We willen volgend jaar zomer graag naar Piantelle in een stacaravan. Heeft iemand hier ervaring met de stacaravans van de camping zelf ? Wij hebben het idee dat deze wat meer privacy hebben dan die van Roan.
Geen ervaring, wij zaten in Roan, maar heb niet het idee dat het heel veel uitmaakt moet ik zeggen. Vond juist dat roan goede plaatsen had.
Ja, mee eens. Volgens mij lagen die van Roan rustiger dan die van de camping zelf. Om eerlijk te zijn heb ik nog nooit op zo'n rustige camping gezeten.
Klopt! Dat is ook onze ervaring. En als je kleine kinderen hebt heb je ook een heel leuk klein veldje, daar staan een paar stacaravans met omheining erom heen. Ook van Roan. De plekken van de camping vind ik ook juist minder, maar het is rustig genoeg, dus eigenlijk zijn alle plekken wel goed.