Dag dames, Ik zit op cd 15 ronde 4. Vandaag had ik een soort van ongi pijn, en voelde ook pijn aan me eierstokken ( vermoed ik). Ook had ik een paar uurtjes pijn in me benen, zo een raar gevoel. Nu is alle pijn weg. Zou dat me eisprong geweest kunnen zijn? Heeft iemand ook welleens pijn in de benen gehad rond eisprong???
Af en toe heb ik daar ook last van yaya. Aan de linker of rechter been, dus de kant waar de eisprong is. Pijn aan de benen is ook een symptoom van de eisprong heb ik ergens gelezen. Dus het kan heel goed dat je je eisprong hebt gehad
Ik heb t ook sinds gisteren gepaard met andere ongikwaaltjed.. ook nieuw voor mij. Toch voor de zekerheid geklust
Herkenbaar voor mij, ik had het afgelopen eisprong heel erg. Alsof het de "been weeën "van een menstruatie waren. Succes met het ei!