Hoi meiden, Ik heb doeken van mijn moeder voor kerst gehad en ik vind ze zo handig. Ik heb ze gebruikt voor het inbakeren, het afdrogen, zonwerend over de wagen heen en vooral voor het voeden. Ze zijn heel groot en je legt ze zo over je kleintje heen. Ze zijn heel dun (soort hydrofielluier), dus ook lekker luchtig.Zo kan je overal makkelijk en discreet voeden. Misschien een tip voor alle mommy's to be en borstvoedende mama's. ADEN + ANAIS
Ik heb ze ook, gebruik ze dagelijks en mijn zusje en ouders hebben ze ook liggen. Ze ligt er nu zelfs onder te slapen ipv een dekentje want ze vindt het fijn ingestopt te zijn (is breder dan het lakentje dus kan ik lekker goed instoppen). Heerlijk zacht ook!
wat voor merken bestaan er in dat soort doeken. Ik heb ze in baby dump gezien. Je bedoelt een hele grote hydrofiele luier of niet ?
Ik heb er zo een gekregen, maar zie niet helemaal voor me hoe ik het kan gebruiken om in het openbaar te voeden. Heb je misschien een plaatje/foto ter verduidelijking?