hee meiden hoeveel snoep en koekjes kopen jullie per week en hoeveel snoepen jullie kinderen? ik koop toch wel 2 zakken chips per week en meestal 2 zakken snoepjes en 2 pakken koekjes meestal gaat alles ook nog op
Chips kopen wij hooguit een keer per maand maar er zijn ook maanden dat we het niet hebben. Snoep haal ik eigenlijk heel zelden, bijvoorbeeld als er een heel goede aanbieding is en daar doen we dan echt zo lang mee. Alleen mijn man wilt nog weleens een zakje snoep halen bij het benzinestation voor onderweg. Koekjes bak ik zelf maar heb wel 1 pak biologische volkoren koekjes in huis voor onze zoon zodat hij ook iets anders te snacken heeft naast fruit en groenten. Daar doet hij ongeveer een maand mee.
Ik heb alleen koekjes voor mijn zoontje in huis (biscuitjes, sultana) en snoep koop ik bijna nooit... Chips af en toe, 1 of 2 keer per maand een zak ofzo! Mijn zoontje krijgt elke dag 1 of 2 koekjes
Ik ben niet zoeen chips eter, ik eet misschien 1 zak per 6+ maanden ofzo. Verder tel ik niet echt wat ik snoep. Wel eten we vaak 1 of 2 keer per week iets van fast food of bestel service. Bolussen eet ik graag en gevulde koeken. Mijn dochter snoept nogniet gelukkig. Ja, soms een happie van papa en mama.
Ik haal voor in het weekend een zak chips en 1 pak koek (roze koeken ofzo). Doordeweeks heb ik verder alleen maria-biscuitjes in huis voor de kinderen. Snoep hebben wij nooit in huis. Ik doe het uit zelfbescherming. Als ik iets lekkers in huis heb dan vreet ik het allemaal op, dus ja, dan koop ik het maar gewoon niet.
Ze krijgen hier eenmaal per dag snoepje of koekje. Koop als het op is, gaat dus niet super snel. Chips krijgen ze zelden. In weekend gemiddeld een zak voor ons zelf
Snoep eten wij en de kinderen niet (houden ze niet zo van). Verder denk ik 2 koekjes per dag ofzo per kind en 1 zak chips voor ons samen.
2 zakken chips in de week. En een speciaal koekje of eens een taartje voor het weekend. Niet altijd natuurlijk. Snoep koop ik zelden. Tot nooit. Maar ben niet moeilijk. Als ze eens een zakje vragen krijgen ze het ook. De jongste is gek op spekkie.s en dat krijgt ze zo nu en dan wel eens. Maar op is op. Voor de rest fruit kan gepakt en gegeten worden wanneer ze willen en er is ook altijd wel een stukje komkommer of iets te vinden. Nu met de oudst kijk ik echt uit met wat ik in huis haal. Hij is behoorlijk in de groei( buik) dus echt opletten wat hij eet. O ja en op mijn foto.s van net waren we op vakantie dan ben ik Super makkelijk.
Wij eten wel graag chippies of zoutjes zoals japanse mix enz. Mijn man denk wel elke avond een bakje, ik 3 keer per week ofzo. Snoep eten we beide niet veel, een,koekje bij de thee s avonds. Voor onze dochter kopen wij geen snoep. Heel soms krijgt ze wat en dan mag ze daar af en toe wat van. Voor haar heb ik wel kinderkoekjes, sultana e.d Maximaal 1 keer per dag.
wij hebben altijd 4/5 zakken chips en nootjes enzo in huis, 4 pakken koeken en dan nog 1 zak snoep/chocolade. ik koop als de voorraad slinkt, soms elke week, soms weken niet. dochter eet naast fruit, komkommer stukje ontbijtkoek misschien 1/2 spekjes en een mariabisquitje per dag. de rest gaat op aan papa (vooral) mama en bezoek. kan er niet tegen niks in huis te hebben voor bezoek, erg ongastvrij.
Hier volkoren biscuitjes en 1 pak andere koekjes. Chips en snoep maar zelden maar gaat dan ook vrijwel gelijk op dus hier ook zelfbescherming. Dochter mag buiten de deur wel een keer een snoepje en lust ze ook graag maar vind het niet nodig dat ze dagelijks snoept. Hier verder wel rijstwafels en soepstengels in huis naast fruit. Komkommer enzo lust ze helaas niet.
Hier zo ongeveer 3 zakken chips per week die grotendeels door manlief leeggesnaaid worden en geen snoep (heel af en toe een reep chocolade die dan binnen tien minuten op is PERIODE!!!). En koekjes een pak per week die vaak niet op gaan dus zeg twee of drie pakken in de maand. Verder wel veel overheerlijke bakkers hier in de buurt dus ja ... we zullen maar niet uitleggen wat we daar allemaal halen ZUCHT!!!
Mijn dochter krijgt elke dag wel een paar snoepjes, koekjes eet mijn man, gewoon bij de koffie een. Ik eet eigenlijk nooit snoep of koek, chips op verjaardagen. Ik drink wel in het weekend een wijntje en dat is voor mij al een bonk calorieën haha
Voor mezelf tegenwoordig weer zo'n bugles met danish chef alpenkruiden kaas aanval. Lekker slecht verder soms wat paprika chips, niet heel veel. M'n vriend is echt zo'n 'ik maak een zak snoep open en hij moet binnen 2 dagen leeg', zucht. Onze dochter krijgt af en toe een chipje, nibbit. Stuk of 10. Soms 2x per week, soms maar 1x.... Overdag tussendoor dan 1 koekje, een tucje of een lange vinger of een biscuitje. Verder niets, alleen maar fruit en tomaat en komkommer etc etc als tussendoortje.
snoep zijn ze hier niet zo dol op maar koekjes ( bijvoorbeeld garfield koekjes ) die krijgen ze bijna iedere dag wel. chips hebben we ook wel 1x per week maar soms ook een week of twee niet.. Maar nu heb ik gisteren weer Doritos Nacho Cheese op na jaren en dat is me toch ineens weer verslavend, dus zak 2 en 3 heb ik vanmiddag weer gehaald dus dan vreet ik zo 3 zakken in een week weg hahahah
Chips eet ik echt nooit. Snoep enzo heb ik ook nooit. Als ik snaai is het chocolade of koekjes, maar dat haal ik gewoon niet in huis. Nu hooguit 1x per maand tijdens mijn periode. Maar dat komt omdat ik weer wat gewicht kwijt moet. Anders eten wij normaal gesproken alleen in het weekend een koekje of chocolade. Dochter krijgt dagelijks een koekje. Ontbijtkoekje/biscuitje/kinderkoekje.
Hier wekelijks 2 zakken chips en een zak nootjes of M&M pinda voor ons. Gemiideld 1x per week (soms vaker, soms weken niet) een dikke reep chocolade die ik grotendeels op eet. Soms heb ik periodes dat ik elke week een zak drop of snoepjes koop, soms weken niet. Wel elke avond een koek bij de koffie. De kids eten dagelijks een koekje (biscuitje of sultana ofzo) en 1x per dag mogen ze een snoepje uit de trommel kiezen (minizakjes van Haribo of lollies of lippenstiften, dat soort dingen). Een trommel waar ik gek genoeg (ben een enorme snoeperd) van af kan blijven. Da's voor de kids.
Heel weinig. Koekjes voor de kids zijn meestal ontbijtkoekjes van de hema. Chips 1keer in de 3? Maanden ofzo snoep 1 keer per maand een look o look zakje en dat gaat wel even mee
hier chipsverslaafd haha denk zo 4 zakken per week koeken 2 pakken soms minder snoep niet veel soms 2 per maand ofzo dochter krijgt soms chips meestal biscutje of rijstewafel rozijntjes kunnen nog lang genoeg snoepen