Ik had mezelf het nog zo voorgenomen om schijt te hebben aan hoe ik eruit zou zien na de bevalling. Maar gisteren heb ik toch echt het dieptepunt bereikt. Ik ben altijd lang en slank geweest met maatje 38. Nu ruim 2 maanden na de bevalling krijg ik nog maar bij 2 jeans de knoop dicht maar er in zitten of lopen is er niet bij, buiten dat ziet het er ook niet uit. Gisteren waren we met z'n drietjes in de stad. Ik wilde even kijken bij het nieuwe filiaal van de Sting, mn zomerbroeken pas ik niet meer en het was warm met die zwangerschapsbroeken aan. Ik zie een leuk pakje (zo'n dingetje wat uit 1 stuk bestaat weet je wel, korte pijpjes en zonder mouwen). Manlief vond het ook wel wat dus ik vol goeie moet maatje M eruit geplukt en de paskamer ingedoken. Toen ik het dingetje over mn borsten had getrokken stonden de tranen al in mn ogen. Die bolle buik zat er nog steeds en dat pakje was helemaal niet zo charmant zoals op de paspop. Huilend liep ik de winkel uit, manlief probeerde me nog te troosten maar door de hormonen was dat geen succes. Hoe hebben jullie dit ervaren na de bevalling en wat hebben jullie besloten qua garderobe? Gewoon een maatje meer aanschaffen en de rest in de zak van max of fanatiek oefeningen gaan doen voor een strakkere buik? En is het raar dat ik had gehoopt nu al van die flubberbuik af te zijn?
Je bent pas 2 maanden geleden bevallen, geef het nog even de tijd en ga er eventueel bij sporten. Ik zou wat nieuwe kledingstukken voor de zomer kijken en je oude kleding nog bewaren, wie weet kom je nog wel in je oude vorm.
Hier precies hetzelfde verhaal. Oude kleding bewaar ik wel. Met de hoop dat ik het weer aan kan. Heb nu wel wat kleding in grotere maten gekocht. Je ontkomt er niet aan helaas. 9 maanden op 9 maanden af zeg ik maar de hele tijd tegen mezelf. Nog 7 maanden te gaan dus
Ik zat al snel op mijn oude gewicht en kon de broeken van maat 40 al een week of 4 aan. Prettig voelde ik mij niet omdat ik dat te snel vond en het trok waar ik gehecht was. Na een week of 10 begonnen de broeken fijner te zitten. Shits wilde ik ook al veel te snel weer aan zonder de bolle buik zichtbaar te hebben. Dat heeft toch wel wat langer geduurd. Pas na een maand of 4 zat dat weer lekker. Na 9 maanden kon ik weer in de broeken van maat 38 en zat ik ook weer op mijn oude bh maat. Maar een beetje baby buikspek zit nog steeds rond mijn navel Geef het even de tijd en koop 1 of 2 setjes kleding die een maat groter zijn. Je zult je dan ook wel fijner voelen! Lucht op, geen positie kleding meer hoeven te dragen.
Heel herkenbaar. Heb sowieso moeite met mijn zelfbeeld en ben momenteel diep ongelukkig met hoe ik eruit zie. Zit alweer op hetzelfde gewicht als voor m'n zwangerschap, maar heb toch overal nog extra vet lijkt wel, want m'n oude kleren zitten net niet mooi.
Hier juist het tegenovergestelde. Ben altijd aan de dunne kant geweest en was echt blij met die extra kilo's. Maar die vlogen er weer net zo hard vanaf als dat ze eraan kwamen. ik baalde ontzettend dat ik mijn normale kleren weer aankon. Ben echt nog lang boos daarover geweest maja op een gegeven moment maar tegen mezelf gezegd van jou..dit is je bouw zo ben je altijd geweest deal with it.
Ik ben absoluut niet onzeker over mijn figuur. Ik ben er namelijk zeker van dat het er niet uit ziet XD
Ik zat al heel snel weer op mijn oude gewicht maar toch is er het één en ander veranderd. De huid van mijn buik en heupen is losser dus wat strakkere kleding knelt eerder waardoor je van die lelijke rollen krijgt. Mijn kleren passen dus nog wel maar het staat niet allemaal even mooi meer. Ik vertel mezelf dat ik nog geluk heb gehad, zo snel weer op gewicht en alleen striemen onder mijn navel. In bikini (wel met een normaal broekje. Zo'n lapje stof met twee touwtjes kon ik toch al niet aan) zie je bijna niet dat ik zwanger ben geweest. Maar toch baal ik van mijn blubberbuik en los vel op mijn heupen. Maar er zal nu niet veel meer veranderen dus er zit niets anders op dan het accepteren en een paar leuke nieuwe kleren kopen.
Ik zou die flubberbuik een klopje van trots geven vanwege het werk wat hij/zij al die maanden verzet heeft. En wil je toch zsm iets minder flubber? Dan kan je tussen de trots door inderdaad elke dag even je twintig minuten cardio doen en tien minuten situps / squats/etc oefeningen doen en kom je er ook wel. Succes!
Jeetje.. 2 maanden... Dat is ook wel erg vroeg meid.. Geef het wat tijd. Ik was na 9 maanden pas mezelf weer en heb na 1 jaar bv een cupmaat en volume minder overgehouden.. achja als je jezelf er erg aan stoort dan zou je misschien rustig wat sportieve oefeningen kunnen doen? Wandelen, dingen thuis? Maar nogmaals.. Het is nog erg vroeg en je lichaam trekt langzaam bij
2 maanden is nog niks. Koop een leuk Zomersetje wat je lekker zit nu En voor je het weet pas je je oude kleren weer
Wat meer mensen al zeggen, je moet het nog even de tijd geven. Ik dacht ook steeds dat mijn lichaam niet meer ging veranderen en ik gewoon een stuk dikker bleef. Ik kocht elke keer nieuwe broeken dus nu heb ik broeken in allerlei maten in de kast haha. Uiteindelijk woog ik 7 kilo minder als voordat ik zwanger werd, na een zo'n 5 maand viel ik ineens veel af.
Geef het inderdaad de tijd. Koop je kleding een maatje groter en ga er rustig aan aan werken. Hier bijna 2 jaar verder en nog steeds zit ik in die broekmaat groter, weet niet of ik ooit de maat 38 nog weer ga halen, maar daar kan ik me nu op zich wel bij neerleggen. Ik ben er alleen bang voor dat er bij een evt. volgende zwangerschap weer wat blijft hangen en je zo steeds een maatje verder gaat (en dat is natuurlijk niet helemaal de bedoeling). Maar 2 maanden na je bevalling kan je echt nog niet verwachten dat je weer al je eigen kleding past en daarbij zal je figuur waarschijnlijk altijd wat anders blijven, je bent nu eenmaal zwanger geweest.
Enige wat mijn ervaring beide keren is geweest is dat het goed komt maar bij mij duurde het 1 jaar. Even geduld vrees ik.
Hier is het helaas niet meer goed gekomen. Heb echt een afschuwelijke buik overgehouden, na iedere maaltijd springt hij weer verder in deczwangerschapshouding. Nadeel hier is dat de rest dun is. Ik moet eigenlijk aankomen, maar hoe pak ik dat aan zonder dat die buik nog groter wordt? Het is best om te janken. Natuurlijk ben ik blij dat mijn dochter er is, maar zou ook graag m'n oude buik weer terug willen...😉
Voor mij is het anders. Ik zat binnen 2 weken weer op mijn oude gewicht en weeg nu zelfs ónder mijn start gewicht voor ik zwanger werd. Maar dat is juist iets wat ik niet wil, ik wil graag wat dikker worden. Qua buik heb ik wel wat loshangend vel maar zeker geen buik. Wat ik doe om in vorm te komen en te blijven: gezond en zoveel mogelijk clean eten en sporten. Daarnaast veel beweging. Maar ik vind ook dat jij te streng bent voor jezelf. Je bent net 2 maanden bevallen. Je zit vol in de hormonen. Wat mij betreft was dat echt 9 maanden op en af. gewoon langzaam weer beginnen met in vorm komen. En tot die tijd gewoon een maatje groter kopen. Komt echt goed.
Oh herkenbaar! Ik heb met je te doen. Hoe oppervlakkig en hoe kort na de bevalling misschien maar ik was ook zo verdrietig op momenten. Ik had maar een paar kilo teveel maar omdat ik klein ben werd ik daar heel onzeker door. Ik ben wel echt gaan lijnen 6 weken na de bevalling, ik had er ook echt zin in! Ik wilde er iets aan doen en keek uit naar het resultaat. Ik heb er een paar maanden over gedaan, maar ik heb er wel een beter eetpatroon aan over gehouden.
2 maanden is heeel kort hoor! Na 2 maanden waren mijn zwangerschapsbroeken wel te groot dus ik ben naar de primark gegaan voor goedkope tijdelijke kleding in een maat groter nu 7,5 maand verder en ik pas mijn oude kleding weer. ben nog wel aan het afvallen (geef ook geen bv meer, dus dan mag het). wil nu nog 3 kg eraf en mijn buik wat strakker. Ik sport 2-3 per week en doe 4-5 x per week buikspieroefeningen. Dat is ook pas echt sinds mijn dochter wat ouder is hoor, in het begin lukte dat echt niet. Mijn fysio vergeleek buik met een ballon: als je een nieuwe uit de verpakking haalt is ie strak, laat je hem weer leeglopen na opblazen is ie flubberig. Toch kan je een heel eind komen met trainen, trainen, trainen. maar dat heeft tijd nodig.. zeker 9 maanden en vaak wel een jaar laat je niet gek maken en koop gewoon wat kleding iets groter zodat je je in ieder geval op je gemak voelt!