@ runner @ Caecilia Balen zeg! Hoe lang slapen jullie ukkies smiddags nog? Britt slaapt een half uurtje tot een uur en dat is dat. Maar nu rolde ze vanmiddag in haar stoeltje in slaap haha. Maar ja om haar om 4 uur half 5 nog is naar bed te doen lijkt me ook niet slim. Dan maar eerder naar bed sávonds.
Das idd netjes, maar ja, daar zit je op dit moment idd niet op te wachten. Ik ga voor je duimen dat het voorlopig je laatste cyclus is geweest.
Caecillia, hoe was het in het ZH? Hihihi, vond je het niet een beetje raar zo'n test. Ik weet wel dat het routine is van zo'n gyn, maar het idee he. Krijg je meteen uitslag? Hoe is het met de zwangeren onder ons? Al mooie buikje gekweekt?
De test was positief! We hebben zwemmertjes onder de microscoop gezien. Dus goed nieuws. Verder had ik een ei van 22milimeter zitten dus bijna klaar voor de grote sprong. Ik probeer deze en eventueel volgende ronde nog Clomid. Indien het dan nog niet gelukt is ga ik verder met injecties en pregnyl. Maar dat is toekomst. Nu eerst dit ei!
Oke mijn hersenen draaien overuren de laatste dagen, hier is waarom. Zoals jullie kunnen zien heb ik weer een cyclus maar de laatste was een uitschieter dus ik weet niet waar ik van uit moet gaan. Wij proberen momenteel nog niet zwanger te worden.. Op dag 24 van mijn cyclus heb ik bruinverlies gehad Wij gebruiken dus geen voorbehoedsmiddelen oops: again) Nu zit ik dus steeds te denken.. was dit een poging om te menstrueren of was dit eventueel een innestelingsbloeding.. Wat denken jullie?
Op welke dag zit je nu? Het zou makkelijk innestelingsbloed kunnen zijn. Maar ja, jou cyclus is over het algemeen te lang om dan een ei te hebben.. Dus wat het anders is geweest, ik weet het niet.. Lijkt me eigenlijk te kort op elkaar.
Ik zit nu op dag 27.. Als ik via de calulatoren op het net uitreken op dag 24 als zijnde innesteling zou dat een cyclus van 32 dagen moeten zijn.. en dat zou kunnen als je die uitschieter als eenmalig zou zien.. Ik denk dat ik maar rustig moet afwachten.. Ga maandag lekker op vakantie en als het goed is moet ik dus ongesteld weer terug komen...
Ik vind het niet erg, maar mijn man heeft het er nog niet aan toe.. Maar we hadden alwel afgesproken dat ik dus niet aan die pil ging ivm met de pco en dat we tussen oud en nieuw en eind feb. weer van start gingen voor een 2e.. We zien het wel.. Voor alsnog ga ik er niet van uit..
Caecilia gelukkig was de samenlevingstest goed, scheelt weer! Nu nog afsluiten met clomid en lekker zwanger worden, zodat je niet hoeft te spuiten. Duurt al lang genoeg. Goed je best gedaan? Vandaag vruchtbaarste dag staat er op je banner Runner jij zit nog ruim voor je eisprong of niet? Slik je nog die vitaminepillen? Mariebel ow spannend zeg! Je man wilt nog geen 2e maar jullie gebruiken verder niks? komt me bekend voor Maareh, ik had ook na de bevalling van Jason steeds vlak voor mijn eisprong lichte afscheiding. Dus kan ook van je eisprong zijn.
Mariebel, even afwachten dus maar. iig een hele fijne vakantie! Pientje, ja ik slik die pillen nog. Denk dat ik gister mijn ei had. Dus NOD zet ik even op 15 Nov. Ben zelf de 19e jarig dus lijkt mij wel een gepast kado. Hoe is het met jou? Willen jullie nou weten wat het geslacht is? Ik wel. (van jullie dan)
hihihi nee we willen het niet weten. Al moet ik me echt inhouden want ben zooooooo nieuwsgierig! Maar vind het ook zo leuk om pas bij de geboorte zelf te kijken Ik denk trouwens dat het een jongetje is, maarja ik dacht ook dat Jason een meisje was 19e jarig, zou wel een heeeeeeeeeeeeel erg leuk cadeautje zijn spannend, duim duim duim!
Hoi meiden, Ik dacht laat ik even zoeken bij het topic vruchtbaarheidsbehandelingen of dat mensen na het gebruik van clomid ook spontaan zwanger worden. En toen kwam ik dit topic tegen met allemaal bekenden! Meiden wat leuk! En een hoop meiden alweer zwanger en andere meiden die zwanger proberen te raken! Ik zal binnenkort een beetje teruglezen (ik ben gelukkig niet nieuwsgierig haha). Hier gaat alles goed, Marin groeit goed en is al een hele dame, ze loopt nu en gaat nu ook woordjes zeggen, echt leuk! Gisteren heb ik met mijn man gesproken over een eventuele volgende zwangerschap. Peter twijfelt nog of dat het hem lukt om voor twee kindjes te zorgen, praktisch zeg maar (hij is geen 'babyman' als jullie begrijpen wat ik bedoel). Dus wij zitten nog in de twijfelfase, want twee kindjes die wat dichter op elkaar zitten is druk maar voor op langere termijn wel handiger (i.v.m slaapjes, met elkaar kunnen spelen enz). Ook gezien mijn verleden en het feit dat de vorige keer een zwangerschap lang op zich liet wachten wil ik graag mijn spiraal laten verwijderen. Maar hier moeten wij het nog maar uitgebreid over gaan hebben haha. De meiden die met clomid zwanger zijn geraakt, ben je gelijk door de huisarts doorgestuurd of is het nu weer de bedoeling dat je eerst een periode bekijkt of dat de cyclus hersteld. Wel een beetje een ego bericht, ik ga ff teruglezen. Echt leuk dat jullie nog met elkaar schrijven, ik ga meelezen, gezellig. Kus Senna
Hoi Senna, Ik heb de ha gebeld en die heeft me weer doorverwezen naar de gyn. Dus nee niet langs de ha geweest maar direct naar het zh. @Pientje, goed mijn best gedaan hoor ! Nu weer afwachten... mijn temp doet erg vreemd deze maand... dus ben benieuwd! Met vreemde temp bedoel ik dat deze rond eisprong 6 dagen op 36,7 heeft gestaan. En gezien ik weet dat ik op dag 14 een ei van 22 mm had en de druk in mijn eierstok rond dag 16 opeens weg was... denk ik dat ik ook zonder temp dip echt wel een eisprong heb gehad!
Hoi Caecilia, Spannend, ik ga duimen voor een bevrucht eitje! Meiden, hebben jullie nog wel eens wat van mijnimeel gehoord, ik ben ook benieuw hoe het met haar gaat. Groetjes Senna
@Senna, heb even gezocht op mijnimeel. Ze is spontaan zwanger van de 2de en wordt in december weer mama!