Hoi, Dochter heeft al enkele popjes. (My little babyborn en nog een paar andere plastic popjes). Nu vindt ik zelf lappenpoppen zo leuk (zoals de Haba poppen bijvoorbeeld). Het is er enkel nog niet van gekomen om dit te kopen. De poppen die ze heeft hebben we namelijk allemaal gekregen... Zou dit nog leuk zijn om nu voor de Sint te geven? Of is ze er al te oud voor? (2.5 jaar) Ze speelt echt heel erg veel met haar poppen, dus het wordt toch iets in die aard Alvast bedankt!
Hier verschillende poppen in huis.oa een gebreide pop, stoffen pop(ikea), ect en daar wordt ook door de oudste mee gespeeld en zij is nu 3 1/2.
Onze dochters hebben nooit iets om lappenpoppen gegeven. Dan speelden ze liever met knuffels (of babyborn-achtige poppen).