Mee eens! Het lijkt de laatste tijd steeds erger te worden. Of als iemand een andere mening heeft dan jij zelf, wordt je nog vaak persoonlijk bestempeld als "kortzichtig" of " bekrompen". Erg jammer, want er is niks mis met een goede discussie. Maar alles wordt de laatste tijd wel heel persoonlijk gemaakt.
Er zit wel een verschil tussen een eigen mening hebben en zomaar alles eruit flappen he. Laat ik vooropstellen dat ik het groepjes pestgedrag echt wel kinderachtig vind. Dat hoort niet en keur ik ook niet goed. Maar als je regelmatig je kwetsende mening laat horen tegen elk lid in welk topic dan ook. ('je bent geen goeie moeder', 'je bent zwaar obsessief' enz.) dan kàn je verwachten dat je hier vijanden mee maakt hoor.
Allereerst denk ik dat het soms daadwerkelijk uitgelokt wordt door sommige opmerkingen. Als je roept dat je vrouwen die niet fulltime thuis zijn met hun kinderen maar luxe belangrijk(er) vinden slechte moeders zijn dan maak je geen vrienden... Maar wat ik bijvoorbeeld echt heeeel verschrikkelijk vind is dat als je een topic plaatst sommige eerst je hele geschiedenis na gaan pluizen om onraad te zoeken. In de hoop dat ze kunnen roepen dat het je eigen schuld is of iets dergelijks. Dat is gewoon echt niet leuk! Ik heb het bij mij nog niet meegemaakt maar ik zie het veel gebeuren. 'Ja maar in je vorige topic zei je dit, paar dagen/weken geleden was er nog dat enz' Ik plaats bewust niet veel in de lounge hierdoor.
Net even over het forum gesjeest, maar inderdaad wat een kinderachtig gedrag zeg van een aantal forummers. Het lijkt af en toe wel een kleuterklas. Leuk hoor, vanachter je pc met een paar andere kleuters iemand de grond inboren.. waar is het in vredesnaam goed voor? Discussies zijn prima, en je mening geven is ook prima. Maar het gaat om hoe dingen worden gezegd/geschreven wat soms gewoon echt heel erg fout is. Zo gaan we in het dagelijks leven toch ook niet met elkaar om? Waarom op het forum dan wel? Echt triest!
Ik lees hier helemaal geen reactie van het beheer???? Daar zou ik wel een reatie op willen van hen...
Wanneer jullie dit signaleren graag melding van maken. Wij kunnen helaas niet alle topics lezen. Wij kunnen dan gepaste actie ondernemen! Wanneer leden meerdere aantekeningen hebben achter hun naam kunnen deze van het forum verwijderd worden. (Harrinda, ook voor het beheer is het vakantie met kinderen, dus niet altijd online om direct te reageren)