Ik heb zo'n zin in warm eten! Het maakt me weinig uit wat het is, als het maar warm is Warme broodjes, avondeten, tosti's, noem maar op. En dat de hele dag door. Mede daardoor ben ik mijn vorige zwangerschap bijna dertig kilo aangekomen.. Dat was er binnen tien maanden weer af dus zo'n ramp was het niet maar ik wil dat toch liever niet herhalen. Ik heb er wel flink wat striae aan overgehouden. Heeft iemand tips voor niet al te dikmakend warm eten voor tussendoor/lunch/ontbijt?
Goed gevulde soepen! En dan vooral goed gevuld met groentes, niet met liters room En pap (brinta) als ontbijt bojvoorbeeld.
Ik denk als je gewoon met mate eet, dat het niet echt iets uitmaakt wat je eet Ik ben nu lekker een stokbroodje warm aan t maken en dalijk lekker beleggen met kaas komkommer tomaat sla en n gekookt ei
Heb niet echt tips voor je, maar vind het wel grappig om te lezen, omdat ik dus bijna 37 weken al geen warm eten weg krijg. Pasta, rijst e.d. krijg ik gewoon niet weg en aardappelen met moeite. Geef mij juist maar brood!!
Ik denk dat je ook gewoon alles kunt eten, als het maar met mate is. Hier staat er nu een restje boerenkool klaar! Mjam!
Ik hou ook van restjes, jammie De soep ga ik zometeen halen en voor mijn volgende werkdag neem ik lekker een afbakstokbroodje mee met lekker gezond beleg. Goede tips, bedankt.