Hier blijven de schoenen gewoon aan. Ook al gaan ze niet naar buiten. Zou het ook wel raar vinden als ze vanuit de psz gaan vragen om bepaalde kleding of schoenen aan te trekken. Of juist niet.
Onze PSZ maakt het niet uit wat voor schoenen ze aan hebben. Aiden zit echter nu in groep 1 en daar wordt echt van ze verwacht dat ze zichzelf kunnen aan en uitkleden en dat geldt ook voor de schoenen. Kunnen ze nog niet veters strikken, dan dien je toch echt klittenbandschoenen bij je kind aan te doen.
Hier nooit commentaar van de psz gehad over de schoenen van mijn dochter, maar nu ze bijna 4 is heb ik wel bewust gekozen voor schoenen die ze helemaal zelf aan en uit kan doen. Niet om het voor mij of de leidsters makkelijker te maken, maar omdat mijn dochter het dolgraag zelf wil kunnen.
Dat vroeg ik me ook al af. Hier ook een kind met zooltjes van het ziekenhuis en ons werd juist een schoen met klittenband of veters geadviseerd. Klittenbandschoenen zijn er bijv. van Twins of Trackstyle in breedtemaat 2,5 tot en met breedtemaat 6,5... Bij ons op de peuterspeelzaal hebben ze nooit moeilijk gedaan over schoenen. Op school vinden ze het fijn als de kinderen zelf hun schoenen uit en aan kunnen doen maar in het geval van mijn dochtertje doen ze echt niet moeilijk om een handje te helpen.