ervaring paranormale mensen

Discussie in 'De lounge' gestart door lennyt, 6 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lennyt

    lennyt Fanatiek lid

    22 feb 2008
    2.844
    0
    0
    budel dorplein
    Wie heeft er ervaring met paranormale mensen
    en dan helderzienden en dergelijk
    mijn kapster haha is ook paranormaal en die gaf mij reiki
    en die gaf mij speciaal reiki omdat ik last had van mijn buik
    en die zag een meisje in mijn buik vaag he
    en mijn pendel gaf een jongen aan nu jij dan ik
     
  2. Only me

    Only me Niet meer actief

    Wat is nu precies je vraag, of andere mensen voor jou kunnen pendelen?
     
  3. lennyt

    lennyt Fanatiek lid

    22 feb 2008
    2.844
    0
    0
    budel dorplein
    nee of iemand dit ook eens geeft gehad
    dat je bij een paranormaal iemand kwam en die zoiets zei
    of iets anders dat je dacht van hey dat zou wel eens kunnen kloppen of dergelijke
     
  4. Only me

    Only me Niet meer actief

    Ja hoor! En hier op het forum zitten een aantal hele lieve en goede meiden die hierin veel ervaring hebben!

    Onder andere ikzelf. Ik zie/hoor/ruik en ervaar bepaalde dingen die andere mensen niet hebben of kunnen....
     
  5. Tese

    Tese Niet meer actief

    Twisted angel mag ik je daar wat over vragen? Ik kan soms in huis ineens het luchtje van m'n moeder ruiken (overleden) al jarenlang, betekend dat dat ze even komt buurten?
     
  6. Only me

    Only me Niet meer actief

    Ja hoor, altijd. Je mag me ook een PB'tje sturen hoor!

    Maar dat zou kunnen zijn! Soms ervaar je een bepaald soort lucht en link je dat naar een persoon of soms zelfs gebeurtenis..

    Het kan zijn dat je moeder even langs komt om te laten 'zien' dat ze in de buurt is.
    Je hoort veelal dat mensen een bepaald soort parfum ruiken of een sigaar of iets dergelijks.

    Heb je verder ook andere ervaringen?
     
  7. Tese

    Tese Niet meer actief

    O ja genoeg. Ben ook al bij Peter van der hurk geweest 1 op 1 en via internet bij toeval in contact gekomen met een ander goed medium. En thuis is er vooral in de eerste jaren na het overlijden van m'n ouders een hoop gebeurt. Nu alleen als ik ergens mee zit en ze nodig heb. Dan laten ze op verschillende manieren merken dat ze er zijn.
     
  8. missillie

    missillie Fanatiek lid

    12 dec 2008
    1.258
    0
    0
    Gelderland

    jaah ik wel ik stel m via pb als het mag:)


    eeen vraag dan;)
     
  9. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    2 sep 2008
    1.923
    0
    0
    Groningen
    Vriendin van me doet Reiki en is heel goed in readings geven.
    Ik ben zelf heldervoelend. Doe er niks mee verder.Maar heel vaak voel ik dat er dingen gaan gebeuren bij mensen om me heen of mezelf. Bv: relaties , verandering van baan , oid.
     
  10. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Ja hoor, volgens mij is dat zo, zeker als je die link legt. Ik heb dat ook. Ik ruik ook mensen die overleden zijn bij me op bepaalde momenten. Eigenllijk is het voor mij al heel normaal geworden dat ze zich zo 'melden'. :)
     
  11. Tese

    Tese Niet meer actief

    Ja voor mij is het ook normaal geworden eigenlijk.
     
  12. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Collega van me gaf reiki toen ik voor mij rijbewijs examen moest. Ze zei me, doe net alsof je je eigen kindje van punt a naar b brengt dan rij je veilig en zul je slagen. Ik was geslaagd en de week erop had ik een positieve test.
     
  13. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Nog wat bijzonders. Het lukte niet zwanger te worden bij onze derde, toen mijn oma overleed raakte ik zwanger. Nu dacht ik dat het kwam omdat mijn hoofd nu niet bij een baby stond en het daardoor raak was. Ik heb 3 echo's gehad, alle 3 wezen ze de sterf datum van mijn oma aan al bevruchtingsdatum terwijl ik zeker weten rond die tijd geen sex hebt gehad en het ook niet mijn vruchtbare dag was.

    Heel stiekem wil ik wel weten of dit haar kadootje was. Zelf denk ik van wel en hem onze dochter naar haar vernoemd.
     
  14. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    nou ik ben christen, en heb ook mn ervaringen/extra voelspriet zeer gevoelig voor meerdere dingen...gelukkig geen verschijningen, zijn er ook mensen die dat in combinatie met geloof hebben vraag ik me zo af?
     
  15. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    zogezegend, ik zou daar wel met je over willen praten via pb....
     
  16. Only me

    Only me Niet meer actief

    Wow, wat is dit een mooi verhaal. Zo ga je toch zeker weten dat er meer is tussen hemel en aarde!!
     
  17. sam32

    sam32 Bekend lid

    14 jul 2010
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wauw,wat bijzonder! Geloof er ook wel in
     
  18. Gaby83

    Gaby83 Bekend lid

    24 mrt 2008
    596
    0
    0
    Twente
    Ik heb hetzelfde als jou. Ik vind dit altijd erg lastig om mee te gaan. De laatste tijd block ik het gevoel omdat ik dit niet kan plaatsen. Mij is vroeger altijd geleerd dat ik me hier ver van moest houden. Maar ik weet inmiddels dat dit niet kan. Ik probeer m'n eigen weg hierin te vinden maar vind het erg moeilijk.
    Ben ook wel benieuwd hoe en of anderen hier mee omgaan en tegenaan kijken.
     
  19. sam32

    sam32 Bekend lid

    14 jul 2010
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb in mijn vorige woning ook dingen meegemaakt die ik niet kan verklaren. Ik kan zelf geen dingen zien, maar wel ruiken en voelen. Bij ons is een keer precies om 12 uur onze wekker radio afgegaan, op de dag dat mijn overleden oma jarig was. Ik rook in dat huis ook snachts altijd een vrouwengeur in de gang( moest vaak naar het toilet omdat ik zwanger was) in ons huidig huis is zelfs al iemand geweest die geesten kan verdrijven,omdat ik iets voelde. En nu is dat gevoel weg
     
  20. zaterdag

    zaterdag Fanatiek lid

    28 mei 2011
    1.008
    2
    0
    wat bijzonder allemaal zeg, het lijkt mij bijzonder om meer te kunnen zien/voelen, al zal het ongetwijfeld ook soms " lastig" zijn.

    Ik kan het dus zelf helaas niet, maar heb wel een vraag aan degenen die hier ervaring mee hebben: wij zitten nu beetje in een moeilijke situatie: man is na ruim 2 jaar ziektewet weer ah solliciteren maar het is lastig, er zijn niet heel veel vacatures en ik vind het soms moeilijk om vertrouwen te blijven houden of het allemaal wel gaat lukken.
    Daarbij hebben wij de wens voor een 2e kindje maar het is zo dubbel allemaal: liever man eerst een baan en dan een kindje ivm financiën en zekerheid maar de wens is zo groot.
    Daarbij was ik van zoon met 6 maanden zwanger en zijn we nu alweer zo lang bezig (zie banner) dat ik langzamerhand het vertrouwen bezin te verliezen in alles...

    Zou het nuttig zijn om eens met iemand te praten? Ik weet niet of het mogelijk is om in de toekomst te kijken; is dat mogelijk?
    Al is het maar voor een beetje geruststelling :(
     

Deel Deze Pagina