Liefs, het is je eigen moeder, dus niet te lief, maar gewoon duidelijk zijn! Zeg desnoods dat je ze anders niets meer vertelt. (dat wil ze vast niet) Een vriendin van me werkt op de radiologie afdeling en heeft net alles uitgelegd. Zij zei dat het grootste probleem is, het ontspannen. De ruimte is nogal steriel en minder "gezellig" dan de kamers van de gynaecoloog (voor zover je die gezellig kunt noemen dan). Ze heeft van stap tot stap verteld wat ik kan verwachten en hoe het gaat, dus ik hoef niet te schrikken van groene doeken of lange slurven haha. En ze adviseerde om een fijn maanverbandje mee te nemen, omdat ik daar een ding krijg die meer iets is voor bejaarden Ze zei dat ik gewoon moet innemen wat normaal voor mij goed helpt. Is dat paracetamol dan zal dat voor mij genoeg zijn. (neem er dus 2 uurtje vooraf) En ontspannen is heel belangrijk. Dat vind ik gelukkig nooit zo lastig. En dan is het zo voorbij, zei ze. Gelukkig kan ze heel plastisch vertellen haha. Nou ja, ik bereid me maar voor op pijn en dan valt het hopelijk mee. Oh ja ik krijg de hsg versie met de doorspoel vloeistof, die maakt dus niet alleen een foto, maar spoelt gelijk zo goed en zo kwaad als mogelijk is door. Bbibi, Dat maakt niet uit joh. De een maakt nu eenmaal meer aan dan de ander. En zodra je eitje bevrucht en genesteld is, stijgt het wel verder hoor. En anders zakt het weer tot je menstruatie.
@ Babke, fijn dat je nu voor jezelf een goed beeld hebt wat je kan verwachten. Hopelijk valt het allemaal mee! Agenda 20-09 2dewolk - Bloedprikken (progesteron) 20-09 Peony - Bloedprikken 20-09 Mieks - Follikel meting 10.45 uur + Pregnyl spuit 21-09 Charise - Uitslag bloedprikken (progesteron) 21-09 Bbibi - Bloed prikken (progesteron) 21-09 Weegbree - Zaadonderzoek man 21-09 Liefsd - Zaadonderzoek man 24-09 Merel Uitslag bloed- en zaadonderzoek 24-09 Bbibi - Uitslag bloedprikken (progesteron) 25-09 Paniekertje - Bloedprikken (progesteron) 26-09 2dewolk - Nod datum 26-09 Babke - HSG 27-09 Marral - Verpleegkundige + specialist 10.15 uur 27-09 Babke - Follikel meting 9.00 uur 28-09 Peony - Afspraak gyn (bespreken traject) 30-09 Bbibi - Nod datum 30-09 Liefsd - Nod datum 30-09 Weegbree - Nod datum 02-10 Yvetje - Zaadonderzoek man 02-10 Zoetje - Nod 19-10 Liefde1987 - Voorgangsgesprek/behandelplan gyn
@babke bedankt voor de uitleg ik moet vrijdag prikken dus zullen zien! Maandag uitslag!! En spannend hoor je hsg!! Ik hoop enorm dat het mee valt! En idd dat zei mijn vriendin ook ontspannen was het moeilijkste!! @mieks je hebt helemaal gelijk!! Ik kan me gewoon moeilijk inhouden!! Een geluk ik heb een kast van 240hoog 250breed en bijna een meter diep!! Waar bijna niks in zit dus alles zit netjes achter gesloten deuren dus kijk er verder ok niet meer na nadat ik het gekocht heb maar ik weet het, ben er te mee bezig en dan valt het enorm tegen als er niks is!! Dit was voorlopig echt het laatste
Er is lekker gekletst hier! Bbibi, thanx voor je compliment over mn voorgevel... Balen dat je nu zo'n last hebt van de bijwerkingen van clomid. Hoop dat het snel over is. En tja, als je echt iets leuks ziet moet je het kunnen kopen. Als het maar niet zo is dat je straks al alles bij elkaar hebt voordat je straks zwanger bent... Ik doe het zelf niet maar ik snap de verleiding! @mieks, haha, ja de omvang van de cup scheelt wel! Ik had een paar jaar terug ook altijd 75e maar ben iets aangekomen sinds ik minder kan bewegen. Daardoor ben ik een cup gegroeid. Het gaat echt daar zitten bij mij. Paar kilo eraf en dan scheelt dat ook weer bij mn borsten. Succes morgen met fm en spuit! @liefsd, jeetje, das al een tijd bezig...2 jaar. Hier zijn ook alle meiden zwanger of hebben al kinderen. Wel ff slikken maar gun het ze allemaal stuk voor stuk. Onze tijd komt nog wel.. Vervelend dat je moeder alles doorkletst. Idd anders maar zeggen dat je voortaan niets meer tegen dr zegt erover... hopelijk begrijpt ze het dan. En anders echt niets meer zeggen (snap dat je dat misschien ook niet graag wit....) Lastig! @zoetje, super dat je ei gesprongen is. Raar dat het niet je ei was wat ze in de gaten hielde maar ja, een ei is een ei!! @babke, das ff schrikken dat ze een hsg willen gaan doen. Maar ik heb idd weleens gehoord dat je slagingkans daarna groter is!! Dus das positief! Idd ontspannen en het gewoon maar over je heen laten komen! Laat je het weten als je meer info hebt over wanneer?
@babke das even schrikken idd! Hopelijk duidelijkheid en misschien wel extra doorlatende eileiders...wel snel al! T valt hopelijk mee!!
@peony hihi graag gedaan!! En nee ik moet mijzelf echt in bedwang gaan houden om grote teleustelling te voorkomen! Verder wil ik wel nog een speentje kopen ( idee mede-forummer) met i love papa! En tegen de tijd dat ik ooit zwanger raak die geven aan mn hubbie om het te vertellen hihi dus daar moet ik alleen nog naar opzoek!!
Babke, hebben ze niet gezegd waarom je ineens een hsg moet?? Ik word vrijdag nog gebeld met uitslag van progesteron. Nog 1 dagje clomid te gaan. En gelukkig trouwens geen last van bijwerkingen. Kom gauw weer meer kletsen hoor, maar moet nu veel via telefoon. Xx
@charise wat gaat het alweer snel zeg!!! Dat jij alweer zo snel klaar bent met clomid!! Voor jouw wordt het alweer spannend! Kreeg jij nou nog wel een echo deze keer? Spannend meid ik ga duimen op een mooi groot eitje! ( of meer ) hihi
Bbibi, ik heb ook al tijdje speentje liggen voor mijn man en het boek: help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt, van Kluun. Heb m eerst zelf gelezen toen hij weg was hihi. Erg leuk boek. En hopelijk kan ik t snel geven!
Hihi nee bbibi krijg geen echo meer. Mag nu zelf proberen. Dus geen idee hoeveel eitjes er gaan groeien. Maar ga ovutesten weer gebruiken denk ik. Dus dan weet ik wanneer ie ongeveer gaat springen. Xx
@bbibi en charise... oh wat een lief idee!! Zeggen jullie altijd als jullie gaan testen? En doen jullie dat dan alsi thuis is of bijv op zn werk? Wil hij dan niet meteen weten wat de test aangaf? @charise, laatste dag clomidkuurtje.... spannend! Hoop op een super mooi ei voor je! 1e kuur was goed gegaan of werd je dosis deze ronde verhoogd? Weer een beetje bijgekomen van de vakantie en de terugreis?
@peony het was het ei wat maandag 18,5 was die was gesprongen andere kant was het 15 dus ze hielde die beide in de gaten.
Hihi wat toevallig charise!!! ja snap ik dat je die zsm wilt geven! Ik hoop hem ook zsm te kunnen kopen haha en leuk zon boek!! Houd hij van lezen?
@charise wel spAnnend dan hoor met 100mg hihi xx @peony pas 2x getest en wist wel zonder ei dat ik toxh niet zwanger zou zijn ( al is het toch altijd weer jammer zon witte test te zien ) Maar dat heb ik niet eens verteld! Daar wordt hij toxh niet warm of koud van! Dus als het zover is test ik alleen! En krijgt hij daarna een speen en ingepakte zwtest hahaha
Wat een leuke ideeen Bbibi en Charise! Hihi, toch leuk om op die manier je man te verrassen! En dat gaat inderdaad snel Charise, binnenkort alweer een groot eitje dus! Super! Ik heb m'n moeder een vriendelijk doch dringend berichtje gestuurd. Uitgelegd dat ik het echt niet prettig vind dat ze haar mond steeds opentrekt, en dat ik haar op deze manier ook niet meer in vertrouwen wil nemen. Nu is ze boos en vind dat ik me niet zo aan moet stellen. Het kan volgens haar helemaal geen kwaad dat iedereen het weet en mensen hebben er dan alleen maar begrip voor. Van mij mogen ze die begrip lekker in hun #^&*@ steken! Maargoed, hopelijk draait ze snel bij. Voorlopig ben ik er dus even goed klaar mee
Mieks, wel een spannende dag voor je morgen! Hopelijk mag je morgen spuiten en kan je gericht te werk gaan. En dan maar hopen dat je man zijn uiterste best op je doet! Hihi
@liefsd, hoop dat ze het begrijpt en bijtrekt! Wil je wel 'waarschuwen' dat mail/brief/sms ed altijd iets anders kunnen overkomen dan in een gewoon gesprek. Hoop dat ze alles leest zoals jij het ook bedoeld hebt. (ben ooit eens zo een vriendin kwijtgeraakt omdat we beiden de tekst van de ander anders begrepen). Hoop dat je snel in gesprek kunt gaan met haar (als je dat natuurlijk wilt) en dat ze het begrijpt.
Peony, dat ben ik inderdaad helemaal met je eens! Maar omdat ik het al een paar keer had gezegd, heb ik het nu via wapp gedaan. Ik dacht, misschien als ik het geschreven uitleg, dat ze het beter begrijpt en oppakt. Helaas heeft het wederom verkeerd uitgepakt. Maar het is nu in ieder geval wel aangekomen.. Ik zie haar morgen weer, dus dan zal ik er met de lunch even over beginnen dat ik er geen onenigheden over wil. Hopelijk snapt ze dat