en weer weg.. net als de ads. zo te zien.. Wat vervelend voor jullie.. zijn toch inderdaad jullie inkomsten..
Het blijkt dat meerdere websites er last van hebben en het probleem bij de Google advertenties i.c.m. Internet Explorer 9 ligt. Je zou die melding gewoon kunnen negeren. Zodra er meer duidelijkheid is laat ik dat even weten.
me partner zei net ook al dat het op nu.nl gisteren blijkbaar ook was. En dat er blijkbaar ook een nieuw virus in de omloop is? wat nog nieuw is oid? zal dat dit ook niet kunnen zijn?
Hier nog iemand die er last van heeft... Ik zie de google banners overigens ook gewoon... (weet niet of ze al weer terug gezet zijn!) Ik heb IE9 als browser!
Ja inderdaad er blijkt één of ander virus actief te zijn via advertenties. Hoe dat werkt weet ik niet, ik ben geen programmeur.. Maar ik vind het wel irrrrrrritant!
Hier heb ik het ook, ik snap er niks van. Ik dacht ga ff googelen en dan kom ik hier... Apart hoor. Als ik verder zoek op internet is hettoch iets van een virus die in de site zit :DIG / NET / pcon.js - forum.fok.nl