Anja spannend hoor meis!!!! Kan me voorstellen dat de dag je niet snel genoeg kan gaan. Mars, Ze is idd licht! Maar met BV blijven kindjes ook lichter dan met KV. Volgens de groeicurve van borstvoeidngskindjes zit ze weer veel dichter bij de middellijn dan bij de groeicurve van KV kindjes. Ik ben eigenlijk wel blij dat ze niet zo'n dikkertje is, haha. En opzich valt het mee, sprak vanochtend een kennisje en haar kindje was met deze leeftijd 4460 gram, dat scheelt bijna een kilo. Maar t viel mij wel wat tegen, maar dat komt omdat ze in t begin zo hard ging en nu niet meer, maar dat is natuurlijk ook normaal. Zolang ze het goed doet maak ik me geen zorgen. En dat doet ze want vannacht heeft ze van 21.00 tot 08.00 geslapen! Heerlijk. Tis erg stil hier he meiden. Ik probeer er weer wat meer te zijn!! Uiteraard zonder dat Yasemin er wat van moet missen. Ze slaapt vandaag nog veel van de prikjes. Ze heeft ook de Hep A gekregen gisteren voor de vakantie, krijg er steeds meer zin in.
Ja het is echt stil hier he Duch. Wanneer gaan jullie op vakantie? (Misschien dat je dat vast al gezegd hebt maar dan heb ik dat gemist... ) Brrr er zit hier een hele grote zwarte vieze dikke huisspin... Hij zit helemaal bovenaan het plafond in een hoekje, maar wel boven de bank dus nu kijk ik steeds naar boven of -ie daar nog wel zit. Hij mag nu echt niet gaan lopen want vriendlief is er niet om hem weg te halen. Dus hij moet voor nu even blijven zitten waar -ie zit. Ik haat spinnen...
Haha Anne dat durf ik niet. Zo lang ie niet beweegt blijf ik 'rustig' op de bank zitten. Van de week zat -ie er ook al maar toen bewoog ie (ook vriend niet thuis om 'm weg te halen...) en toen ben ik gauw boven gaan zitten. Hoe is het met jou meis?
Anja wij gaan 4 september!!! Heb er zooo'n zin in he! Eerst een weekje naar mijn schoonfamilie, die hebbenw e dan alweer 1,5 jaar niet gezien... (veelste lang!!) En mijn schoonbroer komt ook, die hebben we dan al 3,5 jaar niet gezien! En natuurlijk erg leuk om Yasemin aan iedereen te laten zien. Wat zullen we trots zijn!! Daarna gaan we nog 8 dagen in een 5 sterren hotel genieten, waar vrienden van ons werken in de plaats waar we gewoond hebben. Dus ook daar gaan we lekker trots onze dochter laten zien en nog lekker relaxen. Ooh zou zo even 6 weken willen slapen zodat we bijna gaan. Oooh eng die spin! Ik ben ook zo'n schijterd haha. Hopelijk blijft ie zitten! Ik durf ook nooit de stofzuiger erop te zetten. Dan moet ik té dichtbij komen. Ik heb mn Minimonkey verkocht, die komen ze vanavond ophalen. Vraagje, heb vanavond een klein feestje, vriendinnetje is afgestudeert. Wat koop je dan als kadotje??? Ik weet t echt niet haha!!
Gaaf Duchess! Ik kan me helemaal voorstellen dat je niet kunt wachten om te vertrekken en zeker omdat je je schoonfamilie al zo lang niet hebt gezien! Spreek jij trouwens ook Turks of praat je Engels oid met je schoonfamilie? (Stomme vraag misschien...) En wat betreft die spin; dan moet ik te dichtbij komen idd, dat durf ik niet. (Hij zit nog steeds waar -ie zit) Euhh cadeautje... Zou het echt niet weten. We hebben hier een feestwinkeltje waar je van die gegraveerde glastegeltjes met 'geslaagd' en een tekstje en zo kan kopen. Kreeg ik ook toen ik slaagde. Misschien zoiets? Moet iets kleins zijn toch? Even een vraagje aan de zwangere meiden/mama's; Het is de bedoeling dat je in week 6 een VK zoekt toch? Nou heb ik dit nog niet gedaan omdat ik morgen een echo bij de gyn krijg. Want je hoeft niet per se bij de gyn onder controle te blijven toch, ondanks de MMM? Moet ik nou gewoon ff morgen afwachten en daarna een VK zoeken? Snap er helemaal niets van.
Anja, ik kan wel Turks! Mijn schoonfamilie praat helaas geen andere taal, dus toen ik er net woonde was het nog moeilijk communiceren. Wbt verloskundige. Gewoon even je echo afwachten morgen. Dan hoor je van de gyn wel of je een VK moet zoeken of bij hun onder controle blijft. Maar opzich als alles gewoon goed is mag je gewoon een verloskundige zoeken! Die zou ik dan wel morgen na de echo gewoon bellen, dan heb je alvast een afspraak. Hier was de eerste afspraak met 9 weken. Hier net een wesp op Yasemin's kamertje en ze was moe dus ging naar bed!! Aaah en ik ben zooo bang van die beesten. Maar heb hem naar buiten gekregen, mn hart zat wel in mn keel haha... Nu ligt ze lekker wat te dutten... Ik heb dus niks kunnen kopen voor mn vriendinnetje... Dus zat aan een bos bloemen en een kaartje te denken/ (bij de albert heijn ) Of is dat raar? Ze is een maand geleden ook jarig geweest dus lijkt me dan al minder raar om niet nu ook met een 'groot' kado te komen?
Nou een bosje bloemen met een kaartje lijkt me ook wel voldoende toch. Het gaat uiteindelijk om het idee. Wat gaaf dat je Turks spreekt, lijkt mij namelijk een supermoeilijke taal om te leren. Gadver een wesp op Yasemin haar kamertje. Gaat lekker met die insecten en spinnen overal. Bleh. Ik moet nog tot vanavond uitzitten met die spin hier in de hoek. Ohhhh ik ben zo zenuwachtig voor morgen he... Hoop zo dat alles goed zit en mijn zorgen onterecht zijn.
als je echo morgen goed is krijg je er als het goed is later nog eentje...want ik denk dat het te vroeg is om hem al als termijnbepalingsecho te bestempelen.... En daarna zal je horen of je idd bij de gyn blijft of dat je een vk mag bellen...hier was dat vorige keer met 9 weken dus bij Alyssa...en ben ook niet meer bij gyn geweest daarna...tot aan bevallen hihi.
Hier noemden ze de echo's bij de gyn vroege-termijn echo's, met 12 weken kreeg ik een gewone termijn echo. Bij ons mag je over als het hartje klopt en ik verwacht dat dat wel zo zal zijn bij jou, Anja. Ik had met 5 weken een echo zonder hartje en met 6,5-7 week met kloppend hartje en toen mocht ik een VK bellen.
hey meiden @anja ieeekkk een spin haha ik ben er als de dood voor heel erg veel succes morgen meiss ik zal aan je denken.. @duh bij jou een bij ik vind ze ook zo gemeen die gekke dingen kijken je altijd aan als ze voor je zweven hahaha yasemin doet het wel goed he meiss @anne hoe gaat ienu met jou meiss?? @hier ja de ongi is nu echt doorgebroken had gister avond nog wel een testje gedaan en ja hoor er stond weer een roze streepje duidelijker dan die maandagochtend maar goed wat er zat is nu niet meer zo`n grote stolsels enzo.. morgen bel ik naar de gyn op om de hsg te vragen en wat nu verder want dit schiet gewoon echt niet op alles gaat goed sinds de fostimon goed bms goed ei perfect zelfs!! en dan weer een verkeerde innesteling??? ligt het dan aan mij leef ik niet gezond of wil mijn lichaam het gewoon niet??? ik drink geen prik meer eet geen chips chocola of koek meer rook minder drink niet jo wat wil je nog meer ben al 6 kilo afgevallen in 3.5 week ik vind het goed zo hoe ik bezig ben... dus wij gaan even een gesprek aanvragen bij geertgen en dan zien we wel weer verder hoor... voor nu zijn wij beiden al onze hoop ver aan het zoeken xxxcin
en miran meiss een hele dikke knuffel voort jou hoor!! het is ook een verwerking die je even tijd moet geven mop nicky jeeee wc eindelijk klaar hahhaa hoe issie verder???
*Knuffel voor jou Cindy* Ik had stiekem nog een beetje hoop dat het bloeden niet zou doorzetten maar helaas. Gelijk heb je hoor dat je nu gaat vragen hoe en wat. Wel heel goed bezig qua gezondheid zo te lezen, ga zo door meis!
deb meiss ik kreeg een berichtje van je vandaag volgens mij was die voor je broer bedoelt want er stond hey broertje maar kei gaaf dat jullie het zo naar je zin hadden(of ja ryan) hoe gaat het verder meiss??
Haha ik had 'm ook naar mijn breor gestuurd en dacht toen "ik ga 'm ook even naar Cin sturen, maar was dat vergeten weg te halen", hahahaha. Maar hij was wel voor jou . Hier gaat het allemaal goed hoor, erg warm maar ook erg leuk. Ryan heeft veel vriendjes en vriendinnetjes hier, erg grappig om te zien! Vandaag naar een overdekt geval geweest (www.kinderstadt.nl), Ryan vond het helemaal super!! En ik las dat jij ongesteld bent geworden .
Leuk Deb dat Ryan het zo naar zijn zin heeft gehad vandaag! Ja ik zal je morgen even sms-en we de echo hebben gehad. Is wel vroeg hoor, om 10 over half 9 al dus ik hoop dat je niet uitslaapt.