bij onze eerst 'serieuze' IUI behandeling zijn we zwanger geraakt maar de vreugde was helaas van korte duur. We willen zo snel mogelijk weer de IUI behandeling starten maar wat ik me nou afvraag: zien ze de 1e keer na een miskraam echt weer als 1e poging of gaan ze verder met tellen waar we gebleven waren? (Ik ga dit natuurlijk ook aan gyn vragen maar dat kan maandag pas en dat is nog zo ver weg.)
IUI is onbeperkt vergoed zolang de artsen er vertrouwen in hebben dat het tot een zwangerschap kan leiden. Dus het maakt niet uit of ze nu weer bij 1 beginnen. Maar voor jezelf: nee, je gaat nu beginnen met je 2e IUI. Sterkte met het verwerken van het verlies trouwens. En succes met de 2e IUI!
o, gelukkig dat het onbeperkt is. Er is naar mijn mening al wat afgeklungelt in het ziekenhuis, was even bang dat dat tenkoste van mijn pogingen zou gaan . Bedankt voor je snelle antwoord!
Sinds vorig jaar wordt IUI onbeperkt vergoed, dus het is niet zo belangrijk hoe ze tellen. Bij IVF/ICSI is het wel zo dat een zwangerschap pas als doorgaande zwangerschap wordt beschouwd als je de 14 weken hebt gehaald. Heb je daarvoor een miskraam, dan telt je behandeling en ben je dus een kans kwijt. Heb je na de 14 weken een miskraam/vroeggeboorte, dan begint de telling opnieuw.