Pco

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Bbibi, 20 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Weegbree, je hebt wel een erge vroege FM gehad hoor meid, het kan echt nog alle kanten op!

    Mijn ronde met 50 mg was zo:
    CD 11 = 11 mm
    CD 13 = 11 mm
    CD 17 = 15 mm (baarmoederslijmvlies 7,2 mm)
    CD 20 = 20 mm

    Nu met 100 mg
    CD 13 = 12 mm (baarmoederslijmvlies 7 mm)
    CD 18 = eitje gesprongen (baarmoederslijmvlies 9,2 mm)

    Dus je ziet 1e ronde ging mijn eitje ook langzaam groeien, pas later ging ineens mijn eitje hard groeien.
    Dus het kan ook zijn dat je eitje pas met CD 15 groter is.
    Ze kijken het in principe t/m dag 20 aan. Dus het komt vast goed meid!!

    Babke, ja misschien maandag even bellen inderdaad. Kijk morgen wel of het nog nodig is, en anders wacht ik tot maandag en overleg ik even.

    Hier lekker bezig met erwtensoepje voor morgenavond. Ben echt heel benieuwd.

    Hee Bbibi ik las in NOD topic over leaky gut syndroom. Schoot me ineens te binnen dat orthomoleculair arts toen ook eens heeft gezegd dat ik dat had. Heb toen eens een levend bloed analyse gehad. En zag je vanalles wat er niet hoorde. Ook een keer candida gehad, later was dat weg.
    En laatst toen ik daar was (is alweer 2 jaar geleden) toen zaten er van die bacterietjes in mijn bloed, die daar niet zouden moeten zitten. En van de 10 witte bloedcellen deden maar 2 het. Echt bizar.
    Nu gaat het gelukkig wel goed.
     
  2. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Thanks charise!!
    Ik moet proberen om me nniet zo naar te maken maar das soms zo moeilijk!!
     
  3. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Weegbree:

    Vorige cyclus had ik volgens mij want weet het niet zeker meer

    Dag 12 pas 9,5 mm!
    Dag 14 12,4 mm
    Dag 16 17 mm
    Dag 19 20 mm
    Dag 22 pas eisprong

    En nu dag 10 niks of in ieder geval onduidelijk zichtbaar
     
  4. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Thanks meiden!!
     
  5. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    En betekent CD...dag vanaf ongi of vanaf 1e clomid??
    Maar dan klopt het toch niet...:(
    Want als een cyclus 28 dagen is..en j pas op 20/22e dag ei heb 14 dagen daarna ongi..dan zit je op 34 dagen cyclus...:$
    Ik dacht dat jedmv de clomid eindelijk een normale cyclus zou krijgen maar dus dan waaschijnlijk niet zo...;)hmmm
     
  6. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Merel, gewoon vanaf ongi dag, dat is dag 1. ;)
    CD = cyclusdag.
    Enne t/m 35 dagen is een normale cyclus. Hoeft niet perse 28 dagen.
    Dus je kan op dag 20 nog een ei krijgen of iets later.
    Ik moest pas bellen als ik een cyclus van langer dan 5,5 week heb.
    Het kan natuurlijk ook snel gaan. Maar het ene is niet beter dan de ander.
    En als je een cyclus hebt van 34/35 dagen is op zich gewoon prima.
    Mijn eerste cyclus met clomid was 33 dagen. 34e dag werd ik ongi, dus dat werd dag 1.
     
  7. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    Thanks Charise,,,dat wist ik helemaal niet dat je iedereen dus weer een andere cyclus heeft met clomid en dat het dus onderling en elke maand weer kan verschillen.ppfff vind het erg spannend allemaal..
    Enne vind toch niet dat ik ongi geworden ben..tis heel weinig en bruin..dus geen dag 1 dan zeker..maar ben al bijna 4 dagen gestopt met primolut...gyn zei na 2/3 dagen ongi...maar das ni zo dan.
    Miss breekt t morgen door en dan hopelijk morgen dag 1:D
     
  8. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    ik had ook na primolut pas na dag vier echt bloed Merel...!
    en ik had ook niet echt veel bloed/slijm, het kan ook zijn dat er gewoon niet veel slijmvlies zat ondanks je pco. spannend hoor, dat je nu eindelijk mag beginnen!
    jullie reacties en wat speurwerk geeft me toch een wat beter gevoel!
    hoop zelf dat ik ook met clomid een langere cyclus heb en dat er komende dagen alsnog een mooi ei groeit! afwachten...
    fijne avond meiden!
     
  9. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    Weegbree, hoop dat morgen mijn ongi ook meer/rood is..mn bsm was bij de vorige echo ook veel te dun door de pco...dus miss een mini menstruatie ofzo...;) Fijne avond meiden en alvast weltrusten!:)
     
  10. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Ik heb altijd begrepen dat na het opwekken je pas na 5 dagen een menstruatie krijgt. Dus kan nog komen.

    Hier gelukkig super goed baarmoederslijmvlies, want door clomid kan het ook dunner worden. Hier gelukkig niet aan de orde. Mijn ferti arts word elke keer helemaal enthousiast als ze mijn slijmvlies ziet haha!
     
  11. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Ik had ook pas na een vijf dagen menstruatie hoor bij Primolut.
     
  12. Peony84

    Peony84 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.885
    0
    0
    Nederland
    Goedemorgen meiden!

    @merel, hoop dat het snel doorzet, kun je snel beginnen met clomid!:D

    @charise, lijkt mij wel erg fijn te weten dat je bms altijd prima is!! Toch een geruststelling!

    @all, mijn temp was vanmorgen nog steeds redelijk hoog. Dus of hij gaat morgen flink zakken en dat mn ei er hopelijk nog aan moet komen óf ik heb mn ei eergisteren gehad. Ik ben benieuwd!
    Heb wel weer het gevoel dat m'n wangen in de fik staan. De vorige keer had ik dat tijdens een paar dagen in mijn lf (bleek achteraf). Spannend dus!
     
  13. Peony84

    Peony84 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.885
    0
    0
    Nederland
    Was m'n kaartje trouwens net even aan het vergelijken met anderen en zie dat zo'n grote stijging wel vaker voorkomt..
    Denk dus echt dat ik (nog) geen ei heb gehad. Zou ook wel heel errug vroeg zijn!! Hahaha, laat me een beetje meeslepen!;)
     
  14. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Geeft niet hoor peony! Heb ik ook wel eens ((iets vaker dan eens...ahum)

    Stond vanmorgen op de weegschaal ben ik ineens twee kilo lichter dan normaal. Weeg 56,5 terwijl ik altijd zo rond 58-58,5 schommel. Ik eet wel gewoon en zelfs n beetje slecht. Misschien toch spanning. Zit n btje in n negatieve flow op het moment maar hopelijk draait het gauw weer bij. Hopelijk n mooi ei op de echo woensdag! Fijne zondag allemaal! Vriend is voetballen, ben aan t poetsen en zo even de stad in wat basics shoppen... Iemad goeie tips voor basics shirts lang en kort wat mooi blijft maar niet te duur is?
     
  15. Peony84

    Peony84 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.885
    0
    0
    Nederland
    @weegbree, hahahaa! :p
    Ik heb vaak simpele shirts van only (vera moda). Zijn niet zo duur en je hebt ze in alle kleuren... Blijven ook mooi.
     
  16. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    Oke meiden weet het nu zeker...ik mag zeggen dat ik ongi ben:D
    Ben altijd zoooo blij met n ongi, vooral nu:p
    Morgen bellen voor een afspraak voor dinsdag..en vriendlief is dan vrij dus die wil/kan gelukkig mee...;) echt fijn...
    Wie weet wanneer de eerste FM dan is...op CD 12? of al eerder?
     
  17. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    fijn Merel!
    meestal is eerste FM dag 10 of 11.
     
  18. mieks

    mieks Fanatiek lid

    11 jun 2010
    3.119
    1
    0
    Gastouder
    Gelderland
    Goedemorgen dames,

    Een hoop gekletst hier.. Zal er zo eens even globaal door heen bladeren ;) Hier gelukkig eindelijk weer eens een nacht vrij goed geslapen. Ben nog steeds super brak, maar dat is niet gek met inmiddels 2 weken slecht slapen. Hopelijk gaat het nu de goede kant weer op!

    @ Weegbree succes met de follikel meting zo direct. Ow, lees net dat die verzet is ;)
    Basics shirts haal ik altijd bij de sting. Kwaliteit vind ik erg goed, want ze gaan lang mee, en ze zijn ook niet zo duur.

    @ Bbibi, ik vind het ook enorm jammer.. Vooral omdat je nu maanden niks krijgt. Het heeft in elk geval niet aan het klussen gelegen. Blijft gewoon puur geluk hebben.
    Trouwens, je krijgt je hele cyclus door een streep op je ovutest omdat je altijd lh hormoon hebt meid ;) Dit kan je hele cyclus door schommelen. De ene dag een donkere test, de andere dag een lichte (bijna niet zichtbare) test, en daarna weer een donkere test enz.. Alleen net voor je ovulatie verhoogt dat lh hormoon waardoor je test positief moet worden.

    @ Charise, ik dacht er idd nog aan toen ik prim zag staan in het boek ;)

    @ Acne, ik heb gister bij de body shop een fles met tea tree skin clearing toner mee genomen om schoon te maken. Verder kreeg ik de tip van de schoonheidsspecialiste om je gezicht vooral met lauw warm water te wassen ipv met al die schoonmaakmiddeltjes, en een porie verkleinende creme te gebruiken. 1x in de week een masker is ook erg goed voor je huid, vooral 1 die kalmerend werkt (heb je ook van tea tree zag ik, heb ik mee genomen). Ook veel water drinken helpt goed.
    Ik dacht, ik deel mijn tips van haar even met jullie ;)

    @ Paniekertje, ik mag gewoon 50mg blijven slikken omdat ik daar goed op reageer. Had uiteindelijk nu een cyclus van 32 dagen, dus dat vinden ze nog niet te lang.

    @ Merel, je moet je nooit vasthouden aan 28 dagen. Iedere maand is het anders omdat je lichaam de ene maand sneller een eitje laat groeien dan de andere maand. Deze maand had ik 32 dagen en dat is gewoon netjes. ;) Eerste meting kreeg ik nu 2x achter elkaar op dag 13:)


    Agenda
    08-10 Bbibi - Follikel meting
    08-10 Weegbree - Follikel meting 11.00 uur
    08-10 Charise - Bloedprikken progesteron
    09-10 2dewolk - Uitslag tests + gesprek fertiliteits-arts
    09-10 LW85 - Bloedprikken progesteron
    10-10 Babke - Vervolg traject bespreken
    10-10 Susanne - Intake gyn
    10-10 Charise - Uitslag bloedprikken progesteron
    10-10 Weegbree - Follikel meting 8.20 uur
    12-10 Paniekertje - Follikel meting + samenlevingstest 10.10 uur
    15-10 Yvetje - Start provera kuur
    15-10 Charise - Nod datum
    18-10 Marral - Uitslag bloed en zaad
    19-10 Liefde1987 - Voorgangsgesprek/behandelplan gyn
    27-10 LW85 - Uitslag bloedprikken
    05-11 Peony - Gesprek arts 1e ronde clomid
    08-11 Liefsd - Mogelijkheden vervolg traject bespreken
     
  19. merel123

    merel123 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.194
    73
    48
    Mag ik ook eindelijk meedoen...:p
    Dan is t ook veel leuker om mee te kletsen omdat je dan weet waar het over gaat enzo...
     
  20. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Goeiemorgen meiden (bijna middag),

    Nou hier is temp weer ietsje lager, maar ja wil niets zeggen, kan morgen weer hoog zijn. (Al zal die wel laag uitvallen omdat ik weer vroeg op moet staan).

    Ik hoest me helemaal verloren hier joh, niet normaal. Lijkt iets los te komen, hoest af en toe van dat gore slijm op, bah. Maarja doordat het los komt hoest je zo'n beetje je ingewanden eruit joh haha.
    Gaat ook echt pijn doen nu door dat hoesten.

    Lekker vanmorgen de was gedaan, 2e wasje staat nu aan. De erwtensoep is klaar, die hoeft vanavond alleen zachtjes opgewarmd te worden. Lekker hoor! :D

    Ik moet nog wat doen voor school, totaal geen zin in, maarja.
    Enne vanavond So you think you can dance!!! :D

    X
     

Deel Deze Pagina