen hoor....sterkte meis! Ik ga ons meisje uit de douche halen en dan eten!! Doeiiiii
thanx. ben aan het werk even en wilde zien of er nog tante nieuws was. tante je ziet er wel echt helemaal uitgeput uit zeg! kunnen ze echt niet iets voor je betekenen? dikke knuffel! vanavond heb ik alle tijd om bij te lezen en mee te kletsen!
@miran; mn hb was goed, daar ben ik vorige week nog op geprikt. @cindy; zou raar zijn toch? heb zelf ook geen idee waar het van komt hoor.. dus alle ideeën zijn welkom.. @minnie; knuffel terugggg