Hebben jullie wel is een spuitje wat later gezet dan het uiterlijke tijdstip wat je hebt meegekregen? Ik moet eigenlijk tussen 16.00 en 22.00 uur spuiten, maar was onderweg naar huis van schoonouders maar moesten weer terug vanwege problemen met de tv van hun dus ben nu pas later dan 22.00 uur thuis, is dat heel erg? Liefs
Dat is volgens mij geen probleem angelam. Ik heb een vies vraagje, iemand van jullie tijdens het gebruik van menopur al eens heel veel last van waterdunne diarree en buikpijn gehad met daarbij misselijkheid (niet overgeven)? Dacht eerst dat ik de griep zou krijgen maar voel me buiten dat prima dus lijkt de griep me zeer onwaarschijnlijk. Heb morgen een afspraak dus wil ook niet bellen. Wil ook niet dat ze het stopzetten, dat zou zonde zijn.
@Angelam: Succes met je afspraak vandaag! Ben benieuwd of je mag gaan stimuleren! @Lieke: Dat is een goede spirit. Je hebt idd maar 1 wondertje nodig, . Hopelijk sta ik er over een maand ook zo in. De klachten die je omschrijft zouden kunnen passen bij de bijwerkingen van menopur en dan specifiek het OHSS (gekenmerkt door buikpijn, misselijkheid, braken, diarree, vergrote ovaria en ovariumcysten). Denk heel belangrijk om dit allemaal te noemen vandaag op je afspraak. Hopelijk is het onschuldig, Lieke! @Dianne: Hoe gaat het met het testen?
Lieke, ik hoop dat het niet te erg is, maar anders zou ik gewoon even bellen. Hopelijk kan alles gewoon doorgaan, anders zou het echt jammer zijn. Ik weet niet wat de eisen zijn als je zou moeten stoppen. Dat is toch meer als je hevige buikpijn hebt en veel vocht vasthoudt. Ik duim voor je dat je gewoon door mag gaan. Ik had gisterochtend een beetje last van dunne diarree, maar is nu weer over. Het spuitje heb ik uiteindelijk 50 min later gezet, dus valt wel mee denk ik. Zal het vandaag nog even vragen. Ik heb ook nog wel menstruatie, dus lig daar vandaag met wat bloed een echo te maken, bah! Maarja ze zijn dat vast gewend. Eva, ik laat het vanmiddag even weten of ik mag gaan stimuleren. Ik heb om 12.10 uur de afspraak. Liefs
Ze zijn inderdaad wel wat gewend. Wat je evt kunt doen is vanavond de spuit een half uur eerder zetten dan het tijdstip van gisteren bijv gisteren 22 uur vanavond 21.30. Dan zit je morgen op wat je gewend was
Ik ben vanmiddag geweest en de echo was helemaal goed, ik mag vanavond beginnen met stimuleren. 16 februari weer een echo. Ze keken bij deze echo alleen of je kan starten en niet hoeveel eitjes er klaar liggen. Ze zegt dat je dat bij de volgende echo pas echt goed ziet. Ik zal de spuiten vanavond iets voor 10 uur zetten, normaal deed ik het half 10 en gisteren helaas pas 10 voor 11. Ze zeiden dat 1x niet erg is. Die menstruatie die ik heb is niet erg dat is normaal zeiden ze. Wordt nu ook weer minder. Hoe gaat het nu met jou Lieke? Liefs
ChantalZ23;19471307]Eva: 25jr, PGD+ICSI1, 1e kindje Angela: 31jr, PGD, 2e kindje (1e kindje verloren na 23 weken door vroeggeb.) Lieke: PGD2, 1e kindje Dianne: 33 jr, PGD/IVF 3e poging, 1e kindje Caroline: 30 jr, PGD+ICSI, 3e kindje, (1e kindje na 6 wkn geboorte overleden, 2e kindje na vlokkentest ingeleid) Dominique: 26jr; PGD/IVF, 2e kindje (1e kindje kort na geboorte overleden door ARPKD) Ingrid : 32 jaar , PGD (cryo tp), 3e kindje (2 kindjes via ivf pgd mogen krijgen) Zwangerin: 30 jaar, PDG na een zwangerschap beëindiging met 15 weken, eerste PGD poging mislukt alle 4 embryo's ziek Chantal: 25 jaar, PGD/IVF, 1e kindje, 1e poging Ziekenhuis: Eva: MUMC Maastricht. Angela: AMC Amsterdam. Lieke: UMC Groningen Dianne: UMC Utrecht Caroline: UMC Groningen Dominique: UMC Utrecht Ingrid : UMC Groningen Zwangerin: UMCG Groningen Chantal: MUMC Maastricht Pil: Lieke: va dec. 2015 Eva: va 25-01 Angela: va 05-01 t/m 31-01 Dianne: niet Dominique: niet, ivm proteineC deficiëntie kans op trombose; 2 feb meer info Ingrid: niet ivm tp cryo Zwangerin: stop as zaterdag ivm 2 PGD poging Chantal: niet Decapeptyl/Triptofem: Lieke: 20-01 Eva: va 17-02 Angela: va 29-01 Dianne: niet Dominique: - Ingrid : niet Zwangerin: 03-02-2016 Chantal: niet (ivm cryo terugplaatsing) Stimuleren: Lieke: va 01-02 Eva: va 29-02 Angela: va 07-02 Dianne: niet Dominique: - Ingrid : progynova Zwangerin: 15-02-2015 Chantal: progynova Pregnyl: Lieke: 14/15-02 Dianne : 20-01 Dominique: - Zwangerin: ? Echo's: Lieke: 01-02, 08-02, 10-02, 12-02 Eva: 29-02, 07-03, 09-03, 11-03 Angela: 07-02, 16-02 Dominique: - Ingrid : 4 februari eerste echo baarmoeder Zwangerin: 15-02 1ste en 22-02 2de Chantal: 4-02 eerste echo baarmoeder (voor cryo terugplaatsing), vervolgecho 8-02. Afspraken: Eva: 12-02: startgesprek IVF Eva: 23-02: afspraak PGD Angela: 25-01: startgesprek PGD Caroline: 01-12-2015: begonnen met maken van test Dominique: 02-02 startgesprek IVF Ingrid : 4 februari eerste afspraak na begin progynova Zwangerin: 15 februari eerste echo 22 februari tweede echo ivm start menopur Chantal: 4-02 eerste echo baarmoeder (voor cryo terugplaatsing), vervolgecho 8-02. Wachtbankje: Dianne cryo tp: 26-01-2016 mits ontdooiing lukt.
Voel me vandaag gelukkig weer een beetje beter. Vanochtend echo gehad, 16 eitjes te zien waarvan 1 een stuk kleiner ( ze dacht dat die niet mee ging doen). Verder zag alles er goed uit. Woensdag weer naar groningen en waarschijnlijk aanstaande vrijdag al de punctie gaf de arts aan. Hopen dat ze woensdag nog een beetje groter zijn geworden en ik de pregnyl woensdag avond mag gaan spuiten. Dit aantal is toch een stuk beter als de eerste keer. Ook gaan de eitjes vrij gelijk op, dit was vorige keer ook niet het geval. Het voelt een stuk beter als de vorige keer. Hoop dat er een paar mooie en gezonde tussen zitten.
Kreeg vanmiddag een telefoontje van het umcg. Ze willen me toch graag morgen al zien ipv woensdag ivm de grote van de eitjes en de planning van het lab. Ze hadden verwacht dat ik later een punctie zou krijgen. Zo goed als zeker vrijdag de punctie. Met werk wel ineens heel lastig alles omgooien. Ook omdat ze van niks weten. Als ik de punctie krijg ben ik "ziek". Maar heb het voor morgen gelukkig opgelost.
Zo dat is echt goed Lieke 16 eitjes en erg fijn zeg al vrijdag de punctie. Daar moeten toch wel wat goede van over blijven zou je zeggen. Bij mij ging het tweede prikje goed gisteren, alleen vandaag de hele dag hoofdpijn en paracetamol heeft niet geholpen en het gevoel alsof ik helemaal niet heb geslapen. Zover ik weet had ik redelijk geslapen vannacht. Maarja we nemen alles voor lief, het hoort erbij. Spannend voor jou morgen, miss is de punctie dan wel eerder dan vrijdag. Liefs
Wat vervelend angela, Hopen dat je morgen niet zo'n hoofdpijn hebt. Bij mij was het sommige dagen heel erg en andere dagen nergens last van. Rustig aan doen, lekker vroeg je bed in vanavond. Ja ben nu wel heel benieuwd naar morgen. Morgen vroeg mn bed uit, heb al vroeg een afspraak en moet toch een uur rijden maar zo vroeg verwacht ik nog eerder weg te moeten ivm de drukte van de ochtend spits. Maar dat heb ik er graag voor over. Vrijdag zou mooi zijn voor de punctie dan heb ik het weekend om lekker rustig aan te doen dan kan ik maandag weer werken. Donderdag zou ook nog geen probleem zijn, dan is mn weekend nog langer.
Ja ga zeker vroeg mijn bed in. Lig nu even op de bank. Slikte jij ook gewoon paracetamol Lieke of een van de andere meiden? Hoe tel je nu eigenlijk je cyclus in dit traject, dat vraag ik mij wel is. Wat is dag 1? Weten jullie dat? Liefs
goedzo, lekker rustig aan doen! Ja ik nam paracetamol, probeerde er niet te snel naar te grijpen. Heb er 3 gehad in totaal deze weken. Ik geloof dat je cyclus op dag 1 is als je begint te stimuleren. Daarvoor wordt alles onderdrukt. Stimuleren is normaal 10-14 dagen ( wat redelijk overeenkomt met een normale cylcus)
@Angela: Vervelend dat je zo'n last hebt van hoofdpijn. Hopelijk is dat vandaag beter? Pcm kun je zonder problemen gebruiken, max. 3x1000mg. (= 6 totaal) op 1 dag. Ibuprofen is een ander verhaal. Die zou ik niet gebruiken, is in zwangerschap namelijk erg schadelijk. Maar pcm kan prima. Cyclus weet ik verder niet precies, lijkt idd alsof het stimuleren gelijk staat aan je folliculaire fase, de punctie aan je eisprong. @Lieke: Hoe gaat het nu met je? Wat een super uitkomst van de echo! Gefeliciteerd! En fijn dat je je er ook beter over voelt dan de vorige keer. Hopelijk zitten er gezonde tussen! Is dat bij jullie ook een angst? Mij lijkt het zo eng, en de kans is vrij groot, dat er geen enkele gezonde bij zit. Bij mij mogen ze niet meer dan 15% aangedaan zijn. Dat is best laag, en ben echt bang dat er eentje 16% is en dan niet mag en er geen tp is. Kennen jullie dat? @Chantal: Hoe was je echo gisteren? @Ingrid: Hoe was je eerste afspraak?
Hallo dames Hier verdriet, vanmorgen is menstruatie begonnen. 14 dagen na de tp en cyclus dag 32. Ik had hoop. Niet veel maar toch stiekem heb je dat beetje, ben bang dat niet lukt. Nog 3 cryo's maar. Nu verdriet en denk weer verder. Wat kan ik doen dat het blijft plakken..... Weet niets maar soms wou ik dat je er invloed op hebt. Voor andere dames succes! Met spuiten,punctie en alle andere onderzoeken.
@Dianne: Wat een vervelend nieuws! Heel verdrietig. Je hebt vast alles gedaan wat kon voor succes. We hebben er maar zo weinig invloed op. Heel veel sterkte!
Hoi meid, Ik weet niet of je het wel of niet doet, maar men zegt dat de kans op Accupuntuur ( kan) vergroten dat het blijft plakken. Maar dan nog blijft het aan jezelf of je het wel of niet doet. Sterkte in ieder geval.
Dianne wat een vervelend nieuws! Heel veel sterkte. Eva met mij gaat het goed, vanochtend weer een echo gehad. Wordt vanmiddag gebeld hoe nu verder. Ze zijn in twijfel vrijdag of zaterdag de punctie. Die er gister was dacht vrijdag en vandaag was er een ander en die was in twijfel vrijdag of zaterdag dus ze gaan het er even over hebben. Ja eva dat is heel spannend de tijd tussen de punctie en de tp, je weet pas op het laatste moment of er een gezonde tussen zit. Bij jou is dat weer anders als bij wat ik heb. Heel lastig hebben ze ook aangegeven hoeveel er gemiddeld goed zijn en minder als 15% zijn aangedaan? Bij mij ie het zo dat gemiddeld 80/90% aangedaan is. Dit houd in dat er nooit veel over blijven en ze zijn al heel blij met 1 gezonde.
@ Diddeltje wat een teleurstelling. Je houdt er rekening mee maar hoe meer je naar de testdatum gaat en de menstruatie uitblijft hoe meer de hoop toeneemt. Sterkte met verwerken. @ Roxo accupunctuur kan helpen maar ook geen effect hebben. Ik heb in het traject accupunctuur gedaan zonder effect. Bij de spontane zwangerschap geen accupunctuur. Ik vond wel dat je er rustiger van werd Het hele traject is spannend. Ik leefde van stap naar stap. Stimuleren, de punctie, zijn er goede eicellen, de tp en dan de testdatum
@Lieke: fijn dat je zoveel eitjes hebt. Ben je al gebeld over wanneer de punctie plaats vindt? Hopelijk zit er uiteindelijk een gezond embryo bij. Veel succes! @Angela: vervelend de hoofdpijn. Ik had tijdens het prikken ook weleens hoofdpijn, maar slikte geen paracetamol, viel dus wel mee. Tegen mij is gezegd dat je wel paracetamol in mag nemen. Hopelijk valt het te doen. @Eva: De echo liet gisteren zien dat het een eiblaasje was, en was gegroeid. De arts heeft uiteindelijk besloten (ook vanwege lange afstand, heen en weer totaal 330 km, naar ZH) om met ovulatietesten de eisprong te bepalen. Vanaf vanmorgen moet ik elke ochtend zo'n test doen. Zodra beide streepjes op de test even helder zijn (verwachting is donderdag/vrijdag), moet ik bellen en dan wordt de datum voor terugplaatsing afgesproken. Gelukkig mogen we nog verder en komt er toch nog een terugplaatsing. Ben zo benieuwd. Begrijpelijk dat er angst is, ik denk dat die er voor iedereen wel is, omdat het steeds een kwestie is; ga je naar de volgende stap. Maar bij jullie is het nog wel spannender omdat ze niet meer dan 15% aangedaan mogen zijn. Bij ons is het zo: wel of niet gezond en er is 50% kans op ziek/gezond. De eerste poging klopte dat ook redelijk. @Dianne: wat een vervelend bericht, veel sterkte toegewenst!