tandenpoetsen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Stephanie90, 13 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stephanie90

    Stephanie90 Actief lid

    14 jan 2013
    197
    8
    18
    Zuid Holland
    Hallo allemaal :)

    Ik vroeg me af wat jullie doen.
    Ik geef namelijk nog borstvoeding, en normaal ging ik eerst haar tandjes poetsen, dan borstvoeding en naar bed. Dit omdat ze dan lekker in slaap valt.
    Maar nu ben ik bij het cb geweest en die zeggen dat je eerst borstvoeding moet geven en daarna moet poetsen omdat het op den duur een aanslag achter laat. Dus dat betekent dat ik haar weer wakker moet maken om te poetsen (poetsen vindt ze al vervelend) en vervolgens wil ze natuurlijk niet meer slapen omdat ze overstuur is.

    Dus hoe doen jullie dit?
    Liefs, Stephanie
     
  2. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij borstvoeding mag je eerst poetsen en dan voeden, maar zelf koos ik er wel voor om dan meteen 2x per dag te poetsen ipv de 1x die geadviseerd wordt. Op borstvoeding.com wordt dat geloof ik ook geadviseerd. Dus hier poetste ik 's avonds, daarna voeden en naar bed, gevolgd door nog wat nachtvoedingen, en 's ochtends na het ontbijt poetste ik weer.

    Linkje met wat meer info:
    Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Tandbederf - Het ontstaan en voorkomen van tandbederf (caris) in het melkgebit bij kinderen
     
  3. Roosje83

    Roosje83 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.195
    11
    38
    NULL
    NULL
    Hier kreeg ze de fles, maar na de fles tandenpoetsen was zo'n drama, dat er van poetsen erg weinig terecht kwam en toen zijn we maar weer voor de fles gaan poetsen. Wel vanaf het begin 2x per dag.

    Bij het cb weten ze dit niet, soms moet je ze niet wijzer maken als dat ze zijn...... Maar dat is mijn mening:p
     
  4. Stephanie90

    Stephanie90 Actief lid

    14 jan 2013
    197
    8
    18
    Zuid Holland
    Helemaal vergeten te reageren! Maar bedankt voor jullie reacties. Ik poets nu ook gewoon 2 keer per en lekker voor de borstvoeding :) en het gaat prima zo! :)

    Dus dank jullie wel :)
     

Deel Deze Pagina