Oooh, Kitty, superspannend!! Ik hoop het zo voor je! En Lets ik hoop heel erg dat het allemaal goed gaat vandaag! En dat je geen koude voeten hebt, hihi.
Bedankt voor de tips voor t stoppen met roken. Ik heb een boek van allen carr besteld. Wat spannend kitty! Ben benieuwd! Joyce waar ergens in amerika zit je? Wij vertrekken 28 mei. Mijn moeder woont in boise ( idaho). We gaan 3 weken en maken een stop in las vegas ( niet echt iets voor mij haha) en naar de grand canyon havasu falls. Helemaal geweldig want daar wil ik al heel lang naar toe. Voor de dames die zijn aan t afvallen, heel veel succes!
Minder dan 1 hcg, mag vanavond beginnen met Clomid Verder hebben ze volgende follikel meting op woensdag gezet En ik moet dinsdag al een ovulatietest doen?!? Achja, iets met paasdrukte ofzo..
knutselkitty! Gebruiken jullie allemaal ovulatie testen? Heb namelijk begrepen dat het bij pcos niet altijd even goed werkt.. Zit eraan te denken om ze te kopen.. Wat zeggen jullie?
Kitty ook de 24e? Ik zit dan op dag 13 en ook dan pas de eerste meting. Nu ook starten met 100 toch? Met clomid werken de ovulatie testen hier wel hoor! Ik start maandag denk ik dus dag 10 met testen. Zal dit vroeg genoeg zijn? De eerste ronde met 100mg.
Ik heb het niet zo op ovulatie testen, bij mij waren ze elke dag positief. Ik word ook gecontroleerd adv echo's dus heb die extra testen niet nodig. Vind het geld verspilling. Nu met de injecties krijg ik ook pregnyl en dan springt je ei (meestal) sowieso. Maar mocht je nou geen echo's krijgen dan zou ik gewoon gaan tempen. Je hebt dan altijd na je eisprong een temp verhoging. Alleen je moet wel regelmatig seks hebben. Aangezien je je ovulatie pas achteraf ziet in je temperatuur curve.
JAmmer knutselkitty...succes weer met starten. Hier alles goed, bij de hsk is niks gevonden dus goed nieuws. Vanavond geen pil meer voor mij, hopelijk snel ongesteld en dan kan opperjunkie hier weer aan haar verslaving toegeven 1700 aan spuiten, geloof dat echte drugs goedkoper is ofniet T schijnt overigens dat je de ronde na de hsk meer kans hebt op een innesteling, dus dat is meteen mooi meegenomen!
Jammer.. Op naar de volgende ronde dan maar. Bij PCOS heeft het bijna geen zin om ovulatietesten te gebruiken. Mijn FA raad het mij ook af. Het staat vaak ook wel op verpakkingen en in de gebruiksaanwijzing van de ovulatietesten. De pco is bij mij weer terug en ik had er nog wat liggen, nou ik had elke dag een smiley... PCO en ovulatietesten werkt in mijn geval dus zeker niet.
Ik heb ze wel gebruikt in combinatie met temperaturen. Door de pcos heb ik steeds een lichte positieve test gehad maar werd de uitslag wel donkerder toen de eisprong was. Heb geen knaltest gehad zoals ze zeggen maar doordat mn temperatuur ook omhoog schoot en ik de eisprong voelde wist ie dat ie er was geweest. Ik heb het uit nieuwsgierigheid gedaan, om te kijken wat voor signalen mijn lijf zou afgeven op het moment van de eisprong. Dat weet ik nu dus denk niet dat ik het deze maand weer ga doen. Temperaturen wel denk ik want van Leen begreep ik dat je temperatuur zakt voor de menstruatie en bij zwangerschap hoog blijft, dat hou ik graag in de gaten
@ misses dankjewel.. Heb er vandaag maar 2 gerookt. Ik weet zeker dat ik er helemaal mee kan stoppen. Want ik wil t heeeeel graag. Morgen wil er eigenlijk al geen meer roken.. Vind t wel moeilijk zo na t eten.. Ik slik woensdag de laatste clomid en moet donderdag ook al voor meting gaan.. Beetje raar ook, maar hier idd ook vanwege de pasen
Haha ja ik hoop dat hij morgen of overmorgen binnen is. Heb hem via marktplaatst gekocht. Dus hoop dat ze hem al op de post hebben gedaan
Succes met het stoppen met roken Rosavise. Ik weet als geen ander wat voor uitdaging dat kan zijn. Lichamelijk afkicken is te verwaarlozen, maar psygisch vind ik het nog steeds moeilijk. 1 tip, als het lukt om te stoppen met dat boek, blijf er dan ook écht vanaf. Ik ben er jaren geleden ook mee gestopt, maar na 2 jaar weer begonnen. Ik heb het boek daarna nog tig keer gelezen, alleen is het net alsof de 'magie' er dan af is zeg maar. Terwijl ik mijn poging destijds herinner als goed te doen. Soms wat moeilijke momentjes, maar die werden al snel minder en verdwenen naar de achtergrond. En in het begin het idee dat ik continu iets vergat. Wellicht de handeling van het roken die weg viel haha. Anyway. Succes meid. Gewoon door blijven paffen zolang je het boek leest. Dat zijn de instructies haha. Succes, gaat je zeker lukken!!
Hoi hoi, Heb gister weer een FM gehad, wel de vorm van een ei te zien maar niet helder... Dus arts dacht dat ik een eisprong heb gehad. voor de zekerheid bloedprikt. Zelf heb ik het gevoel dat ik geen eisprong heb gehad totaal geen signalen van mijn lijf. Geen helder slijm en geen "blauwe plek" gevoel in mijn buik.... Ben vandaag gebeld door Dr. O. Je hebt een pracht van een progesteron waarde 38!!! De moet minimaal 30 zijn... Dus waarschijnlijk heb je vorige week al je eisprong gehad. Als je volgende week zaterdag nog niet ongesteld bent mag je een test doen. Mocht je wel ongesteld worden dan moet je weer contact opnemen. Maar ik hoop voor je dat het niet nodig is. WTF!!!!! nu snap ik het helemaal niet meer hoor. Hoe hebben we dat kunnen missen!!!! op de echo's totaal geen Corpus Luteum gezien (dan zie je een het restje van je ei, dit is niet meer mooi rond) .... Dus dat word heeel hard duimen...... En hopen dat ik volgende week zaterdag een vreugde sprongetje kan maken....