Heeft iemand het boek "stoppen met foppen" (fopspeenfee) in de praktijk uitgeprobeerd? Onze dochter wordt in januari 3 en we zijn haar al een beetje aan het voorbereiden dat ze na haar verjaardag haar speentje moet inleveren. Ik hoorde van dit boek en dacht dat dat misschien wel zou kunnen helpen, maar ben benieuwd of één van jullie ervaring heeft?? Groetjes
Ja! Wij hebben dat boekje idd gebruikt toen Lisa 2,5 jaar was. Ze was echt heel erg gehecht aan dr 2 spenen maar het is hartstikke goed gegaan. 1e x nadat we ze op de post D) haddan gedaan wel even huilen toen ze doorhad dat ze ze echt niet kreeg maar toch gaan slapen en daarna was het gelijk geen probleem meer
Geen idee, ik ken iemand die ze met haar zoontje aan Sinterklaas heeft gegeven. Dat is ook super gegaan
de gouden tip! (vind ik dan) Toen mijn zoontje 3 werd hebben we een grote envelop gekocht daar heeft hij mooie tekeningen op gemaakt. Hij was en is helemaal gek van teigetje dus we gingen zijn spenen naar hem sturen. Ik heb een briefje erbij gedaan waarop ik schreef dat Darren nu 3 jaar was en te groot werd voor zijn tut. Teiger mocht ze nu dus hebben. Op de envelop hebben we teigetje geschreven en op de post gedaan. Een paar dagen later heb ik een kaart gekocht met teigetje erop en erin geschreven dat teigetje de spenen had gekregen en dat hij super trots was op Darren. Hij zou ze goed bewaren. Die kaart heb ik geadresseerd aan darren en op de post gedaan zo leek het net of de kaart echt van teigetje kwam. Mijn zoon heeft nog geen seconde erom gehuild was hij voelde zich zo stoer dat hij die kaart had gehad van teigetje! Mijn vriendin heeft later hetzelfde gedaan met haar dochter, die was gek van prinsessen. Heeft ook goed geholpen!
@YenD: Ik heb jouw tip aangenomen en heb Luca daarnet zijn knuffel je speen met speen erbij op laten sturen naar bob de bouwer!! Ik vind het erg spannend.... Volgens mij vind ik als mama het erger dan hij. Hij vroeg erom en toen vertelde ik dat hij hem daarnet had opgestuurd naar bob en hijakken! Ik zei dat dat niet kon en heb een extra verhaaltje voorgelezen en nu is het net wel stil. HIj heeft niet gehuild, maar wel gemopperd... Oh ik vind het echt spannend. In ieder geval YenD je hebt me wel geinspireerd!
Leuke ideeën. Isabella moet stoppen als ze 4 wordt ( grote school en dus al en grote meid). Ze neemt hem nu alleen nog in bed.