Linea nigra maar niet zwanger??

Discussion in 'Zwanger worden' started by dimples, May 13, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dimples

    dimples Lid

    May 13, 2013
    48
    0
    6
    NULL
    NULL
    dames,


    ik heb een linea negra vanaf mijn schaambeen lopen net niet tot mijn navel sinds dinsdag 7 mei en deze wordt donkerder als ik onder de zonnenbank ga. Heb al meerdere keren getest, maar krijg alleen maar tuurstreepjes. Vandaag heeft mijn huisarts een test gedaan en die was negatief. Kan je een linea negra hebben als je niet zwanger bent?


    Ik zal ook even wat verdere info geven. Ik heb PCO syndroom en ben 2,5 jaar geleden gestopt met de pil. Sindsdien niet uit mijzelf ongesteld geweest, maar telkens iets van primolut gehad om zo toch 4 keer in het jaar ongesteld te worden. Mijn vriend en ik zijn overigens niet bewust bezig om zwanger te worden.


    Echter vanaf maart had ik last van wat bloedingen, naar de gyneacoloog geweest en die zag dat ik een dikslijmvlies had. Hij gaf me weer primolut mee en zei wel doe eerst maar een test. Deze was negatief dacht ik, dus ben ik begonnen met primolut. Het zat mij niet lekker en heb de volgende dag een nieuwe test gedaan, en die gaf een positief aan (dus spontaan zwanger, ondanks pco). Ben toen meteen gestopt met primolut. ( 1 pilletje gehad). Echter kreeg ik 13 april toch een vroege miskraam. test was daarna ook meteen negatief.


    Ik ben dus nu 4 weken verder na mijn miskraam en heb dus een linea negra. Echter blijven mijn testen dus negatief en 2 weken geleden zag de gyneaoloog weer een dik slijmvlies op de echo. Wat ik dus raar vind omdat ik PCO's heb. IK weet dus eigenlijk ook niet wanneer ik moet testen, omdat ik eerder nooit een menstruatie uit mij zelf had. Nu maak ik me wel een beetje zorgen. Krijg 21 mei ook een waterecho.


    ik weet dat jullie geen dokters zijn, maar is ook wel even fijn als je je lange verhaal kwijt kan.:)
     
  2. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik heb die streep al zo lang ik me kan herinneren.

    En juist tijdens mn zwangerschap gaat ie weg...
     
  3. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    Dec 11, 2012
    7,373
    343
    83
    Female
    mijn dochter van bijna 3 heeft dat ook schijnt gewoon normaal te zijn dat sommigen het hebben
     
  4. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    Jun 25, 2012
    4,368
    192
    63
    Heb het ook altijd. Nu ik zwanger ben weer foetsie.
     
  5. mijn dochter van 10 ook
     
  6. Appelgebakje

    Appelgebakje Bekend lid

    Feb 21, 2013
    950
    0
    16
    Management assistent/secretaresse
    Veenendaal
    Ik heb ook altijd zo'n streep. Is ook niet veranderd met mijn zwangerschap tot nu toe.
     
  7. Snaud

    Snaud Actief lid

    Nov 17, 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb ook zo'n streep, zolang ik mij kan herinneren. Nog nooit zwanger geweest. Dus ja, je kan het ook hebben zonder zwanger te zijn, zoals bovenstaande meiden ook al zeggen. Wel apart dat zo'n streep kan verdwijnen / verschijnen nietwaar ;)
     
  8. dimples

    dimples Lid

    May 13, 2013
    48
    0
    6
    NULL
    NULL
    ja ik had hem dus nog niet, dank je voor jullie reacties dames
     
  9. Snaud

    Snaud Actief lid

    Nov 17, 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    Het komt door een hormoon, heb het net ff opgezocht ;). Dus mensen die altijd zo'n streep hebben zullen misschien van nature meer van dit hormoon hebben? Maar zoals ik lees kan het idd een zwangerschapssymptoom zijn. Maar goed, het kan ook door andere hormonale veranderingen komen lijkt mij (de hormonale huishouding van een vrouw is immers niet stabiel gedurende haar hele leven).

    Hier staat de link naar het hormoon: Linea nigra - Wikipedia, the free encyclopedia

    Over het hormoon: Melanocyte-stimulating hormone - Wikipedia, the free encyclopedia
     
  10. Snaud

    Snaud Actief lid

    Nov 17, 2012
    432
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dik slijmvlies en hormonale veranderingen kunnen trouwens misschien ook het gevolg / de nasleep van een miskraam zijn? Dat weet ik niet precies... maar zou mij niet verbazen...
     
  11. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Verplaatst naar 'zwanger worden'
     
  12. Nenapreciosa

    Apr 8, 2013
    97
    0
    0
    Linea nigra hoeft niet te betekenen dat er een zwangerschap is.. het heeft te maken met pigment van je lichaam.. bij sommige word het ineens zichtbaar tijden zwangerschap bij de ander wordt ie ineens donkerder en bij sommige verdwijnt ie.. hihi menselijk lichaam is echt raar,, maar bijzonder ;)
     
  13. dimples

    dimples Lid

    May 13, 2013
    48
    0
    6
    NULL
    NULL
    sorry had hem meerdere keren geplaatst omdat ik niet wist waar ik hem neer moest zetten
     
  14. knutselmiep

    knutselmiep Niet meer actief

    Zo'n streep hoeft niets met zwangerschap of hormonen te maken te hebben, mijn dokter zegt dat het ook veel voorkomt bij mensen die wat overgewicht hebben, of iets zwaarder zijn.
    Ik had er zelf namelijk ook 1 gekregen en dacht toen aan zwangerschap, maar het bleek niet zo te zijn na bij de dokter te zijn geweest.
     
  15. dimples

    dimples Lid

    May 13, 2013
    48
    0
    6
    NULL
    NULL
    ok ik heb ook geen overwicht en een blanke huidskleur. maar misschien heeft het inderdaad niks met zwangerschap te maken
     
  16. dimples

    dimples Lid

    May 13, 2013
    48
    0
    6
    NULL
    NULL
    ja misschien moet ik maar even die waterecho afwachten
     

Share This Page