Hoi, In mijn vorige eerste cyclus na stoppen pil (van 49 dagen) voelde ik mijn eisprong. Steken en krampen vooral aan de rechterkant, en precies 2 weken daarna ongesteld (daarom weet ik dus dat het toen echt de eisprong was). Gisteren heb ik het weer gevoeld, paar uur en weer vooral aan de rechterkant. We hebben het een paar uur daar voor leuk gehad, dit is de perfecte timing geweest, toch? Voelen jullie ook jullie ovulatie. Ik hoop al stiekem dat het raak is, kan ik over 2 weken een test doen of is dat te vroeg.
Wat je voelt is het groeien van de follikels. Het moment dat de pijn weg is dan is het eitje gesprongen. Gemeenschap hebben op moment van ‘ei pijn’ is inderdaad een goede timing. Zo ben ik al 3 keer zwanger geworden. En de echo’s klopte altijd precies met mijn berekeningen (uitgaande van de dag ná de pijn als eisprong) duim voor je!
Oh dat is goed nieuws. Ik wacht het af en probeer er niet al te veel aan te gaan denken haha. Ben stiekem wel blij dat ik het voel, was al blij dat ik na 49 dagen vorige cyclus dan toch eindelijk ongesteld werd. Als ik nu over 14 dagen weer ongesteld word (of misschien niet haha) dan is deze cyclus gelukkig al een stuk korter
Ik wel (als t goed is). Pas na m’n twee zwangerschappen.. daarvoor nooit last van. Het duurt bij mij Max 2-3 uur inderdaad en is erna ook volledig weg. Tijdens heb ik t echt ff zwaar. Vond het vroeger aanstellerij maar kon daar op terug haha