Hoi allemaal, Afgelopen zondag heb ik de punctie gehad voor IVF/ICSI. De behandeling zelf vond ik echt meevallen, de verdoving en pijnstillers doen het goed. Daarna kreeg ik wat buikpijn, dus de rest van de middag rustig aan gedaan en vroeg naar bed. Gister ben ik gaan werken, met 3 x 2 paracetamols was het best te doen. Niet veel bewegen, lekker achter mijn bureau blijven zitten. s Avonds kreeg ik meer last, dacht dat het kwam doordat ik had gewerkt en in de pauze best een stuk had gelopen. Maar het werd steeds ergers. Mijn buik is opgezet, ik heb het idee dat ik blaasontsteking en darmklachten tegelijk heb. Doe geen oog dicht vannacht. Ik heb van die vaginal zetpilletjes tegen overstimulatie. Lig nu op de bank, lopen gaat bijna niet. Heeft iemand hier ervaring mee? Er is dus nog geen terugplaatsing geweest. Groetjes, Mik
Hoi Mik! De punctie kan er aardig inhakken, ik herken dat wel. Ik ben beide keren de dag na de punctie niet gaan werken. Heel rustig aan doen is het enige advies dat ik voor je heb! Heeeel veeeel drinken en vooral liggen! Als je het niet vertrouwt, bel dan vooral de arts! Succes meid! Xxx Hypo
Heb het ziekenhuis gebeld en moet nu komen voor een echo en om bloed te prikken. Zie er wel tegenop om te gaan staan en lopen.
Hi, nou na 8 dagen echt plat en veel drinken en plassen (pff wat een pijn) voel ik me inmiddels weer helemaal goed. De terugplaatsing ging gelukkig wel door, 1 emmie (we wilden er ook maar 1) want vanwege de overstimulatie doen ze er geen 2. Gister was mijn testdag en ik heb positief getest!!! Heel spannend, 9 aug de eerste echo. Liefs en bedankt voor jullie reacties.