Ik mag al om 8u30 langsgaan bij mijn HA, dan geeft hij mijn test nog dezelfde dag in de voormiddag mee en weet ik dus de uitslag al S'AVONDS! Dus lang wachten hoef ik dan niet te doen. Hoop zo maar als ik niet zwanger ben dat ik niet heel lang moet wachten tot ik ongesteld wordt zodat ik meer zekerheid heb!
Ze zeggen toch: een streep is een streep, hoe vaag ook! En je krijgt die echt alleen maar als er HCG in je bloed zit hoor! Ik hoop dat je test alsmaar duidelijker wordt en er een beebje in je buik groeit! Knuffel
Wat super leen ! Wow dan weten we beide vrijdag of er een beebje in onze buikjes groeit Wat een goed nieuws..! Ja ik weet een streep is een streep Maar wil hem toch ietstjes dikker hebben, zodat ik hem ook aan jullie kan laten zien Knuffie
Hey Butterfly, Tuurlijk laat ik iets van me horen... vind het veelste leuk hier! Zet je test anders in je album..kunnen we even mee spieken! Leen: dat is inderdaad wel fijn dat je het smiddags al weet dan! voor alle anderen: die negatief getest hebben: heel veel suc6 en we blijven met z'n allen hopen! en klussen! heel veel liefs!
Ik ben aant proberen om een duidelijke foto te maken, maar mijn mobieltje werkt niet echt mee hahaha !
Lukt me niet op hem goed op de foto te krijgen, dan word die net zo als in mijn album.. We zullen moeten afwachten.. En kijken of ik het volhoude tot vrijdag ! Liefss
Hoi Butterfly26, Heb je al de test van Cleablue geprobeert daar staat heel duidelijk op "niet zwanger" of "zwanger". Groetjes monique
Butterfly, als je streep zooo licht is kun je misschien nu beter wachten met testen...wacht 4 dagen...dan moet ie er toch afknallen....en idd DAN kun je ook wel een digi doen...suc6!
Dat ga ik idd doen als het streepje zo licht blijft als nu .. Het probleem is, ik ga vrijdagnacht op vakantie, dus wil het wel voor die tijd zeker weten, dan kan ik de vk nog bellen.. Of moet dat pas later? Liefs
Hé meiden, mijn zusje is hier toegekomen met een test van de Hema omdat ze wel wil weten of ik nu zwanger ben of niet! (ze weet dat ze meter wordt als het zo is, hihi , ze is zelf 11 jaar!) Ik kon me dan ook niet houden en heb deze dan maar gedaan.. Nu zie je op het eerste zicht geen streepje staan, maar als ik hem in het licht houdt dan zie je echt wel iets hoor ! Even dik als de controlestreep en ook een vage blauwe schijn! Maar het is echt bijna niet zichtbaar Nu ben ik wel bang dat het een indrooglijntje is, maar het stond er echt na 1 minuut! Ik kan geen foto in mijn album zetten want op de foto's is duidelijk niets te zien, maar mijn zusje zei ook dat ze wel degelijk 'iets' zag! Nou ja, ik zal wel zien vrijdag met mijn bloedtest hé! Zien ze daar dan ook wel genoeg HCG in als ik zo licht pas test vandaag?
Uitgerekend op een cyclus van 28 dagen is vandaag mijn NOD! Maar ik ben in juni pas met de pil gestopt dus het kan ontpillen zijn of een latere eisprong zijn....
Dus je zit nu op dag 28..... de meesten gaan er door het ontpillen overheen... Ik zou als ik jou was nog 4 dagen wachten met opnieuw testen. Suc6! ps test van de apotheek zelf is goedkoop en erg goed!
Bedankt voor de tip MamaKitty! En gefeliciteerd met je zwangerschap! Mijn temp is al een paar dagen van 36.8 tot 37.1 Terwijl ik normaal een temp heb van 36.1 tot 36.5 (en das normaal al hoog) en ik heb ook last van mijn onderrug! Maar zoals ik al zei, dit kan allemaal ontpillen zijn, vorige keren nooit gehad, maar wil daarom niet zeggen dat ik het deze keer niet heb hé! Maar zouden ze dan vrijdag in mijn bloedtest wel al zo vroeg dan kunnen zien of ik zwanger ben of niet?
Ik hoop het zo! We zien wel hé meid! Dat we maar vlug die onzekerheid kunnen achterlaten door een duidelijke positieve test of ongesteld worden! Want hiervan word ik gek!
Leen, weet je al zeker of ze een bloedttest gaan doen? Want de meeste huisartsen doen dat niet zo snel...