Bedankt Naiobi dat je even gekeken hebt! Irritant is dat he als de persona soms denkt dat ie het weet Mijn ei verschilt nogal, en dat kan hij blijkbaar niet aan. Maar jij (jullie) denken dus de bovenste?! Want dan zou FF wel gelijk kunnen hebben met mijn temp? Temp jij ook? zou je dat aan mijn kaartje kunnen zien of FF gelijk heeft icm die 2 testen..?
Ik heb vorige maand wel getempt maar deze maand niet omdat ik meer rust wil. maar wij denken dat het de bovenste is
Oke bedankt! Ik heb dus toch maar de bovenste ingevult.. Het zou best kunnen dat mijn ei dan toen gewoon geweest is. Dus daar ga ik maar gewoon vanuit
Ja haha, moeilijk is dat he? Vind het altijd verschrikkelijk om te wachten.. En dan juist nu lijkt het zo'n eeuwigheid te duren.
Heb er ook een ontzettende hekel aan. Durf ook niet meer op dingen te gaan letten. Denk dat ik dit weekend ga testen zodat mijn mannetje nog thuis is als ik wel zwanger blijk te zijn. Dat ene dagje zal niet veel uitmaken denk ik. Ben zeer benieuwd weer hahaha.
Nee dat ene dagje zou niet uitmaken, is wel fijn als hij erbij is toch Maar ik durf ook niet meer op dingen te gaan letten.. Omdat je van alles voelt, altijd na mijn ei heb ik kwaaltjes. En toch elke keer ongi geworden..
Ik had de vorige twee keer onwijs last van de zijkanten van mijn (.) (.). Deze keer dus helemaal niet. Maar ja de vorige keer wist ik na een week al gevoelsmatig dat het raak was en dat durf ik nu niet meer te hebben. Ach nog een paar dagen wachten en dan zullen we het weten.
Zoals ik in dat andere topic ook zei hihi ik zie nooit streepjes dus ik wacht wel tot je een iets duidelijkere test hebt
Opgezette onderbuik en begin mijn (.) (.) weer te voelen aan de zijkant. Ook wat krampjes af en toe maar alles kan nog lijden naar ongi. Had de vorige keer ook geen symptomen dus ik weet het niet. Zal wel zien maandag.