Pff, het vrouwenlichaam, kan het nou niet duidelijker!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door niennac, 14 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nooraa

    Nooraa Lid

    28 jul 2012
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thanks voor d info...

    Wanneer is t best om te beginnen met testen?
    Mijn vriend is alleen zaterdag zondag en maandag thuis elke week ......

    Xx
     
  2. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    In principe op je nod maar niet iedreen heeft zoveel geduld hihihi
     
  3. niennac

    niennac Actief lid

    23 feb 2012
    127
    0
    0
    thuiszorg
    Meppel
    Hoi meiden,

    ziet ernaar uit dat ik toch weer ongesteld moet worden. Licht oud bloedverlies, en ongikrampen. Jammer. Op naar de volgende ronde.

    Nooraa, ik zou ook proberen je nod af te wachten. Heb laatst ook eerder getest hoor, maar was later op die dag toch ongesteld geworden.
     
  4. bibinijmegen

    bibinijmegen Fanatiek lid

    6 apr 2012
    2.254
    1
    0
    mijn gezinneke
    waarom doe je geen test meid als je dit wkd ongi moet worden kan je al testen dan ben je uit je onzekerheid

    last van je borsten wil niks zeggen sommige hebben ook last van hun borsten als ze ongi moeten worden
     
  5. mirmir

    mirmir Actief lid

    26 jan 2012
    129
    0
    16
    NULL
    NULL
    hier in het zelfde schuiten een vrouwen lichaam die elke maand maar weer syptomen vertoond die je doen denken het eindelijk maar toch gelukt is. zo ook nu pfff word er niet goed van de pijn in mijn borsten heb ik ook als ik ongi moet worden maar toch voelt het nu anders. en die misselijkheid bah en moe zeg je ik kan de heledag wel slapen. maar zeg steeds tegen mij zelf het is niet zo je word gewoon ongi
     

Deel Deze Pagina