hoi dames. even gauw berichtje van mij. gaat nu wat beter juiste dosering is gevongen geen aanvallen meer. wel medicijnen bij gekregen om deze met de tijd te kuneen afbouwen. Sorry voor de commotie die ik jullie bezorgt heb. Warm hart mail ff je adres heb nog rest testen liggen die je mag hebben. ga zo rustig aan met manlief boodschapjes doen. dikke knuuf voor jullie
senna , haha hoef je geen sorry voor te zeggen hoor! he wat fijn dat je de juiste dosering hebt!!!! fijn dat je geen aanvallen meer hebt gehad....! succes en rustig aan!
echt ella het is heerlijk. woensdag komen de meiden weer thuis en een vriendin bij mij want heb werinig tijds besef en moet om de 4 uur pakken. ga zo boodschappen doen met manlief morgen is mijn moeder hier.
heerlijk dat de meiden weer thuis komen! je zult ze wel gemist hebben.... fijn dat je zoveel hulp krijgt hoor!
Senna, wat fijn dat het nu wat beter begint te gaan. Hopelijk ben je gauw weer opgeknapt. Ella, wat vreemd dan dat je lichaam je zo giga voor de gek zou kunnen houden. Want met vaak plassen, buikkrampen, wattig gevoel in het hoofd, gevoelige borsten en flinke pukkels zou het al bijna niet meer anders kunnen. Zo voelde ik me bij de vorige 2 zwangerschappen ook...
warm hart wat spannend! als ik jouw was zou ik over 2 dagen nog eens testen..... echt spannend hoor! al helemaal omdat je je ook zo voelde met je vorige zwangerschappen!
hihih spreek ze 3 keer per dag. Zegt lotte bel je nou alweer ahaahha. Maar mag ze alleen ff zien onder toezicht. Ga nu me bed uit om proberen wat boodschappen tedoen met manlief. Die moet tot vrijdag weer werken en heb dan alle dagen iemand hier. Warm hart pco kan je zo zwanger voelen als de pest en het er is niks aan de hand
warm hart...jah met PCO kan je lichaam je zo in de mailing nemen..... Maar toch spannend als je je bij vorige keren ook zo voelde!!
nou idd , jammer dat je niet anders kan doen als wachten en dan over bvb een aantal dagen nog een keer testen! en miss kun je bloedtest doen bij de huisarts?
Ik wil sowieso deze week nog even afwachten. Mocht er na aankomend weekend nog niks zijn, dan ga ik idd naar de huisarts.
warm hart idd pco kan je van alles laten voelen meiss.. ik heb tot nu toe nog geen een zwangerschapskwaaltje ja pijnlijke tepels en eens in de week overgeven ofzo maar voor de rest helemaal noppes... en ben toch echt zwanger hahaha @blondjuh hoe issie meissie 5 weekjes alweer he gaat snel mops voor je het weet is het 7 december hoor en je weet wat ik heb gezegd he vertrouw je het niet gewoon bellen naar geertgen.. @senna goed zo meis dat je de juiste dosering hebt gevonden. @ella jaaa is ook heel erg leuk hoor om aan het kamertje te beginnen,kan zelf ook niet wachten hoor... nee we wachten gewoon op de 20 weken echo dan is de moeder van dinis er ook bij die komen 9 of 10 december naar belgie voor 3 maandjes dus dan kan ze mooi meegaan.. moeders heeft een angelsound voor me besteld dus als ik daar het hartje mee kan horen ben ik al gerustgesteld hahahaha @pamsie hoe is het meiss??? xxxcin
hey hey Ja gaat nog steeds goed Geniet van het NIET ziek zijn geloof ik agh nog 2 weken dan echo dat zitten we wel uit
cindy , leuk angelsound!!!! bij mij werkte die pas bij 12 weken.... 11 weken was nog net wat te vroeg!
hey meiden, hier ben ik weer even. ik had me even een paar dagen teruggetrokken. ik zit op dit moment niet lekker in me vel. dit heeft vooral te maken met de situatie met me ouders. ( ik weet niet of ik hier wel eens over vertelt heb) maar die band is niet goed. ik ben nu in de vorm van therapie hulp aan het zoeken maar dat maakt nog al veel los bij mij. veel oud zeer! @cin: hoe is het meis?? leuk dat de ouders van dinis mee gaan naar de 20 weken echo. spannend hoor. @blondjuh: lekker hoor niet ziek zijn! zeker van genieten. @ella: haha leuk de kamer gaan klaar maken. dat vond ik echt het leukste om te doen. en al die leuke kleertjes kopen. @warm hart: tja idd wat de andere meiden ook zeggen. pcos kan je zo voor de gek houden.
pamsie wat heftig zeg sterkte! en idd therapie kan veel los maken... hoop dat je er sterker uitkomt! sterkte hoor met alles! pas goed op jezelf!
haha ja hier gaat het goed! volgens mij kunnen we dit topic net zo goed laten sluiten... en een nieuw topic beginnen??