@marion, gefeliciteerd! geniet ervan! ik heb pcos maar had voor dat ik zwanger werd van ons zoontje geen cyclus en nu heel onregelmatig dus ben nu erg benieuwd of er wat in mn eigen cyclus gebeurd. heb 18 nov afspraak dus durt nog ff
@ boefff, wat deed je test vandaag? ik vind het zo spannend voor je. @ Linda, dat moeten was idd helemaal niks. nu hopen dat het ergens goed voor is geweest. @ Riniti, ik ben benieuwd wanneer ik de klachten krijg. vind het wel heel spannend. @ Knarboor dat duurt idd nog wel even. wel spannend. ik hoop dat je snel mag beginnen met zwanger worden. @ Allen ik heb net naar de gyn gebeld. ik heb op woensdag 2 november een afspraak om de kleine te bekijken. we hebben om half 4 zodat mijn man iets eerder van zijn werk kan en lekker mee kan. en dan als alles goed is het weekend erna de opa's oma's enz inlichten.
Heb je voor je zoontje ook behandelingen gehad en zo ja wat voor en na hoelang was je zwanger ?? (als ik vragen mag )
wacht nog maar even met feliciteren had vanmorgen hetzelfde resultaat als gister.. maar ben zoooo bang dat het een indroogstreepje ofzo is. mijn temp is wel nog hoog dus dat is positief.. ik zit nu 4 dagen voor mijn nod, dus ben asociaal vroeg, het kan dus echt nog alle kanten op.. ik vind het zo ontzettend spannend.. ben blij als het vrijdag is. dan weet ik zeker of ik wel of niet zwanger ben.. liefs
nou boefff, hadden ze wat over mij dat ik ze in spanning hield. maar jij kan er ook wat van hoor. mijn duimen draaien nog steeds blauw voor je. veel succes. ga je nog meer testen deze week of wacht je tot vrijdag?
ik heb nog 1 test liggen, ik kijk even wat morgen vroeg mijn temp is en als die nog hoog is kan ik me toch niet beheersen heb er vanmorgen 2 gedaan.. 1 is mislukt:S die is nu helemaal geel en je ziet een soort van roze uitgelopen streep en de controle streep.. dus heb er nog maar 1 gedaan.. ik ben zo zenuwachtig niet meer normaal bedankt ook dat jullie me zo goed steunen, heb ik heel veel aan liefs
trouwens meiden, weet iemand van jullie dat misschien?? ik kom steeds vaker tegen dat mensen schrijven dat ze op een bepaald onderwerp een abonnement hebben genomen?? hoe doe je dat dan?? is wel makkelijk want je schijnt de onderwerpen waarin je meepraat makkelijker terug te kunnen vinden???
ja dta weet ik, ik heb nl op deze een abbo dat doe je als je een reactie plaatst (geen snelle reactie) als je iets verder naar beneden gaat zie je abonnement op onderwerp staan. hier kan je verschillende dingen aanklikken. ik heb directe e-mail notificatie gedaan. dan krijg je een mail als iemand heeft gereageerd. je krijgt daarna pas weer een mail als je op zp ben geweest. maar je kan ook andere kiezen. bij gebruikersinstellingen kan je dan op abonnementen klikken en dan zie je alle forums waar je op geabonneerd bent en kan je er makkelijk naar toe. ik hoop dat je hier iets aan hebt.
Das een goeie !! veel handiger als je een mail krijgt als er gerageerd is, hoef ik niet 100.000 keer te checken hahaha
kijk, daar heb ik wat aan!! thanks! zit al zo'n tijd op dit forum, maar blijf hier en daar toch steeds weer dingetjes tegenkomen!!! heb het ook gelijk ff aangeklikt!
Je kan ook gaan naar Gebruikersinstellingen, Instellingen & opties, Opties wijzigen, dan bij Berichten en notificaties zet je hem op Directe e-mail notificatie. Dit geldt dan voor elk onderwerp waar je een reactie in plaatst (hoef je niet aan te vinken als je ergens reageert, ik vergat dat vaak, hoewel het natuurlijk maar 1x per topic hoeft) en ook voor elk topic dat je zelf start. Super handig! Als je een onderwerp niet meer wilt volgen, kun je hem gewoon weer uit je lijst wissen. @Marion: Gefeliciteerd meid!!!!!! Ik wist het wel! Tjonge, zeg, ik kom ook een paar dagen niet online en pats boem, allemaal goed nieuws! Lekker genieten meid, en vooral omdat je niet misselijk bent! Trust me, is niet leuk.... @Boefff: jij bent gewoon zwanger hoor! Moet gewoon! En kijk anders ff in mijn album, mijn tests werden ook niet duidelijker, bleef bij een licht streepje. Zelfs mijn MvM test was nog niet zo donker terwijl ik toen al 5w5d was. Maar als je CB maar zwanger zegt!! Ik heb daarmee toen echt gewacht tot 14 dagen na de eisprong en had met de andere merken getest vanaf 10 dagen na de eisprong. Jij bent echt wel zwanger hoor! Ik blijf duimennnnnn!!
dank je mijn test ziet er net zo uit als die van jouw (die foto in je album van de 3 testen bij elkaar) en dan die van de 23e geloof ik. ik hoop wel dat ze nog iets donkerder worden als ik echt zwanger zou zijn dat ik wat zekerheid heb want hier word ik helemaal gek van en zeker nu ik de verhalen lees over vals positieve uitslagen enzoiets allemaal.. ik ben nu alweer zenuwachtig voor morgenvroeg zolang mijn temp hoog genoeg blijft heb ik er vertrouwen in.. pff heb al vrij gevraagd voor morgen want word helemaal gek liefs
Ik leg er nog even wat druk bij op! Dan kunnen we een nieuw topic openen!! Nee hoor, maar denk echt dat het wel goed zit! Kan niet anders.. ik wacht je berichtje morgenvroeg weer af!
Goed zo!! Ik deed mijn CB op die vrijdag, toen had ik ook vrij genomen! Goed teken!! Want de mijne was posi! Wordt de jouwe ook! En als je het streepje niet duidelijk genoeg vindt, koop dan gewoon ff een CB digital! Is toch super leuk om echt die zekerheid te hebben en het zo in woorden te zien staan! Wel een foto van maken, want na ong 24 uur verdwijnt de uitslag op de CB!!!!
Boeff, meis je houd het lekker spannend! Goed dat je lekker een dag vrij hebt genomen.Mn duimen draaien op volle toeren! Marion, leuk die rompertjes.Spannend om het ze straks te geven! Linda, ik ga voor je duimen!!
Heee heb een tijd lang niet gereageerd hier... Maar lees af en toe eens mee. Wowww en wat lees ik.... Gefeliciteerd Marion en voor jou spannend boefff!!! Kom morgen weer ff een kijkje nemen hier.
@ boeff: Wat spannend!!!! Je kan bij die kv testen als test geel kleurt of een indroogstreep heeft ook nog eens 4 druppels water erbij doen, dan doet ie de test nog een keer en als er een streepje van zwanger is dan blijft die staan!! Ben heel benieuwd hoor meid, maar streep is streep toch!