pgd en ivf/icsi traject

Discussie in 'MMM clubs' gestart door meisje1977, 16 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esje87v

    Esje87v Actief lid

    21 jun 2014
    392
    2
    18
    NULL
    NULL
    Ik mag 23 april testen :)
    Ben er nu wel veel mee bezig, maar vooral omdat ik even goed wil uitzoeken wat ik nu allemaal wel mag en wat beter niet. Maar over het algemeen sta ik er nogsteeds vrij relaxed in.

    Ik hou me vast aan de gedachte dat ik jong en gezond ben, mijn baarmoedersijmvlies had een goede dikte, en de embryo was erg goed. Telt toch allemaal weer mee he..

    Vandaag nog lekker een dagje thuis, en maandag weer aan het werk. Hoorde dat niemand mijn werk echt heeft bijgehouden afgelopen week, dus ik heb voldoende afleiding in mijn wachtweken ;)
     
  2. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Wat grappig, ik mag 22 april testen.
     
  3. Sady

    Sady Lid

    10 jan 2014
    54
    2
    8
    Helaas is mn 1e poging afgeblazen! Ik voel me verschrikkelijk. Ik had op dag 10 mn 1e fm en zoals gewoonlijk moest ik alles uit de arts trekken! Hij geeft nooit veel info ongevraagd weg. Hij gaf woe aan dat het er goed uitzag en ging van 150 naar 100 gonal. Vandaag 20 follikels, geen idee hoeveel dat woe waren, zoals ik al zei. Hij zegt niet veel. Net uitslag bloedafname en helaas. 12 rechts en 8 links. Overstimulatie.
     
  4. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Betekend het dan dat je teveel Gonal spuit?
     
  5. Sady

    Sady Lid

    10 jan 2014
    54
    2
    8
    Ja waarschijnlijk wel. Ik kreeg op stimalutiedag 10 de 1e fm en spoot 150 eenheden. Dezelfde dag is deze verlaagd naar 100 eenheden. Spoot dus 9 dagen 150 en 2 dagen 100 wat resulteerde in 20 follikels en een te hoge bloedwaarden. Zat in het lange ivf traject. Ik heb besloten nu naar MCK te gaan voor korte traject. Mocht daar al beginnen maar heb om de afstand niet doorgezet. Beetje spijt achteraf, zij doen de 1e fm namelijk al na 6 a 7 dagen, wellicht was dan overstimulatie op tijd gesignaleerd. Nu afwachten tot menstruatie snel komt.
     
  6. Roxo

    Roxo Lid

    4 mrt 2015
    50
    0
    6
    NULL
    NULL
    @sady, ik moest de vorige keer ook 150 gonal f spuiten dat is de standaard dosis vertelde ze toen. Helaas had ik toen ook een overstimulatie. het groeide bij mij te snel en omdat ik pco heb werden de folikels alleen maar meer....ik dacht nou dan ga ik toch 100 spuiten. Mij is verteld dat dat niet kan als je eerst 150 gespoten hebt. Het schijnt dat dan de boel in kakt en dat willen ze niet.
    Ik verwacht dat je de volgende keer met 100 moet spuiten tenminste dat was bij mij ook.
    Wat is mck?
    Balen zeg hopelijk mag je snel weer beginnen.....
     
  7. Sady

    Sady Lid

    10 jan 2014
    54
    2
    8
    @Roxo, ik hoop dat ik de volgende keer 100 mag spuiten. MCK staat voor Medisch Centrum Kinderwens in Leiderdorp. Het zk waar ik nu ben, daar draait het alleen om het behouden van patienten om zo geld te innen!! Ik heb genoeg meegemaakt om dat te kunnen concluderen. Ik wil gewoon heel snel starten, maar weet niet of ik een verplichte rustmaand krijg. Heb overstimulatie maar geen punctie gehad. Weet iemand of daar een verschil in zit??
     
  8. Roxo

    Roxo Lid

    4 mrt 2015
    50
    0
    6
    NULL
    NULL
    @sady, begrijp ik goed dat je toch naar mck gaat?
    Ik had ook overstimulatie gehad maar moest wel m'n lichaam ff rust gunnen maar misschien ook omdat ik in een pgd traject zit. Je lichaam moet weer ff resetten.

    Wanneer je punctie hebt gehad dan telt dat voor de verzekering als 1 kans. Heb je geen punctie gehad dan is er dus ook niks verloren.
     
  9. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    balen Sady. Er is geen punctie geweest dus er is geen poging verloren. Ik denk dat je wel met in ieder geval een maand rust rekening moet houden. Overstimuatie is niet niets
     
  10. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden
    Hallo dames,

    nou vanmiddag naar het ziekenhuis, hoop een planning.
    nu ruim maand rust gehad. alles eens goed overdacht en misschien was ik in alle wat te nuchter. Ik ga nu meer over nadenken en heb zo gevoel van hopelijk lukt het nu wel. Maar toch blijf ik realistisch.
    Voel mij verder goed, aantal beslissingen genomen omtrent werk en dat probeer ik nu los te laten :)

    Hoe is met de anderen?
    Sady jammer dat het niet gelukt is! ik moest maand wachten om mijn lichaam rust te geven. je bent toch behoorlijk in de weer met hormonen en dat heeft toch wel effect op je lichaam.

    Puk en Esje hoe gaat het met de wachtdagen?
     
  11. Esje87v

    Esje87v Actief lid

    21 jun 2014
    392
    2
    18
    NULL
    NULL
    Diddeltje, heel veel succes vanmiddag. Hopelijk geven ze je snel je zin! Je hebt in elk geval weer een goede instelling!

    Bij mij begint vandaag de tweede wachtweek. De Pregnyl zal nu wel zo'n beetje uitgewerkt zijn, dus er blijven nog maar 3 verklaringen over voor mijn klachten: utrogestan, een aankomende menstruatie of, vingers crossed, een zwangerschap.
    Heb pijnlijke borsten, sinds maandag de hele dag honger, en moet veel plassen. Heb op dag 4 en 5 wat lichte menstruatie achtige krampen gehad. Hopelijk was dat van een innesteling? Nu vooral darmkrampen.. Ik zit natuurlijk de hele dag te googelen naar symptomen enzo, gekmakend is het! ;)
     
  12. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Diddeltje hopelijk hebben ze goed nieuws.

    Spannend Esje.Kan idd alle kanten op
     
  13. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Hier erge testdrang!! Morgen ga ik testen, twijfel nog of ik vroege testen ga halen of het met de action testen ga proberen?
     
  14. Esje87v

    Esje87v Actief lid

    21 jun 2014
    392
    2
    18
    NULL
    NULL
    Puk, Kun je niet meer wachten? Snap het..

    Hoe is het met je klachten/symptomen etc?
     
  15. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    vroege testen geven vaak valse strepen. Action ben ik niet tevreden over. Dan zou ik de kruidvat testen kopen die zijn gevoeliger dan die van de action
     
  16. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Ow maar met de action testen heb ik geen problemen hoor. Tenminste vorig jaar dan. Dit jaar nog niet hoeven testen...
     
  17. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden
    jaa kan weer vlot beginnen, we volgen mij natuurlijke cyclus.
    volgende week ergens heb ik mijn eisprong en daar gaan we gebruik van maken.

    dus met beetje mazzel met nu en 1,5 week tot 2 weken terugplaatsing.
    De embryo die uit de vriezer komt was wel een mooie, was goed gegroeid en had zich ook nog keer gedeeld. arts was hoopvol en gaf aan dat de beste embryo nu uit de vriezer komt. :)
     
  18. Esje87v

    Esje87v Actief lid

    21 jun 2014
    392
    2
    18
    NULL
    NULL
    Super diddeltje! Wat fijn dat je zo snel door kan!
     
  19. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Succes diddeltje!!
     
  20. Roxo

    Roxo Lid

    4 mrt 2015
    50
    0
    6
    NULL
    NULL
    Succes diddeltje!

    En al een test gedaan puk? Of toch maar proberen eventjes te wachten.
     

Deel Deze Pagina