peuter mank lopen bij opstaan

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door soortje, 29 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. soortje

    soortje Actief lid

    2 nov 2010
    205
    0
    16
    NULL
    NULL
    Even een vraagje hier of iemand dit herkent...

    Mijn zoontje, in juli wordt hij 2, heeft steeds vaker dat hij even mank loopt nadat hij is opgestaan van de vloer/uit de zandbak. Nu moet ik zeggen dat hij vaak nogal onhandig zit (met zijn billen tussen zijn benen, dus zijn benen wat naar buiten gedraaid). Ik weet niet of dit ermee te maken kan hebben.

    Hij zet zijn voetje dan ook schuin neer, hij loopt dan op de buitenzijde van zijn voet. Na een stap of 6 loopt hij weer normaal.

    Iemand Herkenning??????
     
  2. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    4.859
    1
    0
    Heeft hij dan niet gewoon even een slapend been? Heb ik zelf ook als ik een tijdje gehurkt heb gezeten bijvoorbeeld.
     
  3. stokstaartje

    stokstaartje Actief lid

    19 dec 2012
    119
    0
    16
    Nope...ik verwacht van niet...hij heeft het nog steeds...ook als hij bijvoorbeeld met zijn autootjes op de grond heeft gespeeld en daar bijvoorbeeld bij gekropen heeft. Herkent niemand dit??
     
  4. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.217
    16.581
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Het zou uit zijn heupen kunnen komen.Ik zou het toch laten beoordelen bij de huisarts.Klinkt mij niet bekend.Ik heb het bij mijn 2 oudste kinderen nooit gezien.
     

Deel Deze Pagina