Pfff aftellen

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Yuia, 24 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yuia

    Yuia Lid

    11 jun 2014
    75
    0
    0
    Vreselijk die paar dagen voor je nod.

    Ik heb donderdag 11 sept m'n eisprong gehad, en afgelopen zaterdag 20 sept iets rozig bloed verloren en vandaag een paar bruine sliertjes/kleine propjes. En ik heb as vrijdag 27 sept m'n nod.

    Zelf denk ik misschien heb ik afgelopen zaterdag m'n innesteling gehad,wat denken jullie?
     
  2. mpo

    mpo Fanatiek lid

    27 jan 2011
    1.417
    0
    0
    Almere
    De periode tussen eisprong en menstruatie is elke keer weer anders, dus je kunt er weinig van op aan helaas...

    Overigens, vrijdag is het de 26e ;). Succes met afwachten!
     
  3. Loving

    Loving Bekend lid

    24 apr 2008
    904
    0
    16
    Een test rond deze dag geeft je een redelijk nauwkeurige uitslag. Natuurlijk zijn er die pas na hun NOD positief testen, maar 1 dag voor NOD een negatieve test..dan is de kans vrij groot dat je niet zwanger bent.
    Succes met wachten. Weet hoe je je voelt!
     
  4. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Vind het ook altijd zo zenuwslopend de dagen net voor de NOD!!! Om helemaal gek van te worden. Zelf zit ik nu weer pas op dag 5 van mijn cyclus, dus nog heeeeeeeeeeeeel veraf lijkt het van mijn NOD:D

    Als ik van jou was, zou ik niet testen voor mijn NOD (ik probeer zelfs te wachten tot enkele dagen erna als ik niet zeker ben van de nod datum), maar dat is dan ook voor iedereen persoonlijk. Ik vind een negatieve test nog teleurstellender dan je maandstonden zien aankomen.
    En voordat je ongesteld wordt, kan er nog van alles fout lopen. Stel dat je dan een (licht) positieve test had, maar je wordt toch ongesteld, hoe verwarrend is dat dan niet? Dan loop je de hele tijd te denken "was ik toch zwanger?" of "was de test niet betrouwbaar", ... en dan maak je jezelf ook alleen gek. Maar dat is mijn mening natuurlijk;)

    HEEL VEEL SUCCES, ik ben benieuwd!!!:cool:
     
  5. Yuia

    Yuia Lid

    11 jun 2014
    75
    0
    0
    Ohja zie dat t dan de 26 is ;) ik wacht geduldig af. Als ik maandag nog niet ongesteld ben doe ik maar es een testje
     

Deel Deze Pagina