ben ik ook heel benieuwd naar idd heb ook al een paar pb'tjes gestuurd maar geen antwoord gehad. weet ook niet wie er nog wel pendelt...of pendelt er niemand meer?
Ik heb de zoekfunctie gebruikt om hier te komen, dacht aan de verschillende onderschriften te zien dat het wel makkelijk zou zijn! Ik hoor ook graag van iemand!
weet ik heb allemaal al een pb gestuurd maar geen reacties, net zoals vele anderen.. ik denk dat zij net zoals ik bedoelen of er toevallig nog meeerdere pendelen hihi.. wij zijn ook gewoon nieuwsgierig
kijk in mijn onderschrift die pendelt nog want die heb ik pas binnen gekregen en heb maar een weekje of zo hoeven wachten maar soms duurd het natuurlijk wat langer voordat je bericht terug krijgt want er zijn meer mensen waarvoor ze pendelen
Er zijn nog wel meiden die pendelen zoals ik, maar we krijgen zoveeeeeel aanvragen binnen, je kunt dan niet verwachten dat je gelijk antwoord hebt. De ene keer heb ik meer tijd en krijg je snel antwoord en de andere keer heb ik het druk en dan duurd het wat langer. Je staat bij mij in ieder geval tussen de berichten in de lijst. Nog even geduld a.u.b
Dank je caruli, sorry hoor maar ben ook echt benieuwd, wel fijn dat je wat laat weten en ik wacht geduldig af net zoals dat ik moet wachten om te testen hihi.. ik hoor het wel als je meer weet dikke knuffel en alvast bedankt CARULI!!!!!