buggypod of kidsit???

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by mavi derya, Jun 3, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mavi derya

    mavi derya Fanatiek lid

    Dec 4, 2011
    3,414
    0
    36
    Female
    zuid holland
    Mijn zoon van 2.9 jaar kan goed lopen maar met lange stukken doe ik er zo lang over en wil hij ook niet altijd lopen.

    Nu zit ik te twijfelen tussen een buggypod of een kidsit. Heeft er iemand ervaring met een of beide?

    Ik heb een maxi cosi mura kinderwagen daar kunnen ze allebei op toch?
     
  2. Panda81

    Panda81 Fanatiek lid

    Nov 13, 2008
    3,423
    447
    83
    Limburg
    Hier de kid sit ideaal gevonden, heb hem ruim 2 jaar gebruikt voor de oudste. Als ze er niet op zat kon je hem mooi opklappen.
     
  3. Flower72

    Flower72 Bekend lid

    Aug 23, 2008
    502
    1
    0
    Utrecht
    Kidsit gehad bij de Mura en dat is goed bevallen. Tweedehands gekocht en daarna weer prima doorverkocht.
     
  4. mavi derya

    mavi derya Fanatiek lid

    Dec 4, 2011
    3,414
    0
    36
    Female
    zuid holland
    Verder niemand met de buggypod ik ben zo bang dat mijn eigenwijze zoon niet blijft zitten..
     
  5. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    Nov 17, 2014
    4,059
    21
    38
    Female
    Buggypod vind ik maar een onding. Vriendin heeft hem en vind zo zielig zitten voor kindje. Helemaal niet comfi ziet het eruit
     
  6. misa

    misa Niet meer actief

    Hier ook de kidsit. Ideaal! De buggypod zou ik niet doen. Schijnt niet goed te zijn voor je wandelwagen en je bent altijd breed.
    Het niet blijven zitten moet je gewoon heel consequent in zijn. Hier zitten nu beide kids er wel eens op. En ook twee opvangkinderen. Stuk voor stuk verschillende en sommige ook pittige of niet altijd goed luisterende kinderen. Maar weglopen oid ben ik niet van gediend dus dat gebeurd ook maar 1x.... ;)
     
  7. Deedee1

    Deedee1 Bekend lid

    Mar 2, 2015
    877
    1
    0
    Ik heb een buggypod gehad en die beviel goed.
    Als je ergens te breed bent klap je hem gewoon in.

    Mijn dochter zat er prima in.
    Maar ik vond het zitje wel vrij smal. Nu was (en is) mijn dochter vrij smal, dus hier geen probleem.

    Ik heb hem tweedehands gekocht en daarna was ik hem op marktplaats ook zo weer kwijt.
     

Share This Page