Mijn zoontje is nu 26 maanden, en loopt nog niet los. Wel loopt hij aan de hand, en langs de tafel. Maar de tafel loslaten en naar bijv. de bank gaan doet hij niet. Dan gaat hij toch weer op zijn knieƫn. Het ziet er niet naar uit dat hij binnenkort gaat lopen. We lopen al een hele poos bij de fysio, maar dat schiet niet echt op. Hij heeft daar een babyrollator gekregen, en crost daarmee de hele kamer door. Er lijkt medisch gezien niets aan de hand te zijn. Hij is daarvoor bij de kinderarts geweest. Waarschijnlijk durft hij gewoon niet. Hij gaat 2 dagen per week naar de peuterspeelzaal, en is de enige die niet loopt. Ik wordt er inmiddels een beetje moedeloos van. Gaat ie ooit lopen? Zijn er meer ervaringen hierin?
Hier deed hij ongeveer hetzelfde, hij was alleen 'pas' 16 maanden. IK wist van hem dat hij 't kon, maar hij leek niet te durven. Ik ben hem toen tegen de muur aan gaan zetten en tegenover 'm gaan zitten. Vervolgens heb ik 'm 'gelokt' met wat lekkers of iets wat hij heel interessant vind. Bv. de afstandbediening van de tv. Op die manier ging hij uiteindelijk stapjes zetten en binnen een week liep hij dus daadwerkelijk het hele huis door en wist ook van geen ophouden meer.
Is ie nergens mee te verleiden? Of samen een speeltje vasthouden en lopen en dat jij het speeltje loslaat?
Heb je thuis een loopstok? Zo'n speelgoedding met wieltjes die ze moeten duwen? Het was hier de manier om zelf te lopen. Hij wilde steeds aan de hand, maar hier er had hij het gevoel toch iets vast te hebben. Toen hij hem liet vallen liep hij gewoon door.
Frustratie herkenbaar! Hier wel medische oorzaak maar dan nog kan het frustreren. Aan 1 hand meelopen kan ze ook nog niet dus het is nog veel tillen hier.
Geen ervaring met zo laat lopen Maar wat hierboven al genoemd was hem met zijn rug tegen de muur aanzetten Zo hielp ik ze op weg al liepen ze relatief vroeg allemaal rond de 10 a 11 maanden
oudste durfde ook alleen aan de hand. hier was de oplossing een pollepel anders loop je continu als een banaan en dat is ook niet fijn. na een paar keer allebei de pollepel vast te hebben gehouden liet ik hem zelf onder het lopen los en liep ze gewoon verder met dat ding in haar hand. na een paar keer kreeg ze door dat ik hem niet meer vast hield en durfde ze los te lopen zonder dat we beide pollepel vast hoefden te houden
Hier hetzelfde gedaan als cactusje. Maar dan met een kleine paraplu. Hij heeft nog wel een hele tijd de paraplu nodig gehad om te kunnen lopen, maar hij hield dit dan gewoon zelf vast