PCO

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by cira, Mar 22, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    Sep 30, 2007
    1,171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    Vanmorgen getest en weer negatief.
    Maandag bel ik ziekenhuis voor de provera en verdere stappen, want ze willen dat ik met volgende ronde ga spuiten.
    Hopelijk werkt dat dan beter voor mij.

    Liefs teleurgestelde Thamara
     
  2. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    He Thamara, balen zeg!
    Ik snap dat je teleurgesteld bent!
    Hopelijk brengt het spuiten jullie meer geluk...
    Liefs en een dikke knuffel!
     
  3. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    he tamara, wat een ellende!
    Ik hoop dat het spuiten bij jou net zulke mooie eitjes brengt als bij mij! en het valt echt mee hoor dat spuiten ! eitje!
     
  4. Didlina

    Didlina Actief lid

    Aug 7, 2007
    386
    0
    0
    België
    @ thamara: wat vervelend! Ik duim héél hard voor mooie eitjes hoor!
     
  5. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Thamara, wat jammer zeg :cry: Had toch stiekum nog hoop voor je. Hopelijk doet het spuiten goed zijn werk, kan heel snel gaan, ben in de 2e ronde spuiten zwanger geraakt! Succes meid!
     
  6. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Iemand iets van Milla gehoord? Is ze al terug? Ze heeft toch vandaag haar NOD?
     
  7. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    nee makkie.je hebt gelijk...waar is Milla?
     
  8. cira

    cira Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    2,884
    0
    0
    Property service coordinator
    Gorinchem
    Poohbear spannend hoor! Ik ga hier duimen voor je!

    Milla waar ben je .......................
     
  9. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Ja Milla, hoop dat je goed nieuws hebt?
     
  10. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,072
    2,214
    113
    Brabant
    @ Linda, hoe is het met je meid? Hoe gaat het nu? je bent een beetje stil meid...

    @ thamara: een dikke digi knuf meid, wat een afwacht ellende!

    @ all, wat een weertje he? we hebben vandaag een flinke fietstocht gemaakt, we denken zo;n ruim 30 km, lekkerrrrrrr
    Net ff hartje geluisterd en rikketikje van frummel doet het nog prima:) hoop dat jullie ook heeeeeeeeeeeeeeeel snel dit wonder mee mogen maken!

    liefss, Taliaa

    ps hoop niet dat jullie het erg vinden dat ik mijn roze wolk verhaaltjes hier vertel?
     
  11. Linda

    Linda VIP lid

    Sep 24, 2006
    7,819
    0
    36
    Gelderland
    hoi meiden, ook lekker in de zon gelegen? vandaag over een maand is waarschijnlijk de operatie hopelijk heb ik dan om deze tijd weer nieuwe moed om verder te gaan!

    waar is milla?
     
  12. Linda

    Linda VIP lid

    Sep 24, 2006
    7,819
    0
    36
    Gelderland
    gelijk gepost, ik voelde dat je wat van me wilde horen :D
     
  13. Milla

    Milla Niet meer actief

    Hier ben ik! ;)

    Net terug uit Frankrijk, maar niet met een fijn gevoel, mijn oudste dochter heeft gister haar beentje gebroken! :cry:

    Ik heb al 5 dagen (net voordat ik ging) oud bruin bloedverlies, maar het zet niet door in ongi. Nog steeds erg pijnlijke borsten en ook een hogere temperatuur. Ik ga nog niet testen, want het kan alle kanten op!
    Mijn officiele NOD is dinsdag (dag eerder als mijn banner, moet ik nog aanpassen). Ik vermoed dat ik ongesteld ga worden, maar niets is zeker.

    Ik kom later of morgen nog even terug om bij te lezen.

    @ Makkie, fijne vakantie.

    @ Didlina en Poohbear, jullie NOD komt ook dichter bij, hoe gaat het met jullie?

    @ Meisje, hoe gaat het met de eigroei/eisprong?

    @ Thamara, balen zeg. Wat een onzekerheid! Hopelijk brengt de nieuwe ronde je meer geluk, succes.

    @ Linda hopelijk gaat die maand heel snel voorbij!
     
  14. cira

    cira Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    2,884
    0
    0
    Property service coordinator
    Gorinchem
    Milla ik blijf duimen het kan nog steeds (lees zou heel mooi zijn als er toch wat aan het groeien is).
     
  15. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @milla, wat zielig van je dochter de beentje? Wat is er gebeurd?
    Hoop dat de ongi niet doorzet!
    Hie niet veel kwaaltjes en nog hoge temp. Maar ik meo tnog 3 dagen langer dan jou! Kan dus alle kanten op.
    Zag wel dat mn borsten onder de blauwe aders zitten... zal wel vande warmte komen!
     
  16. noa1980

    noa1980 Actief lid

    Oct 31, 2007
    372
    0
    0
    @milla, wens je dochtertje maar sterkte en beterschap van mij

    @poohbear nog 5 daagjes wachten en dan kan je testen, spannend hoor

    vandaag lekker genoten van het zonnetje en hopen dat de primolut zijn werk doet..heb wel af en toe last van mijn buik, maar weet niet goed wat het betekend. moet nog 5 dagen primolut slikken
     
  17. Milla

    Milla Niet meer actief

    Ik ben vannacht ongesteld geworden.
    Jammer, maar ik had het al een beetje aan zien komen.
    Ik was er ook niet echt mee bezig, maak me nu veel drukker om mijn dochter.

    Toen ik op vakantie was, heeft mijn man thuis voor de kindjes gezorgd en is op zaterdag een stukje met ze gaan fietsen. Om de een of andere onverklaarbare reden (er zit een jassen beschermer op de fiets) is ze met haar beetje tussen de spaken van het wiel gekomen, en is het bot meteen dwars gebroken, nu zit ze in het gips en kan helemaal niet lopen, zelfs niet naar de wc. De dokter zegt dat het helemaal goed komt, maar ik vind het zo erg voor haar.

    Wat zwanger worden betreft, we gaan wel gewoon door, dit voelde goed, dus geen pauze meer. Mocht ik in het najaar niet zwanger zijn dan gaan we terug naar de gyn. Wie weet komen er wel vaker verassingseitjes!

    Fijne dag allemaal met dit prachtige weer!
     
  18. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Oh Milla, jammer dat het niet raak is deze ronde!
    Hopelijk voor jou snel goed nieuws!
    En beterschap voor je meisje!
     
  19. Milla

    Milla Niet meer actief

    30 april: Chantje Uitgerekend
    7 mei: Meisje0123 FM
    9 mei: Poohbear226 NOD
    9 mei: Inge84 FM
    9 of 10 mei: Didlina NOD?
    13 mei: Makkie 2e echo
    15 mei: Echo Mariska
    18 mei: Meisje0123 NOD
    Eind mei: Linda kijkoperatie
    03 juli 2008: Sas7 uitgerekend.
    13 augustus 2008: Cira uitgerekend.
    20 augustus 2008: Mariska uitgerekend
    27 augustus 2008: Fleurrebel uitgerekend
    31 augustus 2008: Bloemetje uitgerekend
    12 oktober 2008: Monique1984 uitgerekend
    25 oktober 2008: Taliaa uitgerekend
    4 november 2008 : Sybje uitgerekend
    27 november 2008: Lot23 uitgerekend
    06 december 2008: Makkie uitgerekend

    KLUSSERS:
    Enna: PCO: Clomid en LEO geen eitjes, na pauze van 10 maanden begonnen met 3e ronde Puregon op 13/04/08, op naar onze 1e kans!
    Thamara00: diagnose PCO per 11/1/08. Nu bezig met 3e kuur clomid 150 mg. (deze ronde zonder fm)
    Linda: clomid 150 mg slaat aan maar nog lange cyclus en negatieve samenlevingstest, spuiten slaat beter aan maar negatieve samenlevingstest, HSG goed, vanaf nov IUI, eind mei kijkoperatie uitslag [-o< juni hopelijk 3e poging 1e IUI.
    Meisje: mannetje kampt met veel gezondheidsproblemen en spuit nu o.a. hormomen. Heeft nu superzwemmers! Echo geeft PCO beeld maar er is (nog) wel een eisprong uit zichzelf! Zwanger! Helaas is het wondertje een vlindertje geworden:(
    poohbear226: clomid heeft in alle sterktes en toevoegingen (metformine) niets gedaan. 14 dagen gespoten met Puregon en 2 super eitjes!
    Zora: PCO wel eigen eisprong, zwemmers mannetje verminderd vruchtbaar, verminderd beweeglijk. 15 april 2e test mannetje. 22 april terug komen voor uitslag en verder behandelplan.
    Kim1984:3e ronde clomid 50mg, mannetje alles goed, SLT tiptop, half jaar doorgaan zo en een grote kans op een zwangerschap. Ik hoop het!!
    Didlina: 23/04/08 eigen ei!!! 12/05 terug voor echo (hopelijk met goed nieuws!)
    Kelly1980: 4-4-08 PCO vastgesteld. 28-4-08 afspraak gyn voor uitslagen uitstrijkje, bloedonderzoek en sperma en behandelplan. Waarschijnlijk dan start provera/primulut en clomid!
    Milla Ondanks PCO in april een verassingsei gehad, maar helaas niet zwanger. Nu proberen op natuurlijke manier zwanger te worden, lukt het niet, dan gaan we in het najaar terug naar de gyn.
    Noa1980: 29/04/2008 PCO vastgesteld bij de gyn. nu 10 dagen primolut en daarna beginnen met 50mg clomid. spannend!!
    Inge84 2e Ronde clomid. Hopen dat deze wel aanslaat. Vrijdag 9 mei naar gyn voor fm. We duimen voor een ei!

    EVEN PAUZE:

    ZWANGER:
    Cira : na 6 ronden clomid nog geen resultaat. HSG gehad waarin tezien was dat beide eileiders doorgankelijk zijn. Nu eerst terug naar de gyn en dan beginnen met spuiten in combinatie met IUI. Deze ronde zonder hormonen toch een eisprong. wellicht een leuk sinterklaas kadootje?En ja: ZWANGERRRRR 27/12 1e echo hartje klopt.
    Chantje: 2e ronde na mk zwanger dankzij 150mg clomid
    Lot: Clomid niet meer aangeslagen. 2 rondes puregon gespoten, 2de keer overstimulatie na verplicht pauze weer spuiten. Na 4de ronde spuiten en pregnyl......ZWANGER!!!!!
    Bloemetje: Na twee jaar, met behulp van spuiten.... ZWANGER!
    Sas7: Clomid in alle dosissen en toevoegingen niet aangeslagen,1e ronde puregon gehad. Eisprong en ongi vanzelf geworden zonder provera. Zit nu in de 2e ronde met een eitje van 19.5 mm. Pregnyl op 11 oct gehad en eisprong op 12 oct. Ronde geslaagd en nu zwanger. 12/11 echo gehad, hartje klopt!!29/11 2e echo: alles zit er op en er aan:)!!
    Mariska: clomid 100mg slaat aan, 3 ronden 100mg, 2e ronde van 100mg clomid + pregnyl achter de rug... En..ZWANGER!!!!
    Deborah: Eerste ronde clomid en gelijk raak :D
    Makkie: na 20 maanden waarvan 10 in de mmm, na 2e ronde Gonal-f spuiten ZWANGER!!! 18/4/08 1e echo: hartje zien kloppen en gehoord! :) 13/5/08 2e echo.
    Fleurrebel: Man spatader in balzak, pcos 3 rondes clomid, daarna 1 IUI ronde met clomid en gonalF, 2 de ronde IUI afgebroken, ei vanzelf gesprongen , goed huiswerk gemaakt. 19 dec ZWANGER! ( na 1,5 jaar)
    Sybje: na 5e ronde clomid zwanger !!!
    Taliaa: 1e ronde clomid 50 mg, dag 21 eisprong! zaad, SLT, en progesteron; allemaal prima!Nu 6 maanden clomid50mg slikken, zonder controles. 2e ronde niet gelukt. 3e ronde... ZWANGERRRR. 2e echo: al 16 mm, en wederom een mooi hartje!! Afscheid bij de gyn genomen:)
    Monique: 1e ronde clomid NOD +-7 FEB ZWANGERRRRRR!!!

    BEVALLEN:
     
  20. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Nou dames, dan komen de NOD's van Poohbear en Didlina ook weer dichtbij!
    Nu maar duimen dat het hier weer een beetje roze gaat kleuren, is volgens mij toch al weer even geleden (was Makkie de laatste?)!

    Wij zijn druk aan de klus.
    De echoscopiste had gezegd dat vandaag en morgen 'onze interessante dagen' zouden zijn. Nou, we hebben dat maar uitgebreid met afgelopen weekend! ;)
    Mijn NOD zal dus waarschijnlijk 1 of 2 dagen later zijn dan mijn banner aangeeft (die staat standaard op 35 dagen op basis van vorige cycli), maar denk dus dat mijn ei 1 of 2 dagen later is.

    Verder geen nieuws hier, behalve dat het hier ook strálend weer is!
    Heerlijk, laat de zomer maar komen ! 8) 8) 8)
     

Share This Page