Wilde dit toch even met jullie delen. Vanmiddag getest en die lijkt toch wel positief 😃 hoop dat het goed gaat en ik dus niet naar de gynn hoef.
Oké.. en vertel me nu je geheim maar.. Hoe heb je dit voor elkaar gekregen? klussen voor? Tijdens? Na? De ovulatietest?
Deze ronde juist niet veel rondom ei. Op cyclusdag 30 een positieve ovulatietest en op dag 27 en 31 geklust hihi. Natuurlijk wel vaker deze ronde, maar niet in de buurt van de ovulatietest. Na de eisprong kreeg ik een vaginale schimmel waardoor het ook niet mogelijk was verder.
Bedankt voor jullie reacties! Nu geloof ik het echt! Laatste test van zojuist en de clearblue van gisterenmiddag
Bianca88 jaa idd heel fijn zo'n bevestiging. Ook al geeft mijn lichaam nu ook veel signalen af. Ik heb me toevallig vanmorgen aangemeld voor moeders voor moeders, genoeg reden om het wel te doen en voor mij geen reden om het niet te doen Koekie2 bedankt ! Ik heb echt een mega opgeblazen buik, krijg mijn broeken niet meer dicht en savonds lijk ik al wel 20 weken zwanger. Ik heb zelf een sterk voorgevoel dat ik in verwachting ben van een tweeling, niet zozeer door de buik maar gewoon een gevoel. Voelde jij speciale symptomen die op een tweeling wezen?
Wat spannend zeg. Goed dat je je hebt aangemeld bij MvM. Deze keer heb ik helaas niet zo fanatiek mee kunnen doen wegens misselijkheid... maar heb wel verschillende plasjes ingeleverd. Ik moet zeggen dat ik ook wel een gevoel had van dat kunnen er wel 2 zijn. Bij de 1e tweeling had ik dat gevoel best sterk... verder geen symptomen. Bij deze tweeling was ik flink ziek en had ik in mijn hoofd dat het ook wel een tweeling zou kunnen zijn... Bij de 1e echo zeiden ze dat het er 100% zeker maar 1 was... Zo blij dat het hartje klopte maar van de ene kant ook wel een gevoel van.. ooh een tweeling was ook wel weer super leuk geweest. Hiervoor een mk gehad dus was wel blij dat er leven in zat. Bij de 2e echo zagen ze ineens iets voorbij zwemmen met het op willen meten van het kindje. Dit was nr 2. Ik schrok gigantisch maar was ook zo blij Mijn gevoel klopte en moest echt KEI hard huilen.... hahhaha.. Ze dachten dat ik er niet blij mee was maar juist wel... ik voelde me zo gelukkig. Dus echt qua symptomen 2 totaal verschillende zwangerschappen maar mijn gevoel en gedachten gingen steeds uit naar 2.. en dat klopte dus
Jaa wat leuk zeg 2x een tweeling. Ik ben 19 juli mn eerste echo zal dan hier reageren of het er een of twee zijn haha!
Vraagje voor de clomid slikkende onder ons.. Herkennen jullie als 'bijwerking' meer slijm verlies? Heb dag 3 t/m 7 clomid geslikt, en nu dag 13. paar dagen al wat vochtiger en nu vandaag echt slijm. ovulatietesten nog verre van positief.
Hier was dat wisselend Teuntje. Manonss, ja ben echt heel benieuwd bij jou... maar bij de 1e echo zeiden ze bij mij ook zeker te weten dat het er maar 1 was toen ik er specifiek naar vroeg.... dus een 1e echo zegt niet alles he
PCOS op mijn 18e gediagnosticeerd gewoon met een echo. Op mijn 24ste spontaan zwanger na 4 jaar. Daarna Clomid zwanger van een 1 eiige tweeling waarvan 1 kind is geboren. Daarna spontaan zwanger van de derde. Heb 2x spontaan zwanger mogen worden en 2x met clomid. Met clomid 1x tweeling waarvan 1 kindje is "opgelost" en 1 andere zwangerschap waarvan het kindje niet levensvatbaar bleek.