Oh en jammer van de, toch wel typische, prematuren probleempjes bij R.. Hopelijk ziet ze snel minder geel en krijgt ze wat meer kracht om alles zelf te drinken zodat ze lekker mee naar huis mag. Verblijf je nu in het Ronald McDonald huis of wel gewoon thuis? Oh, dat weet je vast ook wel, maar meestal is (volledig) uit de borst drinken sowieso te vermoeiend voor zulke kleintjes. Toen wij dat eenmaal opgegeven hadden bij Quinten en flesjes zijn gaan geven was hij binnen 3 dagen thuis .
Ik kan hier in dit zkh bij haar inroomen op een conveuse suite op de kinderafdeling, best luxe dus! Eigen badkamer en een bed en lig hier dan alleen met haar. Voor de voeding is dat echt super fijn, ik bied momenteel alleen de borst aan omdat ze dat toch wel erg goed doet en ik het een kans wil geven aangezien ze hier zowizo tot dinsdag is. Ze drinkt nu 15 van de 25 cc bij mij ☺️ Ze begint weer geel te zien en dr waardes stijgen weer vanavond weer prikken en dan misschien terug onder de lamp dat zou ik wel heel vervelend vinden want ze is in de conveuse enorm onrustig (ongecontroleerde spierspanning weet je vast alles van) nu in het warmtebedje gaat het veel beter en is ze een stuk rustiger.
Hah grappig wat je schrijft dat je de arts was tegen gekomenninnde winkel maar eigenlijk wel goed dat hij nu op de hoogte is alvast. Hier word de mickey pas na 3 mnd minimaal geplaatst! Echt hoor wat kan een beleid verschillen per zkh! Herken heel goed wat je zegt dat de mama stand even uit gaat, door dat te doen kon ik ook zelf de neussonde plaatsen. Dompelen heb ik ook geen moeite mee maar vind het zo naar en onnatuurlijk uitzien. Gelukkig word ik niet draaierig evan zoals mn man maar ook bij hem nu hij gedwongen het alleen moet doen gaat het steeds beter en verteld me dat met trots hihi.
Hoi meiden hoe is het? Charlie hoe gaat het metbde medicatie geven en de pijn? Geneest het mooi, vind je het dompelen al gemakkelijker worden? Azucena hoe is het met het spugen? Blijft de genezing ook goed gaan?
hoi meiden, Hier gaat het goed Dean heeft helemaal geen pijn meer aan zn peg, het dompelen gaat nu ook wat beter... De medicatie slaat mooi aan maar helaas heeft hij het nu wel om de dag... Hooyo hoe is het bij jullie en met jullie baby? \ Azucena en bij jullie?
Wij zitten bij de hap. Het dompelen en draaien ging heel moeizaam vanmiddag en na z'n slaapje had hij 39,6. Dus toch maar weer even na laten kijken.
We zijn alweer thuis. Niet eens naar gekeken door een kinderarts . De huisarts kon zo geen oorzaak vinden voor de koorts en nu ging de sonde wel soepel dus daar zal het ook wel niet aan liggen. Als ik dan het verschil lees in aanpak tussen jullie zkh en het onze snap ik er echt niks van. Kijk even fatsoenlijk na of het aan de peg kan liggen. We wachten het dus maar weer af.
Jeetje meis....wat heftig allemaal weer!!!! Maar moeten jullie dan niet naar het zh als hij koorts of niet goed draaien van de peg heeft? Dat moeten wij wel.... Ik zou toch wel contact op nemen met de ka als de koorts zo hoog blijft....
De hap is hier rechtstreeks met het zkh verbonden. Ik had ook minstens verwacht dat ze een kinderarts op de seh hadden laten kijken. Achteraf gezien had ik misschien beter rechtstreeks naar de afdeling kunnen bellen. Maar de mdl kinderarts is toch met vakantie en de andere hebben er geen verstand van.
Jeetje zeg, hou je hm goed in de gaten? (Doe je wel hoor daar niet van ) beterschap iig en hopelijk is t een gewoon virus. Ik vind jullie zkh ook zo appart! Is het wel een kinderziekenhuis? Net als met de mickey... Overal lees ik na minimaal 3 maanden kan de peg voor mickey vervangen worden... Hoe is dat bij jou charlie?
Onze mdl arts laat de peg eerst anderhalf jaar zitten dit ook ivm zn leeftijd. De peg kan hij er niet zo makkelijk uittrekken als de mick key..
1,5 jaar ?! Peg moet toch ook om de zoveel tijd vervangen worden? En altijd onder narcose.. Mickey trekken ze er ook niet snel uit en zowel dan heb je hem ook zo terug geplaatst thuis. Hier is het 6-12 weken, dus afhankelijk van de genezing denk ik dat ze het precies bepalen. En omdat Quintens peg dus niet helemaal goed is liever zo snel mogelijk. De koorts is nog tot 39,8 opgelopen en de insteek ziet ook weer roder. Stomme prutsers in ons zkh, had gewoon meteen gekeken. We hebben ook geen leefregels meegekregen wie we wanneer moeten bellen. Het is geen kinderziekenhuis zelfs niet academisch. Gewoon zkh met een moderne nicu en ohc. Hmm.. ik krijg geen foto's toegevoegd met m'n nieuwe telefoon. Weten jullie hoe dat werkt met Samsung (Galaxy s5)?
kan je niet weer bellen? Ik vind die koorts te hoog....en ik vind die foto er niet goed uitzien... he bah meis.....
Mee eens en als er geen mdl aanwezig is sturen ze maar fotos naar een specialist in nabijgelegen zkh zodat die kan mee oordelen.
Ik ben net langs de eigen huisarts geweest en die heeft een antibiotica zalf voorgeschreven. Dus hopelijk helpt dat snel.
Hoe is het azucena? Wij zijn thuis met kleine R! volledig aan de borst zelfs, wat een wereld van verschil om mee te maken dat zo klein beebje beter kan drinken dan dr zus van bijna 2 is ineens wel harde realiteit...
Wow!! Wat een knappe dame, een weekje oud en gewoon al lekker naar huis! En volledig aan de borst, echt ongelofelijk. Een sterke meid, die kleine R. Geniet ervan om met z'n allen thuis te zijn . Hoe reageert Jam op d'r zusje? Hoe gaat het nu thuis? Met Quintens wond gaat het weer de goede kant op gelukkig. De koorts is weer zo goed als weg en hij heeft weer minder pijn . We hebben een extra tube antibioticazalf gekregen, dus we kunnen nu ook op eigen initiatief gaan smeren als het nodig is. De flinke schimmelinfectie die hij had dankzij de AB kuur is ook zo goed als weg. Gisternacht weer een keer gespuugd na dit een week niet gedaan te hebben. Vannacht is de pomp uitgegaan om 01:00, dus niet gespuugd. Alleen jammer dat hij dus nu nog 400cc overdag moet krijgen . Stomme pomp. We hebben de PGB aanvraag trouwens weer lopen. Hoe gaat dat nu bij jullie? Moet je het doorgeven als er iets veranderd in het voedingspatroon of nu ze een PEG heeft gekregen in plaats van neussonde? Hoe gaat het bij jullie Charlie?