pgd en ivf/icsi traject

Discussie in 'MMM clubs' gestart door meisje1977, 16 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angelam1984

    Angelam1984 Actief lid

    30 dec 2013
    181
    1
    18
    NULL
    Almere
    Lady, ook enorm gefeliciteerd super hoor. Nu is het goed duidelijk bij zo een test.

    Geniet er lekker van Lieke en Lady.

    Eva, hoe gaat het met prikken? Hier gaat het wel, vandaag lekker gewinkeld dus dan denk ik er bijna niet aan en op het werk ook veel afleiding, maar de zwaarste momenten vind ik thuis en als ik in de avond op de bank zit. Dan ben je er toch meer mee bezig. Hoe was dat bij jullie Lieke en Lady?

    Tarwekiemolie gebruik ik niet eigenlijk, hoor daar wel veel goede verhalen over, maar ik gebruik op advies van een verloskundige prena fem van Orthica. Als je googled zie je wat daar allemaal in zit. Zo hoor je best veel verschillende dingen.

    Iniegirl, hoe gaat het wachten bij jou?

    Liefs
     
  2. iniegirl

    iniegirl Actief lid

    5 sep 2013
    161
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Ik heb nog genoeg afleiding aan mijn rug 😱

    Maar op zich goed wel steeds hoofdpijn

    Die 2e week vind ik altijd spannender
     
  3. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Ik blijf het lastig vinden om te genieten, ik heb nogsteeds bruinig bloedverlies. Ik zal morgen even bellen naar het umcg en zal bij de dokter even vragen om een bloedtest om te kijken hoeveel hcg er is.

    Angela houd je het nog een beetje vol?
    Ik vond het thuis inderdaad het lastigst, rustige momenten ging ik twijfelen. Helaas doe ik dat op het moment ook vol op.
    Een goede zwangerschapstest maar wel bruin bloed. Beetje het gevoel dat dit het maar voor korte duur is. Ben wel misselijk maar ook krampjes. Ik heb wel tarwekiemolie gebruikt dit keer. Morgen maar even afwachten.

    Eva heel veel succes morgen!
     
  4. Angelam1984

    Angelam1984 Actief lid

    30 dec 2013
    181
    1
    18
    NULL
    Almere
    Lieke, ik snap je helemaal hoor. Inderdaad morgen maar even vragen. Ik heb ook wel is gehoord dat het vaker voorkomt, maar je gaat er door twijfelen dat snap ik. Had je zus het ook langer dan een paar dagen?

    Met mij gaat het ene moment beter dan het andere, vind t best zwaar deze dagen van mij mag het eind volgende week zijn. Normaal gaat een week heel snel, maar nu duurt alles opeens langer.

    Heb enorme gevoelige borsten en behoorlijk gespannen door die bolletjes. Heb jij dat ook?

    Iniegirl, hopelijk gaat het snel weer beter met je rug.

    Liefs
     
  5. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Yesss twee zwangere dames, Lieke en Lady gefeliciteerd!!!

    Chantal bij jou helaas niet gelukt, wat enorm balen zeg :x sterkte...
     
  6. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Jaa de weken duren lang he angela, je denkt er nu over na. Normaal vliegen weken voorbij. Hoop dat je door je werk wat afleiding hebt. Ja mn borsten zijn wel wat gevoelig, ik mag vanavond stoppen met de bolletjes.

    Ik heb even gebeld, voor nu kunnen ze niks doen. Blijven testen kijken of de streepjes donkerder worden. Wel heeft ze een echo gepland voor 22 maart. Hoop zo dat het bruine bloedverlies eens ophoud en de testen donkerder mogen gaan worden. De onzekerheid is killing.
    Was er in de wachtweken vrij veel mee bezig maar nu krijg ik het helemaal niet meer uit mn hoofd. Zal vanmiddag even paar testjes kopen.
    Voor nu dus onzekere tijd.

    Succes dames die in de wachtweken zitten!
     
  7. iniegirl

    iniegirl Actief lid

    5 sep 2013
    161
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Heel herkenbaar lieke
    Moet zeggen dat bij mijn eerste zwangerschap ik 40 wachtweken had
    Met 7 weken nog bloeding ... op de dag van de eerste echo

    Maar hopelijk komt snel het vertrouwen dat het goedkomt en iig een voorzichtige gefeliciteerd

    Hier nu hoofdpijn
    Of dit nu van de pillen is of van geef cafeïne
     
  8. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Iniegirl, vervelend je hoofdpijn, hopelijk is het snel weer over.
    Verder alles goed?

    Oo dat is idd heel lang 40 weken in spanning!

    Ik zal na het werk even testjes kopen. Miss doe ik morgen ochtend wel een testje en dan donderdag weer. Dan neem ik ze beide keren op de ochtend.
     
  9. Eva90

    Eva90 Bekend lid

    12 nov 2015
    642
    1
    18
    NULL
    NULL
    @Ingrid: Vervelend van je hoofdpijn! Welke pillen slik je nu?

    @Lieke: Hoe gaat het met het bruinverlies? Vervelend, die onzekerheid. Dan kun je niet echt genieten. En heb je al meer testen gedaan? Wanneer mag je een bloedtest doen?

    @Lady: Hoe gaat het bij jou? Nog steeds oplopende testen? En wanneer mag jij een bloedtest?

    @Chantal: Hoe gaat het met jou?

    @Angela: Hoe gaat het met jou en het wachten?

    Ik had vandaag de uitgangsecho. Lagen veel eitjes klaar, ze telde er 31. Daarom gestart op 75IE. Hoeveel eitjes en IE hadden jullie?
     
  10. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Wauw eva dat lijkt er op 31 stuks. Ik had er rond de 13 bij de uitgangs echo en gestart met 225. Uiteindelijk dus 15 geworden. Succes!

    Nee ik moet even testen halen na het werk, zal morgen ochtend weer even 1 doen. Heb nogsteeds bruin bloedverlies gelukkig vandaag weer minder. Maar blijft onzeker. Ik krijg geen bloedtest, konden ze wel doen bij de dokter maar de uitslag is er pas na 2/3 dagen. Kan dus beter testen doen om te kijken of die duidelijker worden.
     
  11. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Hier helaas niet goed nieuws! Mega veel rood bloed zonet en een test gedaan die geeft nu helaas negatief aan. Dit had ik al verwacht, het bruine bloed bleef maar doorgaan. Heel erg teleurgesteld en verdrietig.

    Dat betekend dat wij aan onze 3e keer moeten beginnen. Heb besloten dat we even een pauze nemen en pas in de zomer weer willen proberen en dan in belgie.

    Wie weet mag het op de "normale" manier gebeuren in de tussentijd.
     
  12. Lady88

    Lady88 Actief lid

    19 jan 2015
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieke toch. Wat erg!!!!

    Maar hij is toch even positief geweest, ben je ooit eerder wel eens zover geweest? Snap dat je even een pauze in last. Dikke knuffel!
     
  13. Eva90

    Eva90 Bekend lid

    12 nov 2015
    642
    1
    18
    NULL
    NULL
    @Lieke: Wat erg voor je, meis! Heel veel sterkte! Wees maar lief voor jezelf. En neem idd rust voor poging 3. Sterkte!
     
  14. Lady88

    Lady88 Actief lid

    19 jan 2015
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik hoef Geen bloedtest te doen Eva.

    17 maart voor de 1e echo. Fingers crossed dat t goed blijft gaan
     
  15. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden

    oohh wat naar!! heel veel sterkte en jezelf lekker laten verwennen.
    goed van je dat je even rust pakt!!
     
  16. Angelam1984

    Angelam1984 Actief lid

    30 dec 2013
    181
    1
    18
    NULL
    Almere
    Oh Lieke, wat enorm balen zeg. Misschien beter dat het nu dan wel is doorgezet dan dat je nog dagen in onzekerheid had gezeten en dat het dan later mis gaat. Het blijft verdrietig. Verwen jezelf goed en neem inderdaad lekker je rust. Van de Zomer is prima toch, dan heb je ook weer meer energie. Veel sterkte! Liefs

    Eva, 31 eitjes wat een prestatie zeg. Ongelooflijk! Daar zit vast een goede tussen. Veel succes met stimuleren.

    Hier gaat het goed, gelukkig weer bijna een dag voorbij haha ... Af en toe wat krampjes, maar door die bolletjes voel je ook van alles dus laat het maar over mij heen komen.

    Liefs
     
  17. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Lieke, wat verdrietig zeg. Heel veel sterkte
    Ik loop/liep in Gent maar wil even zeggen dat de wachtlijsten daar wel best lang zijn. Ik moest een half jaar wachten op de intake, en de eerste poging was nog eens vier maanden later.

    Wauw Eva 31 eitjes dat is erg veel. Hopelijk gaat er een mooi aantal van rijpen de komende weken. Succes!
     
  18. iniegirl

    iniegirl Actief lid

    5 sep 2013
    161
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    31 eitjes
    Poeh das behoorlijk wat

    Ik had de eerste,tweede en derde keer 12 stuks
    Bij eerste 2 175 spuiten en derde keer 225

    Hoofdpijn zakt ... wel meer energie ... die verdomde suikers ook

    Ik gebruik progynova, ustrogan en pleisters
    Moet dit dan ook tot week 12 volhouden
     
  19. Eva90

    Eva90 Bekend lid

    12 nov 2015
    642
    1
    18
    NULL
    NULL
    @Lieke: Hoe gaat het nu met jou? Zo'n tegenslag, lijkt me. Heel veel sterkte nogmaals.

    @Lady: Hoe gaat het bij jou? Spannend, die echo op 17 maart! Kan me voorstellen dat dat echt als een mijlpaal moet voelen.

    Ik weet nog niet of ik blij moet zijn met de 31 eitjes, aangezien ik nu dus op 75IE start. Ben bang dat ze daar weinig op gaan doen en dat er uiteindelijk toch maar 4 overblijven ofzo.
     
  20. Lieke24

    Lieke24 Actief lid

    22 mei 2015
    383
    23
    18
    Vrouw
    Dankjewel dames!
    Vanochtend toch nog een test gedaan deze gaf wel 2 duidelijke streepjes. Maar het bloed is helder rood en vergelijkbaar met een menstruatie. Dus ik denk dat het lichaam gewoon bezig is met het afstoten. Denk dat de test van gister niet wat aangaf omdat ik zoveel gedronken had. Heb verder geen krampen maar heb me er bij neergelegd dat het klaar is. Ik zal voor de zekerheid volgende week nog even testen.

    Eva ze kunnen altijd beslissen om je dosering omhoog te doen als ze bij de eerste echo niet zoveel grote eitjes zien. Dus denk dat je wel blij mag zijn met zoveel! Zullen vast een paar goede tussen zitten.

    Angela houd je het nog wet vol? Spannende dagen! Je mag volgende week testen toch?

    Iniegirl houd jij het ook nog wat vol? Spannende wachtweken.
     

Deel Deze Pagina