pfff wat moet ik er nou mee aan

Discussie in 'De lounge' gestart door Eefke84, 7 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. crisje

    crisje Fanatiek lid

    5 aug 2006
    2.974
    1
    0
    brabant
    :( sorry
    Maar evengoed dan deze tekst voor Elmo. Een goede vriend, en ook gewone vrienden horen je te respecteren, en dan niet bepaalde tekst te smse als je dat liever niet hebt.

    Zo ken ik een man die bevriend is met een stel wat ook onze vrienden zijn. Die man zit ook allerlei toespellingen te maken en die vrouw zover te krijgen dat ze met hem t bed induikt. Ik vind zoiemand de naam vriend niet waardig. Tis gewoon een achterbakse huichelaar.
    En die vrouw wil niks tegen haar man zeggen want hij heeft weinig vrienden en dan zou deze vriendschap over zijn of n flinke deuk oplopen.
    Dus ontloopt ze hem maar.
     
  2. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Hier kan ik me heel erg in vinden!
    Ik heb ook altijd gezegd tegen mijn man dat ik liever heb dat ie met zijn zatte ballen iemand anders zoent, dan dat ie zijn gevoelens met een ander deelt.
    Dat voelt voor mij veel meer als verraad dan een zoen.
     

Deel Deze Pagina