Ik heb op een ander forum eens gezien dat ze daar per maand een kopje hebben met een subforum eronder. Dus januari februari maart.. Dan was het makkelijker een lijst bij te houden met zwangeren (bovenaan als sticky ) en kon iedereen als ie wilde reageren op topic en zelf ook topics openen. Op die manier was het allemaal wat makkelijker te volgen. Is dat niet mogenlijk hier? Groetjes
Als je kijkt bij bevallingslijstforum http://www.zwangerschapspagina.nl/viewforum.php?f=68 kun je daar reageren bij de juiste maand. We hebben zelfs bij de mama's maanden staan voor als je bevallen bent. Kwebbel
Ja dat had ik gezien.. maar daaronder hing dan een subforum.. nu heb je straks 380 pagina's en vind je niets meer terug... Maar goed.. het was een ideetje
Vind het een goed idee, IPV een topic per maand een subforum per maand. Wij zitten met de augustus 2007 mama's op pagina 397 ... Daar wordt het forum ook langzamer van trouwens ( gelukkig weinig plaatjes in het topic.) Een subforum per maand waaronder topics kunnen staan maakt het geheel overzichtelijker en er kan altijd een "gezellig kletstopic" bij staan.
kijk bv eens op het forum www.bokt.nl een systeem met tabbladen werkt erg goed om de grootte van een forum in de hand te houden. Opdelen in subfora houdt de belasting voor de server ook lager omdat bepaalde topics sneller naar beneden zakken en de ellenlange topics dus niet 9 maanden open hoeven te blijven. Ik vond ht een leuke suggestie van de Ts, en gezien ik toch enige forum ervaring heb, vul ik graag aan. Niet dat de huidige opzet onmogelijk is ( die werk pirma), ik denk alleen wel eens dat er nog verbeteringen mogelijk zijn ( op meerdere punten dan alleen de bevallingslijst topics)
Sorry, dat forum vind ik qua layout niet echt overeenkomen. Het idee is goed, we gooien het sowieso in de groep. Persoonlijk heb ik mijn bedenkingen.
Ik zit toevallig ook op www.bokt.nl en ga AUB niet die lay-out maken hier Ik vind het een rommelig onoverzichtelijk forum geworden...
Dat was mijn indruk inderdaad ook. We kunnen altijd kijken wat de mogelijkheden zijn. Ik besef heel goed dat het ook een beetje is wat je gewend bent.
Ik snap wel dat er bedenkingen zijn.. en misschien ben ik het op die manier gewend.. maar het werkte gewoon wel erg prettig, dus vandaar dat ik het toch wilde opperen. Als je dan een echo had gehad. Dan kon je dat plaatsen.. nou en 6 weken later was dat echt niet meer relevant.. zakte het topic naar beneden en werd het tzt gedelete. Was er iets gebeurt.. bijvoorbeeld een bloeding.. (om iets rots te noemen..maar het kan) dan wist iedereen direct dat er iets aan de hand was.. bij wie...en kon dat gewoon alleen in dat topic blijven.. Wij hadden trouwens niet eens 12 topics open staan qua maanden hoor .. 10 maand is voldoende. (zelfs per 2 maanden is een optie) Maar er worden bijvoorbeeld nu geen Maart 2007 baby's geboren.. en over een dag of 8 ook zeker geen april 2007 baby's. Die topics sloten.. gingen naar het acrhief.. en je vond elkaar bij de mama's in de maand van de geboorte.. Dus 10 maanden zou ok zijn.. en bij de mama;'s misschien ook per 2 maanden. Affijn.. Op die manier was het gewoon makkelijker topics per topic (als je begrijpt wat ik bedoel ) te bekijken.. en er was inderdaad 1 plaats waar je gewoon topics kon plaatsen... en kon je beter over 1 topic praten.. kleertjes.. namen.. die werden vanzelf geopend. Ik vind het gewoon misschien een beetje jammer.. dat ik hetr moeilijk vind allemaal te volgens omdat alles in rap tempo op elkaar volgt.. en om dan terug te vinden waar je het laatst gekeken had.. EN.. te reageren waarop je wilt reageren... nou dat vergt wat knip plak en vlieg werk. Bijvoorbeeld vandaag..er zijn 4 pagina's bij gekomen.. en de een reageerd op de ander.. en de pagina's tellen weg. .. en ik moet echt zoeken waar ik was.. wie er bij is gekomen en wat er verteld is.
Ik heb even gekeken op die site die jullie doorgeven..maar zo iets is inderdaad ook onduidelijk.. wij hadden gewoon onder zwanger: subforum met de maanden, namen en andere gerelateerde topics (die jkullei er ook tussen hebben staan) en dus een algemeen topic waar je met elkaar kon kletsen..
Natuurlijk zijn nieuwe ideeen altijd welkom. En zoals Elmo al zei zullen we het zeker onder de moderators en beheer bespreken. Maar mijn mening is dat het nu juist best overzichtelijk is. De pagina's onder bevallingstopic gaan idd hard, maar dat voorkom je niet. De één schrijft nu eenmaal meer als een ander. En juist onderwerpen zoals namen, babykamer, kleertjes etc etc zijn algemene topics. Dit zodat iedereen er ideeen kan opdoen of een mening kan geven. Misschien als je hier de weg goed gevonden hebt dat het allemaal wat makkelijker voor je word. Kwebbel
Ho Kwebeltje. ik zit heir al even dus de weg vinden is niet het punt. En idnerdaad wordt niet zals www.bokt.nl met hun tig subforums, het was meer als een brainstorm voorbeeld. Ben zelf lang moderator geweest op een groot forum ( www.mountainbike.nl ) en het was altijd een weer leuk om de organisatie van forums, subforus, sticky's etc te bepalen. Ik denk altijd graag een beetje mee.
Dat bokt.nl forum vind ik ook niet overzichtelijk lijken, maar ja, 't is idd ook maar wat je gewend bent. 397 Pagina's zijn ook niet overzichtelijk :O. Een subforum per maand of misschien per twee maanden of jaargetijde ofzo is dan misschien nog niet eens zo'n heel gek idee.
Ik vind de site eigenlijk heel goed zoals ze is.Ik heb nog geen problemen ondervonden. Het gaat idd snel bij bv de aprilmama's maar ik vind het zo net gezellig Snap eigenlijk niet wat het probleem is
We hebben het met elkaar bespoken en hebben besloten om het te laten zoals het is. Toch bedankt voor het meedenken. Bij deze sluit ik hem Kwebbel