Vanaf wanneer hoef je het water niet meer te koken.. Ik gebruikte altijd afgekoelde kokendwater voor de diksapjes ......en het mengen van heet water en koud water voor juiste temperatuur voor de melkfles.. (anders duurt t super lang voor het hete water is afgekoeld en is voor mij makkelijker om te mengen? Want mag de baby water gelijk uit de kraan drinken?? of moet je het ALTIJD eerst koken? Me dochtertje is 9 maanden oud.
Nu krijg je honderden reacties dat je het water eigenlijk nooit hoeft te koken voor je baby., Wij hebben de eerste 10 maanden gekookt water gebruikt voor de flessen (gemengd met koud water). Toen ze andere dingen gingen drinken dan melk gaf ik gewoon water uit de kraan. Of bar-le-duc. KOUD kraanwater in Nederland is volkomen veilig en kun je gewoon gebruiken voor je kind. Water koken voor diksap is echt nergens voor nodig.
Bedankt voor je reactie !! Ik heb tot nu toe voor alles gekookt water gebruikt, om het kouder te maken, voor de sapjes etc etc.. of gewoon voor water drinken.. Ow wat was ik dan irritant mee bezig.. steeds water koken en flesjes weer vullen.. hihihih nou hoef ik dat niet meer te doen .... dankje !!
Wij hebben op advies van het CB het water voor de flessen gekookt, omdat er dan stoffen worden afgebroken die krampjes kunnen veroorzaken. We zijn hier inmiddels mee gestopt, omdat onze zoon daar totaal geen last (meer) van heeft.
Vanaf de geboorte als je water nodig hebt voor je kind. Poeder bij voorkeur oplossen in water dat net van de kook is en dan met koud water zo uit de kraan aanvullen tot juiste hoeveelheid en temperatuur. Om gewoon te drinken kun je kraanwater geven, vindt je kind dat te koud dan kun je er wat water uit de waterkoker bij doen.
Ja dit vind ik zo wazig! Ik heb echt van de kraam het advies gekregen om het gewoon uit de kraan te pakken, lauw. Dus altijd gedaan. En nu hoor ik ineens dat dat heel slecht is, heb ik mijn jochie dus maanden lang lopen vergiftigen? En nou en of dat hij krampjes had de eerste maanden, was dat dan van dat kraanwater??? Pfft... Ooh vind dit soort dingen zo erg he, doe je verschrikkelijk je best, luistert naar de kraam en dan achteraf blijkt het helemaal niet goed! Sorry, was offtopic maar ooh wat een frustratie.. Stomme kraammuts!
Vergiftigen is een groot woord, maar ze had het inderdaad niet moeten zeggen. Balen is dat als je gewoon verkeerde info krijgt. Ik hield altijd in mijn achterhoofd bij wat ik de kinderen gaf 'zou ik het zelf eten of drinken?' kopje thee van warm water uit d kraan is ook niet lekker, dus zoiets, snap je?
hier werd ook geadviseerd door de kraam om water te koken..ach ik vind het een kleine moeite dus kook het water gewoon ff
Water uit de kraan in Nederland is volkomen veilig hoor! Het staat zelfs op de pakken nutrilon dat je kraanwater kan gebruiken. Dat het water niet goed is, is volkomen achterhaald. Maar goed, als je je beter voelt door mineraalwater of voorgekookt water te gebruiken....
hier adviseerde de kraamhulp om ook gewoon kraanwater te gebruiken voor de voeding.Ze zei zelfs dat er in bronwater bepaalde zouten zitten en dat was ook niet helemaal oke voor de baby. Weet niet of het zo is hoor maar wij hebben nooit geen problemen gehad met kraanwater(krampjes).