Wat spannend, Fabjee!! Fijn dat jullie verder mogen met de volgende stap!! Ik moet zo weer voor een fm... Heb er een beetje buikpijn voor... 😔
Spannend miek81 Ik vind het ook heel fijn en ook wel spannend kan lang duren zei ze omdat ze met kage dosering beginnen maar dat geeft niks heb hier wel vertrouwen in dat dit evt kan werken in clomid gad ik dat niet. Ben benieuwd hoe je fm was
Fabjee, het is wel goed om met een lage dosering te beginnen! Verhogen is zo gedaan... Maar bij een te hoge dosering is er kans op overstimulatie en dan wordt de cyclus afgebroken... Weet je al met welk hormoon je gaat spuiten? Ik had vanochtend 2 mooie follikels van 15mm! Morgen (alweer) terug... Maar goed dat ze het zo in de gaten houden... Hoop dat ik voor het weekend mag spuiten voor de eisprong!
Miek wat goed dat je zonder afspraak, voor een fm kan! Heb dat nog niet eerder gehoord. Die steekjes zouden wel eens een eisprong kunnen zijn, maar dat hoeft niet. Het kan ook door de groei van eitjes komen. Spannend morgen! Fabre wat fijn dat je toch mag spuiten! Een lage dosering is juist goed, sluit me aan bij Miek gaaf reactie. Welke medicatie ga je spuiten?
Hey dames ik ben zwanger....hij gaf vandaag 1-2 aan de cb....dus ik ben hier nu wat minder vaak. Ik voel me best vaak misselijk dat is wel minder.
Bodien, wat een geweldig nieuws!!!! Gefeliciteerd!!! Hopelijk is de misselijkheid snel over en kun je echt gaan genieten... MyMiracle, in mijn ziekenhuis is er elke ochtend een fertiliteitsspreekuur van 7.30 tot 9.00 uur. Als je binnenkomt moet je inschrijven op een lijst en dan wordt je vanzelf opgeroepen... Ik vind het erg fijn!!
Super dat je zwanger bent bodin en zo snel Ik weet nog niet welke hormonen ik moet spuiten vind ook fijn onrustig te beginnen ophogen kan idd altijd mocht die nodig zijn. Als het goed is krijg ik ook pregnyl om eisprong te krijgen dat vind ik wel fijn zo heb je weer wat meer controle
Spannend, Fabjee!! Ik ben vanochtend ook weer geweest en ik kreeg toestemming om Pregnyl te spuiten! Net prik gezet en eisprong is over ongeveer 36 uur...
Pfff wat een gedoe weer was verkeerde afspraak gemaakt alleen prikinstructie uiteindelijk kon ik er toch tussen bij de ivf arts nu alleen geen prik instructie gehad zit nu al half uur bij de apotheek te wachten Als ik ongesteld ben bellen voor uitgangs echo en dan hoor ik wanneer ik kan gaan spuiten worden heel wat ritjes Rotterdam
Bodien Gefeliciteerd !! Super nieuws !! Fabjee Wat een gedoe allemaal bah MyMiracle We blijven inderdaad doorgaan hihi geen keuze. Af en toe denk ik wel en hoe moet dat dan straks met een tweede kindje, vind het nu al zo druk. Maar ook daar zal ik wel weer een weg in vinden. Miek1981 Succes met klussen
Super spannend ik heb pregnyl nu wel al in huis ik ga zondag starten met primolut anders moet de 1e echo in de vakantie gaat niet en als ik dan ongesteld ben bellen voor uitgangs echo ik begin met 37,5 eenheden menopur hoeveel moest jij spuiten?
Ik ben bij m'n eerste zwangerschap ook gestart met 37,5 Menopur... Dat is al snel opgehoogd naar 112,5. Daar ben ik nu dus ook weer mee gestart. Heb 14 dagen Menopur achter de rug nu... Hoe ging de prikinstructie? Vond de eerste prik zetten wel weer erg spannend. Maar nu geen probleem meer mee... Succes!!
Bodien gefeliciteerd! Fabjee ik heb ook Menopur gespoten en begonnen met 37,5. Eerste ronde geen eisprong, omdat er een cyste zat. 2de ronde ophogen en een lange cyclus...geloof 45 dagen. 3de ronde 37,5, eisprong voor de Pregnyl (cd14/15)en zwanger van mijn dochter. Miek super meis! Veel klusplezier Linda, dat denk ik ook wel eens ja. Maar dat zal vast wel goed komen. Accepteren dat het drukker is en er het beste van maken.
Dank jullie wel voor jullie reacties Ik had nog wat vraagjes weten jullie misschien wel aks je 37,5 spuit is het een halve sluit nu zei de ivf arts andere helft bewaren in de koelkast voor volgende dag maar spuit je dag 2 dan met dezelfde spuit? Want anders heb ik te weinig spuiten. En op welke dag begonnen jullie met spuiten gelijk op dag 1 van je menstruatie of na uitgangsecho echo?
Spuiten altijd met een andere naald doen(maar dat weet je waarschijnlijk wel) Ik deed de vloeistof in de spuit bewaren in de koelkast. De eerste spuit pas zetten na de uitgangsecho(meestal cd3) wel op dezelfde dag. De uitgangs echo doen ze om te kijken of alles schoon is en of je dus mag beginnen met spuiten.
Ja dat dacht ik dus al maar dan heb ik te weinig naalden want die heb ik niet extra gekregen moet ik daar nog even achteraan dank je wel
INFO -MyMiracle, 2de kind, pcos, nog geen medicatie, onregelmatige cyclus, eisprong -linda337, tweede kindje, 15 februari gestopt met de pil, nu afwachten wat mijn lichaam gaat doen, bij vorige zwangerschap PCOS. -Miek1981, tweede kindje, pcos. Nu Provera slikken en daarna starten met spuiten met Menopur. -Fabjee derde kindje jan 2014 gestopt met de pil 1e ronde clomid geen effect nu 2de ronde 100mg clomid Pcos 1e kindje overleden toen pcos met clomid 100 na Leo zwanger geworden. Tweede kindje spontaan zwanger 6 weken na bevalling. Menopur 37,5 Fm Nod -Miek 10-04 Gyn afspraak Zwanger Bodien