Gewoon nieuwsgierig, geen obsessie Ik weet dat geen enkele situatie hetzelfde is, maar op deze 2e kerstdag kan ik wel wat positieve verhalen gebruiken
Kan zeker! Bij mij niet, maar in nod groepjes waar ik zat best vaak meiden gezien die dachten geen kans te hebben en toch zwanger werden. Meer kans op meisje dan! Zaadjes kunnen tot wel 7 dagen leven. Succes!
Ja je leest het idd, maar was benieuwd of de theorie nou ook soms klopt hihi In mijn geval: zaterdagnacht gevreeen en gisteravond sprong mijn eitje, fingers crossed!
Ik temp niet en geen echos dus 100% weet je het niet natuurlijk. Maar ik voel altijd het laatste groeispurtje en ik neem aan als dit gevoel weg is dat hij dan gesprongen is. Nu heb ik ook de laatste 2 dagen ovulatietestje gedaan, en hij is nu ook veel lichter geworden
Als dat gevoel van die laatste groeispurt weg is kan het nog wel even duren voor hij echt springt meid... Maar technisch gezien kan het wel! Nu duimen dan maar!
Ja is dat zo? Ik dacht dat ie dan gesprongen was? En icm met lichtere ovulatietest? Maar dan zou ik toch nog een kans maken als we het vanavond gezellig maken? Dat zou wel super zijn!
Het kan hoor. Ik duim voor je! Maar blijf er wel nuchter in. Een kindje proberen te krijgen is eigenlijk niks anders dan kansberekeningen en daarmee pech of geluk hebben. En nee, ik weet het. Dat klinkt niet echt sexy.
24-48 uur na een positieve ovulatietest vindt meestal de eisprong plaats. Kan soms wat langer duren en soms is het al wat sneller. En zoals @Lisa280887 zegt is eipijn meestal de laatste groeispurt van een follikel en niet de eisprong zelf.
Maar daarvoor heb ik niet getest omdat ik nooit test dus zou daarvoor niet nog een piek zijn geweest dan?ik vond deze nog niet suuuper donker. Hoe rijm ik de groeipijn dan met het feit dat hij morgenavond pas springt? Ik zou het super vinden hoor daar niet van, dan hebben we nog een kans deze maand, maar ik dacht dus altijd dat na de groeipijn weg was dat hij gesprongen was?
Groepijn kan dagen voor de eisprong plaatsvinden en hoeft zeker niet samen te hangen met het tijdstip vd eisprong zelf. Je kan dus bijv zaterdag/zondag groeipijn hebben en dinsdag pas je eisprong namelijk.
Bij mij springt het eitje snel na de hevigste eipijn. S'avonds eipijn en sochtends is het eitje meer te zien op de echo. Dus in die nacht max 12 uur na de eipijn springt mijn ei.
Ik heb de laatste dagen via Google veel ervaringen gevonden waarbij het 4 dagen of langer voor eisprong toch raak was. Hoe verder weg, hoe kleiner de kans natuurlijk wel. Zelf in Google geklommen omdat ik met dezelfde vraag zit . Pas deze week definitief besloten voor nog een kindje te gaan, maar al wel een kleine kans van CD13 en vermoedelijk eisprong op CD17. Zit niks anders op dan afwachten tot eind volgende week . Ik duim ook voor jou
Ik denk dat dit achteraf klopte, ik had een zeurderig gevoel savonds! En de 26e savonds nog gezellig gemaakt en toen ben ik dus zwanger geworden