Ik wilde voor mn dochter de nieuw te verkrijgen open oefenbeker van Avent kopen. Drinken uit een open beker zonder (veel) te knoeien Hij stond afgelopen week in de folder van de kruidvat. Kruidvat magazine 28 augustus t/m 09 september 2012 - Powered By Publitas.com Maar in no time hartstikke uitverkocht. Etos had m niet en nu probeer ik m online ergens te scoren, maar zelfs op de philips/Avent site is hij niet (meer???) te verkrijgen. Iemand enig idee hoe ik aan zo'n oefen beker kan komen? Hij lijkt me zo handig!!
Ik heb de beker een tijdje geleden gekocht en hij is inderdaad fijn in gebruik. Je kindje kan zo goed oefenen en wennen aan een echte beker met minder geknoei (want hij knoeit wel hoor als je kindje hem laat vallen....). Bij ons in de winkels toen ook uitverkocht en online niet te vinden (ook overal op). Prenatal kreeg toen een lading binnen en toen ik zei dat ik pas aan het einde van die week weer langs kon komen boden ze aan om er één apart te zetten. Keurig dus. Mischien heb jij dus ook een prenatal in de buurt of kun je er bij de etos ook één aan de kant laten zetten?
ik heb er zo een, wil je die van mij? mijn zoontje snapt m niet. Wil m wel voor de helft van de prijs wegdoen, maar je zit natuurlijk met de verzending. dus ik weet niet of t heel handig is.
Heb geen prenatal in de buurt helaas, zag m wel online, maar dan zit je weer met de verzendkosten plus dat ie ook nog 2 euro duurder was dan bij kruidvat. Kruidvat had ook nog es een aanbieding van 2 voor 14 euro. Bij prenatal zijn ze 10 euro per stuk en komen er nog verzendkosten bij... Wat vraag jij ervoor Loe inc verzenden? Denk dat mn dochter t wel snap, ze drinkt ook al uit een echte open beker alleen daar moet je wel bijstaan ivm het doseren/ knoeien. Als ie alleen knoeit bij het op de grond gooien vind ik het niet erg
ik heb m online gekocht ergens. En ik heb m net weer eens uit de kast getrokken en nou jaaaaaaaaaa.................ineens snapt mijn zoontje het! Super!
Ik heb geen idee of die erop lijkt, iig wel qua prijs! Maar dan hou je ook, bij babypark de verzendkosten. Kan natuurlijk wel kijken of ik nog meer nodig heb van prenatal bijv en hem er dan bij bestellen.
Bij babydump verkopen ze deze ook. Ik vraag me af of het ook al wat zou kunnen zijn voor mijn zoontje van 8 maanden. Ik vind een tuitbeker niet erg geweldig. En hij drinkt wel uit een plastic bekertje als ik hem natuurlijk daarbij helpt. Nu zat ik te denken om deze oefenbeker aan te schaffen, maar weet niet hoe dat in zijn werk gaat. En of hij dat al zou kunnen. Moet je ook aan zo'n bekertje zuigen of komt het langzaam uit die rand? Wie heeft er ervaringen mee?
Ik heb er inmiddels een aangeschaft via drogisterij . nl. Mn dochter drinkt er met vlagen heel goed uit, maar ze moet het wel even door hebben. Ik zou ook wat vaker drinken uit die beker meoten aanbieden hoor, ik gebruik m nu alleen als ik vrij ben en dan 1keer per dag ofzo... Maar hij is best goed anti lek en als ze het door heeft gaat het drinken erg goed! Denk dat het de overstap naar een open beker zeker makkelijker maakt!!
Ooh ja die heb ik ook, maar wat een rotding. Of er komt niks uit, of heel veel grootste miskoop ooit. Vraag me af of die van Avent handiger is!
Rotding Mijn dochter vond het super!!!! Ze heeft toen bijna alle tuit-, rietjes en overige bekers gehad. Ze dronk perfect uit deze. En hij lekt bijna niet. (WELmoet je de ring er wel goed op hebben, en af en toe ook vervangen) Voor mijn jongste ligt er ook al weer een klaar!
Mn dochter drinkt ook goed uit die van avent! Het was even wenne, maar nu ze het snapt gaat het goed en vind hem ook behoorlijk anti lek!