@ Meisje, dat is inderdaad niet echt leuk als je er als laatste bij komt en ze reageren niet eens op je. Dat is ook het nadeel van een topic waar heel veel vrouwen schrijven. Uit ervaring weet ik dat in de maandtopics vaak nog een heleboel vrouwen gaande weg afvallen (kijk maar eens bij de nov-dec-jan mama's. Hopelijk verandert het nog, het hangt ook zo samen met wie je schrijft denk ik. Met sommigen klikt het gewoon beter dan met anderen. Bovendien schrijven de vrouwen die begin juli zijn uitgerekend al een maand mee. Ik hoop dat je er je draai gaat vinden. En anders schrijf je toch gewoon mee met de augustus mama's wat maakt die 24 uur nou uit
Taliaa: je hebt morgen gewoon een mega goed ei hoor! Komt helemaal goed! En ik denk dat als ie netjes doorgroeit morgen of di echt wel moet springen hoor! Milla: toppie, hopelijk zet je ongi morgen goed door en dan kun je lekker met de clomid beginnen! Op welke dag moet je ermee beginnen? All: hier krijg ik steeds meer last van mijn lijf....bah wilde er niet zoveel mee bezig zijn, maar ja als je dan weer van alles gaat voelen..... borsten voelen beurs, tepels iets gevoelig, buikpijn, trekkerig gevoel in buik/liezen... al met al niet goed ben ik bang..... we zullen het zien slaap lekker allemaal voor straks! Mijn ventje is vandaag met werk op locatie (= regisseur) en slaapt vanacht niet thuis.... Ik ga zo dus helemaal alleen naar bed, zielig ben ik he? hahahaha
aaah makkie vervelend is dat he als die mannen van huis zijn...... @talia : ik ga heel hard voor je duimen dat je ei goed gegroeid is , houd je er wel rekening mee dat ze soms ook wat minder hard goeien dan 2 mm per dag ! niet dat ik je wil ontmoedigen hoor , veel succes in ieder geval @milla : ben je al ongi ? zo niet moet je dan niet eens de gyn bellen (of een testje ?) @all hier is het nog steeds rustig , geen bloed , maar ik blijf nog wel even pestimistisch wil eerst een pos test in handen hebben .... heb matcare testen in huis maar wil eigenlijk andere testen halen maar weet niet welke predictor schijnt niet zo fijn te zijn .....en de cb digi is erg veel hcg nodig als mijn test vrijdag neg was dan kan ik van de week nog niet pos testen met cb digi toch ?( als ik wel zwanger ben ....) L.sybje
Makkie niets aan dan he alleen naar bed.... Hopelijk betekent het allemaal wat goeds! Poohbear als je wat wilt weten over spuiten wil ik ze altijd proberen te beantwoorden je stuurt maar een pb! taliaa succes morgen met je FM er zit gewoon een mooi ei van ongeveer 20mm ofzo Ik heb morgen mijn 1e FM hoop dat er wat reactie te zien is!
dank je lot23! is altijd fijn om ervaringen te kunnen delen! Heb net een mailtje gehad van grace20 die een hormoonpompje heeft gehad en nu zwanger is. Ben echt blij met dit forum! enne succes morgen!
@meisje ik ken het gevoel van de juli mama's, ik voel me er ook niet echt thuis op die topic, het zijn er gewoon te veel. Het is niet bij te houden. @ all ik zit dan wel op mn werk, maar was liever thuis gebleven. Ik ben gewoon harstikke moe. Van het weekend niet genoeg kunnen uitrusten. En ik ben nog moe van de londen reis. Maar ja even vol houden vandaag.
Hoi Meiden, @zwangeren, ken het gevoel wel bij de IUI-topic, daar kent ook iedereen elkaar, dit is toch echt wel onze topic he! @poohbear, ben erg benieuwd naar het pompje, hopelijk is dat voor jou, DE manier, wat was de reden eigenlijk dat de arts eerst dit wilde? @Lot, Taliaa: hoe was de FM? @Syb, Makkie, succes met wachten vreselijk is het toch he! @Milla, hoe gaat het nu op welke dag na de laatste pil zit je, hoop dat het heeft doorgezet! @Cira, ik duim voor je, het is tenslotte ook je cyclus van je HSG, dat KAN bevordelijk zijn geweest...ik duim voor je Voor wie ik allemaal vergeet: ik denk veel aan jullie, kan het soms nauwelijks bijhouden, maar wil jullie laten weten dat we samen sterk zijn! Hier niet veel bijzonders, met de pil vroeger en nu de orgametril duurt mijn ongi wat langer, met clomid en puregon ehb ik juist minder ongi, maar goed hoop dat dit de laatste was voor de komende negen maanden Spuiten gaat goed alleen heb ik nu steeds een beetje bloed en dus allemaal kleine rode puntjes op mijn buik, de vorige keer zag je er juist helemaal niks van... ik denk dan steeds ojee het spul loopt er toch niet uit? Ik weet dat het niet zo is maar je denkt het toch, donderdag 1e FM, hoop dat er in ieder geval 1 eitje zit [-o< , misschien wel volgende week ergens de eerst IUI, spannend. Werkse deze week allemaal!
@linda, succes et spuiten, hoop dat er een mega ei groeit! Nee, ben zelf met het idee gekomen van dat pompje, omdat ik iemand op het forum er over zag schrijven. Jammer genoeg is er niet zo veel op het internet over te vinden, behalve dat je geen bijwerkingen zou hebben (?), geen overstimulatie en je niet dagelijks hoeft te prikken. Maar, ik neem het idee donderdag mee. Eerst maar eens kijken waar hij zelf me aan komt zetten. Zou ook goed kunnen dat ze clomid/metformine combi eerst willen proberen. Maar effe wat anders. Hoe zit dat met de verzekering... Als je nu spuit en niet ivf doet, krijg je dan je spuiten bij ivf wel vergoed?
Nou ik heb dus allemaal gedoe gehad met de verzekering (IZA) ben nu per 1 jan. overgestapt naar CZ, daar worden de medicijnen ook zonder IVF vergoedt. Bij veel verzekeringen trouwens alleen wij hadden pech.
Hai Meiden Nou gaat hier niet zo lekker, ben al bijna 48 uur misselijk aan 1 stuk door en heel erg buikkrampen! Weet nie niet of het griep is, of kwaaltjes? Omdat ik weet dat buikpijn heerst! Ik wacht het maar even af
@deborah22...sterkte meid...buikgriep heerst wel ,hoop dat je daarom buikpijn hebt! Laat die gup zich goed vasthouden!
@deborah Ik weet hoe je je voelt. Ik ben zelf ook zo beroerd op het moment. En dit voelt anders, dan de zwangerschapsmisselijkheid. Als mn leidinggevende zo terug is, meld ik me voor de rest van de dag ziek. Duik ik lekker mn bed in. Blehhh. Ik denk dat ik het buikgriepje te pakken heb.
Hai lieve meiden, mijn FM was tiptop Mijn eitje was nu 17mm. dus ip goed gegroeid, ook deze gyn was tevreden. Hij verwacht dat hij morgen springtoeioei Maar ehm, hij begon over een samenlevingstest? Die heb ik morgenochtend en we moeten dus klussen vanavond Maar is zo;n test normaal? de 2 andere gyns hadden het er nog niet over gehad..mja.. @ lot hoop dat jouw FM ook super was!hoeveelste dag is het voor jou? @ milla: is je ongi al doorgezet? (ik heb het topic gevonden, dank je!) @ zwangeren: vervelend die kwaaltjes en vermoeidheid sterkte ermee! @ all: ik ga vanavond dus flink aan de klus.. oeioei. Maar ehm, ik heb die samenlevingstest om 825, als we om 2100 vrijen is dat dan een goede tijd? pfft, ben weer zenuwachtig.. Nou vanavond weer lekker werken
Taliaa: super van je ei! Nu lekker aan de bak vanavond! Over samenlevingstest kan ik je niets vertellen, geen ervaring mee. Wordt bij ons waarschijnlijk de volgende ronde gedaan....