anja ja lekker zeg het laatste weekendje hebben ze er wel een soort van airco of iets?? @deb hoe gaat het verder meis ondanks de hitte??
Hee meiden, 2-1 jeeeeeej! We waren bij mijn oom en we hadden mee gedaan met de poule (schrijf je dat zo??) En ik zei 2-1!! Dus we hebben gewonnen hahaha heerlijk. Net de auto al ff volgegooit, gratis. Ook heb ik 2-1 ingevuld bij de luchtvaartmaatschappij waar we mee vliegen! Ze trekken er geloof ik 3 winnaars uit die al het geld terug krijgen dus dat zou wel helemaal lekker zijn, maar ga er maar niet vanuit. Deb, heb jij mijn PB nog gelezen?
goed zo dat die rotaambei eindelijk verdwijnt duch jaa goed zo meiss ik duim voor gratis tickets dan meiden ik ben even pco deel 3 aan het teruglezen zo leuk om dat weer eens te herleven
Haha dacht ik al Deb!!! Leuk he Cin... Ik kan die dingen trouwens niet openen zo via google, zal 't van de week nog eens proberen! Heb trouwens echt héérlijk gezwommen, ook met Yasemin. We zouden daar in de kelder gaan zitten, daar zat iedereen. Maar daar werd gerookt en stond de airco ijskoud dus zijn wij lekker in de tuin gaan zitten. Daar hangt ook een televisie. Dus lekker gezwommen, beetje liggen zonnen... heeeeeeerlijk!!
Klinkt als een heerlijke relaxte middag Duch!! En lekker dat Yasemin ook zo dol is op water en zwemmen .
Ja ze vond 't echt fijn. Het water was toch best fris vond ik maar ik dacht, ik probeer het gewoon voorzichtig en hoor het vanzelf wel als ze het niet leuk vindt. Maar ze vond het heerlijk en ging zelfs lachen! We hebben ook foto's gemaakt, zal ze straks een sop de laptop zetten. Hier is trouwens een hele grote brand aan de gang, niet al te ver van ons huis. Je ziet echt een supergrote grijs/zwarte wolk.. Om half 7 was er ruim 150 hectare bos en hei afgebrand... Nu weet ik niet. Wel veel helikopters en brandweerwagens maar ze krijgen 't nog niet onder controle. (iig om half 8 nog niet) Vind dat altijd wel eng hoor... Mijn zus woont er nog dichterbij, zowat tegenaan.
Ben benieuwd naar de foto's Duch! En voor haar was het vandaag waarschijnlijk ook lekkere afkoeling . Bij ons in een dorp verder was ook al een grote brand, stond zelfs op nu.nl . Haha Ryan gaat net op bed, geeft de baby (mijn buik) nog een dikke kus en hij is net weg en voel PJ nu schoppen .
Wat lieffff! En leuk dat je PJ daarna voelt schoppen haha. Hier was de brand zelfs op t NOS Journaal.. Ook overal op internet bij nieuwsberichten enzo... Vind t echt een beetje eng! Zal zo nog eens gaan zoeken. Ik hoorde t voor t eerst op de radio bij radio 538 vanmiddag en nu telkens bij elk nieuws komt het erop.
Brr de snelweg is afgesloten en er zijn huizen ontruimt. Eng hoor... hoop dat 't niet de kant van mn zus opslaat!!!
ja ik verveelde me hahaha duch is dat soms deze brand wacht he even een foto erop zetten toen ik dinis had weggebracht zag ik een super grote rook wolk in gemert ik reed door naar bakel en die wolk kwam steeds dichter bij de eerste foto is in gemert en de tweede in helmond.. ik ben verder gereden maar zag dat het richting someren was dus het kan wel richting eindhoven zijn toch!! ff wachten he haha ik heb foto`s ervan gemaakt
@Cin; Ja we hebben sinds kort wel weer een goede airco hangen. En waarschijnlijk wordt het niet zo heel druk vanavond omdat het vanmiddag al heel druk is geweest vanwege de voetbal. @Debby; Fijn dat die aambei begint weg te trekken! Ik duim heel hard dat dit het laatste nare in deze zwangerschap is hoor. En leuk zo'n mutsje! Ik kreeg bij de intake van MvM een mutsje, limegroen, zo schattig... @Duchess; Jeej je poule goed haha, zou mooi zijn als je het geld terugkrijgt! Ik had gegokt dat Nederland zou verliezen. Maar daar leek het in de eerste helft ook op... @Brand; Gaat lekker, in de Brabant dus ook al... Heerhugowaard (geloof ik) was/is ook al brand. Zou dat door de droogte komen? Brrr ik hou er ook helemaal niet van.