dat verschilt heel erg per kindje!! mijn zoontje heeft de Diego laptop gehad maar vond er nix aan terwijl het kindje van een vriendin het een geweldig ding vond!!
Ik weet niet hoe deze laptop eruit ziet en/of wat je er op kunt doen, maar die van mij hebben een laptop van V-tech. Ze spelen er geregeld mee en Christy herkent al de letters om de woordjes af te maken.
Brezjika, hoe oud is je dochter? Onze dochter is 3. het moet niet te makkelijk maar ook niet te moeilijk zijn. Ze wil graag graag letters leren!
Ze is bijna 3,5, de spelletjes hebben ze best wel snel door. Sommige ervan zijn nog te moeilijk, maar weer een voordeel dat ze er lang mee kunnen spelen.
Mijn dochter heeft een dora laptop, eerst keek ze er niet naar om, ik denk dat het toen te moeilijk was. Maar sinds een paar maanden speelt ze ongeveer elke dag met de laptop. Ze is nu bijna 3 1/2. Groetjes Senna
Mijn dochter krijgt met 5 december de vtech junior laptop. Deze heeft de fonetische uitspraak van letters, dat vind ik belangrijk omdat het me anders erg verwarrend lijkt. Ik weet niet of die van de Aldi dat ook heeft maar het is misschien iets om op te letten?