ik heb letterlijk en figuurlijk in mijn broek geplast van het lachen Het ging om dit stukje van programma Total Blackout, dat ik nog nooit gezien heb/had YouTube - ‪Total Blackout | 3: Ik herken die lucht...‬‏ pff, tranen lopen alweer... bij die 1e... " nu ruikt het echt lekker"
Had het gister op tv gezien, vondt het wel erg grappig maar als je er zelf aan mee had gedaan weet ik niet of t nog wel zo grappig was geweest
Nou, ze zullen vast een één of ander luchtje aan de kont hebben gesmeerd, anders komen ze er toch niet op om te zeggen dat het naar bloemen ruikt.
Hihi, ja eerst zeggen hmm ruikt eigenlijk wel lekker, bloemen? om meteen daarna te zeggen ieuw.. is het een kont . Dus die zal wel een scheetje hebben gelaten haha.