wat vreselijk zeg...moet er niet aan denken om mijn kleine mannetje in een vijver te zien liggen...afschuwelijk..hoop dat ie er weer boven op komt!
Verschrikkelijk zeg!!! Wij hebben ook een vijver, een diepe van 2,5 meter diep ongeveer, en wij hebben het gelukkig ook goed afgeschermd.....liggen grote ijzeren rekken op, maar dan nog zou ik mn mannetje geen minuut alleen buiten laten!!!!! Veel te bang dat er alsnog iets gebeurt!
Mijn man wilde een vijver in de tuin van ons nieuwe huis. NOOIT!! Hopelijk komt het mannetje erbovenop.
Hier ook geen vijver...ik heb in 2005 een verdrinking van dichtbij meegemaakt, arm kindje van 21 maanden...even alleen.... nee, vreselijk dat beeld! Ik heb t niet zien gebeuren maar was wel een kindje van een bekende van mij, ben ook naar de begravenis geweest maar voor mij nooit een vijver. Ik heb in ons nieuwe huis wel water aan de overkant, kunnen oudere kindjes in staan en mijn zoon komt al helemaal niet alleen buiten natuurlijk!
Ow, wat een goed nieuws zeg! Ik hoop dat 'ie er niks aan over houdt, maar hij is iig thuis, dat is al heel wat!
pffff gelukkig maar en het is vaak zo dat een kind niet in eigen vijver valt maar juist bij een ander waarvan de vijver niet afgeschermd is
Vreselijk idd voor dat kleine mannetje, hoop dat hij niet de rest van zijn leven gehandicapt is hierdoor, mocht hij al in leven blijven. Ik vind het echter ook de verantwoordelijkheid van de ouders om als je kleine kinderen hebt, zo'n vijver in je tuin af te schermen of weg te laten halen! Dit had niet hoeven gebeuren natuurlijk. Triest triest triest. Toen wij hier kwamen wonen hebben wij ook als eerste de vijver laten dicht storten!